Strona 59 z 59 PierwszyPierwszy ... 94950515253545556575859
Pokaż wyniki od 581 do 589 z 589
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm- była. Volvo 4.4 V8jest :-)

Domyślnie

Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Uuu, zacna!
    zacne ma hamulce na przodzie - zazdraszczam ( bede musiał sie tym zająć u siebie )

› Więcej...: Zgłoś ciekawą Alfę! Wstawimy ją na fanpage Alfaholików :)

Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Gdyby ją posadzić jakieś 3 cm niżej i dać koło przynajmniej o cal większe to mógłbym się zgodzić

Są tu w ogóle jakieś dobrze porobione Alfy ?

Ostatnio wpadłem na taką ładną:

No cos tam porobione jest Zgłoś ciekawą Alfę! Wstawimy ją na fanpage Alfaholików :) no ale to tylko bieda z nędzą w dieslu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa 75 2.0 TS, Alfa Giulietta 1.4 MA, Peugeot 307 SW 1.6 16V

Domyślnie

Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Gdyby ją posadzić jakieś 3 cm niżej i dać koło przynajmniej o cal większe to mógłbym się zgodzić
    Do takich rzeczy kupuje się starego Civika albo Golfa. W Alfie trochę nie przystoi, chyba, że ktoś ją tyra tylko na torze. Mnie osobiście zestaw gleba + wielka felga w ogóle się nie podoba. Kojarzy się z niemieckim tuningiem starych betek i VW.
    Alfa Romeo Giulietta Sprint 150KM 2015
    Alfa Romeo 75 2.0 TS 14?KM 1989
    Peugeot 307 SW 1.6 16V 110KM 2003

"Dynamically, Milanos are Alfas in the finest sense, but stylistically, it's another story."

Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Do takich rzeczy kupuje się starego Civika albo Golfa. W Alfie trochę nie przystoi, chyba, że ktoś ją tyra tylko na torze. Mnie osobiście zestaw gleba + wielka felga w ogóle się nie podoba. Kojarzy się z niemieckim tuningiem starych betek i VW.
    Hahaha no kwestia gustu ale Alfa za 10k to nie jest auto dla arystokracji. Zresztą i Giulietta z salonu też nie bo za biedne te auto . Może ludzie znudzeni są Beemkami i Golfami i próbują i z Peugeota i z Alfy zrobić coś czego 5ciu kolegów z klubu nie ma. Co jest fajnego w posiadaniu auta w 99% takiego samego jak reszta społeczeństwa? Ten gość z Civica czy Golfa też jakby nie porobił auta to by miał kolejnego gruza wśród 1000 innych gruzów.

Użytkownik Rowerzysta Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Alfę jest bardzo trudno poprawić, 99% prób jej poprawiania kończy się ze skutkiem odwrotnym od zamierzonego. W Golfach i Hondach są większe możliwości. A Alf na drogach jest u nas i tak stosunkowo mało, nie trzeba nic przerabiać by się wyróżniać.

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa 75 2.0 TS, Alfa Giulietta 1.4 MA, Peugeot 307 SW 1.6 16V

Domyślnie

Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Co jest fajnego w posiadaniu auta w 99% takiego samego jak reszta społeczeństwa? Ten gość z Civica czy Golfa też jakby nie porobił auta to by miał kolejnego gruza wśród 1000 innych gruzów.
    Wiesz, jak dla mnie to jest grzebanie przy projekcie domu - jeśli masz hajs, to zatrudniasz wybitnego architekta, który projektuje Ci genialny dom, a jak nie masz, to wybierasz gotowy projekt - i raczej nie przesuwasz wtedy okna o pół metra w lewo, żeby mieć inaczej niż sąsiad. Samochody, zwłaszcza Alfy, projektuje się tak, żeby wyglądały optymalnie i robią to ludzie, którzy są w tym kierunku wykształceni i biorą za to duże pieniądze. Oczywiście nikomu nie zabraniam robić tego, co chce, ze swoim samochodem, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie .
    Zresztą - jak się patrzy na polskie ulice, to ludziom brakuje nawet jaj, żeby wybrać inny kolor lakieru niż biały, czarny albo srebrny, więc nie sądzę, żeby powszechne było ciśnienie na indywidualizm - najczęściej występuje ono u chłopaczków w rurkach, których stać na 10-letnie egzemplarze co najwyżej i jeżdżą na spoty JDM Power albo VAG Power .
    Alfa Romeo Giulietta Sprint 150KM 2015
    Alfa Romeo 75 2.0 TS 14?KM 1989
    Peugeot 307 SW 1.6 16V 110KM 2003

