Pagina 50 con 79 Il primoIl primo ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... UltimoUltimo
Visualizza risultati da 491 A 500 con 788
    L'utente Znawca Avatar bimsky
    Si unì la
    07 2006
    Vive in
    Alwernia
    Automatico
    opel 9-3 BIOP 3.0M + 75

Domyślnie

Przyjechał 'śmietnik' do tegorocznych zabaw na torze ;-)

Mogę w spokoju składać M-kę.

› Więcej...: 75 Ex Nurburgring
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- la storia di un amore difficile e turbolenta ;-)

L'utente Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Si unì la
    03 2010
    Vive in
    Poznan, Polonia, Polonia
    Automatico
    Alfa 75 2.0 TS, Alfa Giulietta 1.4 MA, Peugeot 307 SW 1.6 16V

Domyślnie

Wygląda całkiem ładnie . Jak będziesz wybebeszał, to chętnie przyjmę jakieś brakujące u mnie pierdółki .
    Alfa Romeo Giulietta Sprint 150 KM 2015
    Alfa Romeo 75 2.0 TS 14? KM 1989
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

"Dinamicamente, Milanos sono Alfas nel senso migliore, ma stilisticamente, è un'altra storia."

Si unì la
    07 2006
    Vive in
    Alwernia
    Automatico
    opel 9-3 BIOP 3.0M + 75

Domyślnie

Citazione Ha scritto radosuaf Zobacz post
    Wygląda całkiem ładnie . Jak będziesz wybebeszał, to chętnie przyjmę jakieś brakujące u mnie pierdółki .
    Na przykład? Wnętrze już mam 'rozdysponowane', ewentualnie wykładziny bagażnika nie są mi potrzebne albo jakieś pierdoły z zewnątrz - zderzaki zakładam z włókna szklanego.

Ewentualnie mogę osprzedać koła, bo jak na moje są za małe a wpadły mi ostatnio dwa komplety fajnych 15.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- la storia di un amore difficile e turbolenta ;-)

L'utente Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Si unì la
    03 2010
    Vive in
    Poznan, Polonia, Polonia
    Automatico
    Alfa 75 2.0 TS, Alfa Giulietta 1.4 MA, Peugeot 307 SW 1.6 16V

Domyślnie

Jeśli zderzaki są całe, to chyba wziąłbym oba. Wersja bez spryskiwaczy?

No i szukam takiej pierdółki jak "kulka" od korbki do szyb z tyłu .
    Alfa Romeo Giulietta Sprint 150 KM 2015
    Alfa Romeo 75 2.0 TS 14? KM 1989
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

"Dinamicamente, Milanos sono Alfas nel senso migliore, ma stilisticamente, è un'altra storia."

L'utente Resoraków maniaco Avatar krzyzie
    Si unì la
    02 2009
    Vive in
    Wagrowiec
    Automatico
    Alfa GTV 2.0TS - 95r.

Domyślnie

bimsky skąd ty bierzesz te autka? Ja przeglądam ogłoszenia i nie widzę żadnej 75.
    Questo messaggio esprime esclusivamente il parere oggi l'autore. Non può essere usata contro di lui domani. Ci riserviamo il diritto di modificare i punti di vista, senza dare una ragione
    Alfa 166 3.0 V6 220KM CF3+Q2 - 01r. - only noPB
    Alfa GTV 2.0TS - 95r. only noPB.

Si unì la
    07 2006
    Vive in
    Alwernia
    Automatico
    opel 9-3 BIOP 3.0M + 75

Domyślnie

Citazione Ha scritto radosuaf Zobacz post
    Jeśli zderzaki są całe, to chyba wziąłbym oba. Wersja bez spryskiwaczy?

No i szukam takiej pierdółki jak "kulka" od korbki do szyb z tyłu .
    Wyglądają na całe, ale jeszcze nie miałem czasu się im przyjrzeć, bo samochód dojechał do mnie po 20 a było kur*sko zimno, aż mnie łapska rozbolały Dzisiaj po pracy rzucę okiem co tam w trawie piszczy.

Citazione Ha scritto krzyzie Zobacz post
    bimsky skąd ty bierzesz te autka? Ja przeglądam ogłoszenia i nie widzę żadnej 75.
    Spontaniczna akcja, bardzo. Samochód przez chwilę wisiał na jednej z grup na fejsbuku (dopóki moderator nie skASOwał ogłoszenia), ale udało mi się nawiązać kontakt z poprzednim właścicielem ;-)

Bajdełej - miałem na sprzedaż 1.8 il Turbo w stanie 'do remontu' (dość kompletna poza osprzętem motorea) i jak zwykle pełno zawracaczy dupy z forum i nie tylko, i aż jedna konkretna osoba. Samochód pojedzie na wiosnę do Poznania ;-)

L'utente Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Si unì la
    12 2009
    Vive in
    capitale
    Automatico
    logico che l'alfa

Domyślnie

Podaj na priv jaka to wersja i ile Cię il costo dellaowała.
    Przyznam że czasem przeglądam jakieś oferty jednak jeśli miałbym kupować to jestem ustosunkowany już w 100% na 2.0 TS z racji znajomości motorea i jedyne co mnie odstrasza to rdza, z meccanicoą sobie poradzę, chyba że ktoś obeznany w 75 by odradził bo koszt za duży jednak jak wspomniałeś 75 wyrwać to trzeba się rozglądać i wiedzieć gdzie szukać, mi by świetnie siadła ta czarna co była 1-2 lata temu za 4-5 klocków ale wtedy nie miałem kasy bo robiłem 155, teraz chętnie bym przytulił RWD dla funu.

Si unì la
    07 2006
    Vive in
    Alwernia
    Automatico
    opel 9-3 BIOP 3.0M + 75

Domyślnie

Citazione Ha scritto kasztelan Zobacz post
    Podaj na priv jaka to wersja i ile Cię il costo dellaowała.
    Przyznam że czasem przeglądam jakieś oferty jednak jeśli miałbym kupować to jestem ustosunkowany już w 100% na 2.0 TS z racji znajomości motorea i jedyne co mnie odstrasza to rdza, z meccanicoą sobie poradzę, chyba że ktoś obeznany w 75 by odradził bo koszt za duży jednak jak wspomniałeś 75 wyrwać to trzeba się rozglądać i wiedzieć gdzie szukać, mi by świetnie siadła ta czarna co była 1-2 lata temu za 4-5 klocków ale wtedy nie miałem kasy bo robiłem 155, teraz chętnie bym przytulił RWD dla funu.
    Numerata z kiblem w papierach i zardzewiałą budą ;-) Na razie wiem tylko tyle, że silnik odpala i da się tym przeparkować, że pedał hamulca wpada w podłogę i prawdopodobnie tylne zaciski wymagają regulacji bo ręczny też jest za luźny.

L'utente Resoraków maniaco Avatar krzyzie
    Si unì la
    02 2009
    Vive in
    Wagrowiec
    Automatico
    Alfa GTV 2.0TS - 95r.

Domyślnie

Rok temu rozglądałem się za 75, a że nie nic nie znalazłem (może słabo szukałem), kupiłem sobie motor w przypływie jak to mówi moja żona kryzysu wieku średniego - jednak chyba za stary się zrobiłem na motocykl, więc gdzieś po głowie chodzi 75 lub ostatnio myślałem nad mazda RX8.

In generale bimsky to trochę Ci zazdroszczę twojego zaparcia
    Questo messaggio esprime esclusivamente il parere oggi l'autore. Non può essere usata contro di lui domani. Ci riserviamo il diritto di modificare i punti di vista, senza dare una ragione
    Alfa 166 3.0 V6 220KM CF3+Q2 - 01r. - only noPB
    Alfa GTV 2.0TS - 95r. only noPB.

Si unì la
    07 2006
    Vive in
    Alwernia
    Automatico
    opel 9-3 BIOP 3.0M + 75

Domyślnie

Citazione Ha scritto krzyzie Zobacz post
    Ogólnie bimsky to trochę Ci zazdroszczę twojego zaparcia
    Ale ja wcale nie mam zaparcia... ;P

Wytłumacz to mojej dziewczynie, rodzicom i wszystkim w koło. To jest choroba, której nie potrafię powstrzymać i jak tylko zobaczę ciekawą 75 - pragnę ją mieć ;-)

@Radosuaf - jakieś pierdółki spod maski też Cię interesują? Pewnie będę zmieniał sterowanie, bo kupiłem do il Turbo sterownik standalone ale się nie doczekała.