Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53

Temat: Alfaholicy- powiat kluczborski

  1. #41
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar super alfa 1965
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    wołczyn
    Auto
    alfa rome0 166 2.4jtd pełne wyposażenie dostępne w roku 2001
    Postów
    20

    Domyślnie

    czesc Alfaholiczasami sie zastanawiam dlaczego sie spotykamy w miejscach gdzie prawie nie ma alfowiczow albo jest ich garstka ale postram sie byc o 17 pozdrawiam

  2. #42
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Barth
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Praszka
    Auto
    Alfa 159 TI
    Postów
    250

    Domyślnie

    Byczyna logistycznie jest mniej więcej w równej odległości dla Kluczborka, Wołczyna, Namysłowa, Wielunia i Praszki
    Reszta opolskiego spotyka się na południu województwa, my na północy.
    W zeszłym roku na zlocie w Opolu były 2 auta, żenada... Postaramy się rozruszać region tutaj

  3. #43
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar super alfa 1965
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    wołczyn
    Auto
    alfa rome0 166 2.4jtd pełne wyposażenie dostępne w roku 2001
    Postów
    20

    Domyślnie

    spocik krotki ale miły rozmowy kilka uwag co zrobic aby ruszyc nasz powiat mysle i wiem ze 01.-5.2016 w wołczynie bedzie nas wiecej wiec zapraszam do nas w niedziele co do godziny ustalimy aby pasowało wszystkim parking duzy nie to co w byczynie wiec licze ze bedzie nas wiecej pozdrawiam wszystkich ze spociku w byczynie

  4. #44
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar zwoli
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kępno
    Auto
    Jest AR166 3.2V6 2006R Była AR 159 1.9 8V BYŁA alfa romeo 156 1,6 16v, 1998r
    Postów
    368

    Domyślnie

    W Byczynie posiadamy duże parkingi w ten weekend wyjątkowo spot był ustalony od razu pod restauracją w której się spotykamy z racji tego że o przyjeździe na niego określiły się 4 osoby więc nie było sensu w 2 alfy,fikaczento i Mazdę spotykać się na wielkim parkingu;D
    Z reguły w Byczynie jest nas więcej niż 6 aut bywało już 12.
    Teraz ruszamy z pomysłem cyklicznych spotkań w naszym regionie i wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do konwersacji w naszym temacie może wspólnie znajdziemy jakiś wielki parking co by nas wszystkich pomieścił.

  5. #45
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar super alfa 1965
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    wołczyn
    Auto
    alfa rome0 166 2.4jtd pełne wyposażenie dostępne w roku 2001
    Postów
    20

    Domyślnie

    czołem alfaholicy sorry ale powiiem tak mało was w byczynie choc jestescie z po za byczyny popatrzylem dzisiaj a mieszkam naprzeciwko markeu to było wiecej alf na zakupach niz wac na spociku to My przyjechalismy w 4 alfy na spontanie ba tak na szybko sie zdzwonilismy nie ma ograniczen w kilometrach a jak slysze ze byczyna jest po srodku to pomyslelismy ze boicie sie dalej przemiescic proponowalismy wołczyn 01.05 ale bez odzewu a warto raz spotkac sie w wołczynie raz w kluczborku drugim razem w praszce czy wieluniu a moze w kepnie to bedzie fajnie pokazac ze trzymamy sie tak jak na slasku moze nie w takiej ilosci jak oni ale jednak jezeli nie jutro w niedziele to moze we wtorek 03.05 jest miejsce dobre w dobrym miejscu mozna poswiecic troszke czasu i sie spotkac pogada moze cos ustalic moze swoj klub zarejestrowac i pokazac ze opolskie tez dziala ale skoro bedziecie sie spotykac w byczynie to klapa bylem tak kilka razy i sorry ale nie widzialem zadnej alfy jedna mocno zdezelowana zaniedbana 156 0bciach ale ok przemyslcie sprawe i dajcie znac napiszcie pozdrawiam wielbicieli naszych super bryk

  6. #46
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar super alfa 1965
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    wołczyn
    Auto
    alfa rome0 166 2.4jtd pełne wyposażenie dostępne w roku 2001
    Postów
    20

    Domyślnie

    chcielismy sie spotkac pierwszego maja cisza bez odpowiedzi a i 03.05. bez odpowiedzi slabo dzialaja alfaholicy z powiatu aszkoda pozdrawiam

  7. #47
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    Kolego super alfa, może używaj znaków interpunkcyjnych, to więcej osób zrozumie Bez urazy oczywiście, ale ciężko się to czyta. Pozdrawiam

    Wysłane z mojego Huawei P8 przy użyciu Tapatalka
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

  8. #48
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar super alfa 1965
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    wołczyn
    Auto
    alfa rome0 166 2.4jtd pełne wyposażenie dostępne w roku 2001
    Postów
    20

    Domyślnie

    tak Proxim masz racje szybko pisałem literki pozjadałem ok przepraszam że niezrozumiały jest tekst ale chodziło mi oto że tylu jest alfaholików w opolskim województwie a jak sa propozycje spotkania sie zjawia sie 4 w porywach 5 alf mozna powiedziec wstyd bo tak chetnie wpisują sie kolejne alfy w "temacie ILU NAS JEST" a gdy jest okazja sie spotkać nie ma z kim ktos napisał ze mozna rozpocząć cykl spocików w rożnych miejscowościach to i tak ciągle z naszego rejonu pada na Byczynę w ktorej sorki ale nie spotkałem alf jedynia raz widziałem jedną mocno zużytą proponowałem u nas w Wołczynie bo jest gdzie jest spory parking po POLO MARKETEM podawałem terminy i cisza zero odzewu nastepnym razem moze być kluczbork pożniej nie wiem praszka opole i inne miejsca które mozna ustalic kępno i okolice wiem że są tam miłośnicy wielbiciele tych wspaniałych aut i tyle mam nadzieje ze tekst zrozumiały hehe bez urazy pozdrawiam wszystkich ALFAHOLIKÓW

  9. #49
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Barth
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Praszka
    Auto
    Alfa 159 TI
    Postów
    250

    Domyślnie

    Zapraszamy jutro do Praszki na godz. 15stą - parking targowiska naprzeciwko policji

  10. #50
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar super alfa 1965
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    wołczyn
    Auto
    alfa rome0 166 2.4jtd pełne wyposażenie dostępne w roku 2001
    Postów
    20

    Domyślnie

    witam alfowicze zapraszam na dni wołczyna od piątku do niedzieli mozemy sie spotkac w sobote lub w niedziele moze w koncu koledzy z kępna wielunia czy praszki w koncu przekroczą granice byczyny i spotkamy sie u nas w wołczynie pozdrawiam i zapraszam piszcie odzywajcie sie czy pasują te dni jest gdzie zaparkowac miejsce do uzgodnienia

Podobne wątki

  1. Powiat wołomiński
    Utworzone przez .qam w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 13:01
  2. Powiat krakowski :)
    Utworzone przez PeCe w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-11-2013, 22:37
  3. Powiat Świdwiński i okolice-są tu Alfaholicy?... ;)
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 17:25
  4. powitać:) powiat pszczyński się kłania :)
    Utworzone przez danielM w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-07-2012, 21:30
  5. Powiat wodzisławski i okolice - dobry lakiernik
    Utworzone przez majster w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 15:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory