Strona 2 z 99 PierwszyPierwszy 12345678910111252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 981
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16

Domyślnie

Tak mam wolny wieczór i postanowiłem zrobić update mojego tematu a i trochę pochwalić się pracami przy belli.
    Trochę się plany pozmieniały spora część już założona trochę fotek zrobionych (może jakiś manual utworze jak czas pozwoli).
    -Miały być Tristary ale wpadły mi w ręce AZEV F 7,5x17 ET 33 w niezłym stanie

Nie uznaje półśrodków i mimo całkiem dobrego stanu poszły przed sezonem na renowacje (piaskowanie i malowanie proszkowe) Będą nadal czarne (spodobał mi się ten kolor)

-Do kompletu zakupiłem piękne ( a przy okazji podobno świetnie klejące się do asfaltu - będziemy testować) Vredestein'y Ultrac Giugiaro.
    Mam tylko nadzieje ze wejdą - nikt nie znal odpowiedzi na pytanie czy sie zmieszczą 225/45/17 przy nie fabrycznym ET felgi - więc wyszło ze sam sprawdze.

- Clarion ustąpił miejsca Blaupuntkowi MP68

dużo jeżdze i potrzebowałem czegoś z Bluetooth.

Przed zimą na przednią oś trafiły Mikody GT z EBC Green Stuff. A przed ostatnim zlotem do środka trafiła jasno szara (angielska) krowa . W garażu leżą już przewody w oplocie oraz nowy płyn EBC. Leży też płyta pod silnik od twardego oraz poliftowa mutlifunkcyjna kierownica (czekająca na obszycie) na wszystko brakło czasu niestety. Miedzy czasie padła lambda i pompa sprzęgła zostały wymienione na nowe. Do tego wszystkiego Ulter ładnie się przedmuchał i teraz przyprawia latrelki o zawał serca .

Co do planów na najblizszy czas:
    - Alfa na glebe (jeszcze się wacham na Koni Str.t) Mrutyna mnie troche zbil z tropu bo sam jeździ mega nisko a Koni to "tylko" -40mm (bije się z myślami po rozmowie z nim)ale napewno w dół idzie bo przy tak zacnym ogumieniu alfa będzie wyglądała jak na szczudłach.
    - Założyć boczki ze skórą i przy okazji wygłuszyć drzwi pod audio.
    - Założyć blache od twardego bo po obniżeniu przy pierwszym progu poleci micha.
    - Wypruć fabryczny alarm i założyć nowy ze scyrykami domykaniem szyb itd. (sprzęt już leży tylko z utęsknieniem wypatruje ciepłych dni)
    - Nowy dolot (kolanka silikonowe i nierdzewka) fabryczna pucha , odma z filterkiem. I tak jak z kołami nie uznaje półśrodków więc zamiast zaślepiać dziure po odmie wykonam nowy dolot( przy okazji zyska bajerancki wygląd ) zwięczeniem nowego dolotu będzie wyprucię przepływomierz i zastąpienie go mapsensorem przy pomocy ECU MASTERa DET3 poczytałem trochę i jestem przekonany ze uda mi się tego dokonać, wywale jeden z bardziej awaryjnych elementów alfy a przy okazji jak wytypuje już miejsce gdzie będe chcial belle zestroić to zyskam trochę koni.
    - Hmmm i ostatnie (jak starczy finansów po sezonie letnim) odzywający się aktualnie wariator tak mnie potrafi wyprowadzić z równowagi ze postanowiłem wywalić go przy pomocy wałków GT od Świątka (miedzy innymi po to mi DET 3 wymieniany wcześniej) wspomne tylke ze wariat ma ~22tyś km i odzywa sie tylko na zimnym silniku (mimo wszystko irytujące jest to jak szybko się coś nim zaczęło dziać)

PS. Jutro dodam pare fotek dziś nie ogarniam gdzie zostawiłęm karte z aparatu

Edit: a no i nadal mam rozwalony przedni zderzak (szczęśliwie w takim miejsce ze tylko ja o tym wiem ) ale narazie moje plany finansowe nie sięgają aż tak daleko, progi również poczekają. Nadal również airbagi się świecą (ale to poczeka na montaż kierownicy wielofunkcyjnej )

Edit2: Jeszcze jedno kolega Rolek już mi majstruje soczewki z czarnymi wkładami . A dla bajeru sprawiłem sobie Garmin 1490T z dożywotnią aktualizacją i czekam na pojawienie się przystawki do złącza diagnostycznego na BT. A to wszystko by sprawdzić jak takie coś bedzie działac w belli

› Więcej...: 2.0 20v Turbo by Teddy
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 01-03-2011 o 19:47

Mieszka w
    Legnica
    Auto

Domyślnie

Felgi odebrane i wkońcu był czas założyć na próbę na auto:

Jak widać z ET33 i oponą 225/45 koła nadal mieszą się w nadkolach ale :

jak na szczudłach stoi - przed sezonem napewno na glebe.Muszę również znaleść ładne naklejki na dekle felg (nie pomyslałem o tym wcześniej i zostały dziury .

Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r

Domyślnie

Jakiś czas temu widziałem te alu na alledrogo i się zastanawiałem nad nimi Lepiej pokaż fotkę całego samochodu na tych alu. Zaciekawił mnie ten "garmin" i ciekawy jestem jak to działa/prezentuje się w samochodzie. Możesz coś dokładniej o tym napisać?
    Ostatnio edytowane przez aniol_jojo ; 08-03-2011 o 18:16
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

Mieszka w
    Legnica
    Auto

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=DFGsXfy2oR4 prezentuję się to tak. Ale jest jedno ale lista kompatybilności twierdzi ze Alfa jest kompatybilna od rocznika 2001 http://www.garmin.com/uk/ecoroute-hd/compatability nie wiem jakich informacji braknie - ale zamierzam to sprawdzić. Widze ze na allegro już sie pojawiły te przystawki jak mi wpadnie jakiś grosz lewy to zaraz kupie ,przetestuje i zdam relacje.

Edit:
    http://www.youtube.com/watch?v=qDthY...eature=related tu jest fajny opis funkcji.

Edit2: Co do fotek całej fury - to zrobię tylko muszę wszystkie opony naciągnąć na felgi Póki co 2szt leża założone i wyważone reszta w proszku. Permanentny brak większej ilości czasu. I jak wyjdzie to kolejne podejscie zrobie już na obniżonym zawieszeniu.
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 08-03-2011 o 19:35

Mieszka w
    Legnica
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał aniol_jojo Zobacz post
    Lepiej pokaż fotkę całego samochodu na tych alu.
    Proszę bardzo. Sorki za jakość(telefon na szybko) i za zimowy brud. Już umyta stoi pod wiatą niestety zrobiło się za ciemno na zdjęcia.

Edit: BTW. krótki sprint po mieście i nie chcę już mniejszych kół (porównując do fabrycznych 15" które się wykładają w każdym zakręcie jest ogromna ogromna róznica w przyczepności)<radocha>
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 14-03-2011 o 18:27

Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r

Domyślnie

Nooooooo, wygląda naprawdę dobrze na tych czarnych alu

PS. co robisz w niedziele? Prawdopodobnie (50/50) będę w Legnicy to może wyskoczymy na jakieś eee.. kawę ale uprzedzam będę raczej nie wyjściowy Chyba że zawitasz to Jeleniej w sobotę na Szybowcową

KLIK :http://www.forum.alfaholicy.org/doln...enia_gora.html
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

Mieszka w
    Legnica
    Auto

Domyślnie

Aktualne fotki w miare czystego auta z dzisiejszego spotu.

Przekonałem się w pełni do czarnego koloru felg. Za to jest inny problem na standardowym zawieszeniu w łuku z tyłu obciera opona o nadkole, powodując dziwne uślizgi (obcierając przyhamowuje koło) efekt jakby dupa po śliskim jechała, trzeba się bedzię sprężyć ze sztywniejszym zawieszeniem .
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 19-03-2011 o 19:10

Użytkownik Alfa i Omega Avatar HyenaHF
    Mieszka w
    Oborniki Śl.
    Auto
    Lancia Dedra

Domyślnie

wygląd zdecydowanie na plus
    świetnie się prezentuje na tym czarnym kole

Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    white beauty 159 2.0 MJTD 136km 2011 225Km/467Nm by r-performacne,Mercedes SEC 3.8 V8

Domyślnie

Jestem sceptykiem co do czarnych alu,ale bez bicia przyznaję,że te mi sie podobają ,nadają agresywności.Springi -30 i będzie lalka.

Cytat Napisał HyenaHF Zobacz post
    wygląd zdecydowanie na plus świetnie się prezentuje na tym czarnym kole
    Hyena pisze pozytyw, "Toż to siok!" - jak by to Pawlak powiedział
    Gold beast 156 2004 1.9 16v JTD (140) 228KM/441 Nm by r-performance 2009-2013

White beauty 159 2011 2.0 MJTD (136) 225KM/467Nm by r-performance

Snow BMW F10 530d 258km 2015 - była

King of the road: Mercedes SEC 1982 - 3.8 V8 204Km/315Nm

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Rafcio
    Mieszka w
    Swidnica, Poland
    Auto
    Ford Focus Kombi Duratorq

Domyślnie

Czarna felga dobrze wygląda na białym samochodzie, Twój Teddy jest z deka za ciemny kurcze ;/ Dobrze by Twojej włoszce taki myk zrobił jak jest u mnie, czarna felga ale polerowana. Ale co by nie gadać za dużo, zawias założysz i black light na przód i będzie bomba!