"Dynamically, Milanos are Alfas in the finest sense, but stylistically, it's another story."

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V 140 km 2003r 3D

Domyślnie

Nie rozumiem tego "glebienia" samochodów i pchania kół największych jak to tylko możliwe.
    Tym bardziej, jeśli coś jest na co dzień. Mam znajomego (właściciel zglebionego seata), który 2 lata temu wspominał o wożeniu w bagażniku, uwaga, "deseczek" na progi zwalniające, bo jego zglebione auto nie pozwalało mu przez większość nich przejechać bez ocierania zderzakiem czy podwoziem. To jest kalectwo dla samochodu. Albo ktoś jeździ tym tylko na spoty, czy na torze rzeczywiście, albo.. nie rozumiem tego.
    Osobiście mi się to nie podoba, do Alfy za bardzo mi to nie pasuje (patrz Brera kilka postów wcześniej), źle się kojarzy i jak widzę tekst typu: "porobione" czy "pomodzone" to mam przed oczami taką właśnie hondę civic czy jakiegoś niemca na glebie, którego słychać z daleka, ale nie widać.
    Rzeczywiście, Alfa Romeo jest na tyle rzadkim i dobrze zaprojektowanym wizualnie samochodem, że ciężko tu cokolwiek poprawić, a dużo można wg mnie zepsuć. Jedynie kosmetyczne zmiany dają zamierzony efekt. Takie moje zdanie.
    Nie podobała mi się jeszcze nigdy żadna "porobiona" Alfa.

Użytkownik Rowerzysta Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Poprawianie włoskich stylistów nie jest proste, jednak wielu to robi , z różnym skutkiem...ja natomiast zauważyłem jedna ciekawą rzecz; tuningowane (poprawiane) stylistycznie i mechanicznie Alfy, są niedługo po tym sprzedawane, mimo że tuningujący włożył w to sporo pieniędzy i jeszcze więcej pracy, sprawia to wrażenie "misji" tuningującego- ano wygląda to tak, że wkłada on w przeróbki wiele środków i czasu a prawilnie poprawione auto puszcza dalej w obieg , potem bierze się za następne...

Mieszka w
    Bytom
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Poprawianie włoskich stylistów nie jest proste, jednak wielu to robi , z różnym skutkiem...ja natomiast zauważyłem jedna ciekawą rzecz; tuningowane (poprawiane) stylistycznie i mechanicznie Alfy, są niedługo po tym sprzedawane, mimo że tuningujący włożył w to sporo pieniędzy i jeszcze więcej pracy, sprawia to wrażenie "misji" tuningującego- ano wygląda to tak, że wkłada on w przeróbki wiele środków i czasu a prawilnie poprawione auto puszcza dalej w obieg , potem bierze się za następne...
    To nie jest domeną "tuningu Alfiorza" tylko norma. Robisz auto pod siebie , po czasie stwierdzasz ,że już nie chcesz więcej robić / nie masz wizji no i zmieniasz auto. Co z tego ,że utopisz kupe kasy której ci i tak nikt nie zwróci. Robisz to dla frajdy , przyjemności. Zostawić mozna jakiegoś klasyka ale po co mam trzymac 159 z dieslem porobioną ? Przeciez to komercyjny samochod ktory z tym silnikiem nawet za milion lat nie bedzie warty tyle co Golf 1 w seri na stalowkach