Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 155

Temat: Warsztaty w Opolu i okolicach

  1. #11
    polkilosera
    Gość

    Domyślnie

    a może ktoś kojarzy sprawdzony serwis w okolicy Kędzierzyna? który poradzi sobie z wymianą rozrządu?

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Kedzierzyn-Kozle, Poland
    Auto
    AR 145 1.6 boxer '96 i AR 147 1.9 JTD 8v '01
    Postów
    332

    Domyślnie

    Ja swój rozrząd robiłem u mechanika kolo Intermarche w Koźlu (Józef Augustyniak). Zrobił rok temu i narazie jest ok Dobry mechanik jest też na osiedlu domków koło pkp w Koźlu (Ziółkowski). Tam jednak z Alfą jeszcze nie byłem i cieżko mi powiedzieć. Nie wiem czy czasem kolega z forum (Roben) nie ma też warsztatu w Zdzieszowicach, ale to juz musisz pytać się go osobiście. Byłem u niego rok temu na komputerze.
    Podobno Henry Ford zdejmował z głowy kapelusz, kiedy mijała go Alfa Romeo, a Enzo Ferrari w dniu, kiedy pokonał Alfę, płakał jak dziecko.

  3. #13
    polkilosera
    Gość

    Domyślnie

    u Pana Ziółkowskiego byliśmy, boxery robił ale do 156 nie ma krzywek. Dzięki za cynk o Robenie i panu AUgustyniaku - jutro zostawiamy auto w serwisie koło myjni w Koźlu i jesli cos się (odpukać) nie uda to będziemy wiedzieli, do kogo lecieć po poprawki

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar don_majkel
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0TS sportpack
    Postów
    56

    Domyślnie

    Ostatnio wymieniałem rozrząd w Krasiejowie KARTEL jestem bardzo zadowolony z obsługi i z efektu. Silniczek chodzi równiutko , po wymianie wariata chodzi jak benzyna koniec z klak klak klak
    Alfa Romeo 156 2.0 TS + Sportpack

    HALA MADRID !!!

  5. #15
    polkilosera
    Gość

    Domyślnie

    odebraliśmy auto z warsztatu przy myjni w Koźlu (Pan Brzoza) - właściciel pracował kiedyś w serwisie Fiata i serwisował Alfy
    wymieniony rozrząd z pompą wody, olej i filtr (na naszych częsciach), pełna diagnostyka komputerowa, zlikwidowanie błędu kontrolki poduszki, wymiana postojówek i oświetlenia tablic (na częściach warsztatu), sprawdzenie przepustnicy i silnika krokowego - usługa ekspresowa, kilka godzin bez auta - za całość 650 zł brutto i trzymiesięczna gwarancja, na razie jesteśmy bardzo zadowoleni

  6. #16
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Co do części zamiennych to chłopcy z Niemodlińskiej mają co jakiś czas Alfę do rozbiórki,
    co miesiąc jakaś alfa się pojawia, teraz mają 147, 166 i resztki z dwóch 156:
    CAR SHOP MARONI F.H.U
    45-864 opole
    ul.Niemodlińska 79
    tel.515-071-850

    Wziąłem już od nich kilka rzeczy, szef jest fanem motoryzacji i można się potargować,
    mają jakieś znajomości z chłopakami z MAZDA CLUB. No i ceny są normalne a nie "opolskie".
    Naprawdę polecam.

    Są na allegro ale nie ma tam pełnej oferty:
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=7874998
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  7. #17
    huragan
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Polecam napewno ASO Fiata Auto-Tim Janeczko w Opolu.Jak raz
    u nich wyladowalem ,tak juz zostalem chyba stalym klientem.Ceny
    i robocizna mile mnie zaskoczykly na plus.Nie odbiegaja od cen zamiennikow i robocizny w innych serwisach (przynajmniej te czesci ktore ja wymienialem ).A jakosc i szybkosc diagnostyki i wymiany bardzo szybka.A przede wszystkim odczowalna roznica w prowadzeniu auta na org. czesciach.Jesli chodzi o koszta wymiany to zawsze mnie mile zaskakiwali tak abym mial ochote jeszcze wrocic .Tak powinno byc w kazdym ASO.
    Ostatnio edytowane przez huragan ; 18-12-2009 o 19:20

  8. #18
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał huragan Zobacz post
    koszta wymiany to zawsze mnie mile zaskakiwali tak abym mial ochote jeszcze wrocic
    A jakieś konkrety? Co i za ile?
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  9. #19
    huragan
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzy Zobacz post
    A jakieś konkrety? Co i za ile?
    Wydaje mi sie ze to indywidualnie cena zalezy przedewszystkim czy jest sie tam pierwszy czy kolejny raz i czy czesci kupuje sie u nich.Ja np przy wymianie oleju i filtra oleju sie potargowalem i za wymianke zaplacilem 8 zeta+ 30 za oryginalny filtr oleju.
    Olej Selenia WR cena jak wszedzie.Na necie taniej pewnie ale trzeba doliczyc koszty wysylki i robocizne wyjdzie na to samo albo drozej.
    Filtr Powietrza- 70.00
    Filtr paliwa -122,00
    Czujnik wody w filtrze paliwa-60,00
    paraflu 1l koncentrat -33,00
    W sumie 2 filtry + czujnik+paraflu+zaroweczka przy rejestracji wyszlo mi 460 zeta.Najwazniejsze, ze wymieniaja to co trzeba i jestem spokojny ze bedzie szybko i dobrze.Nie mam czasu na szukanie czesci ani na zostawianie auta na dluzej jak poltorej godziny Wszystkie czesci nowe i oryginalne.Dla mnie to jest najwazniejsze.Niedawno zostawilem samochod w innym warsztacie w Opolu ze swiecami zarowymi do wymiany i chcieli mnie naciagnac na 3 tys.(Ukrecili gwint)I pare innych rzeczy,mowili ktore wyszly z czasem ze nei mieli racji.Wole troszke doplacic i miec swiety spokuj.Wczesniej mialem filtry z Filtrona nie byly zle.Ale po zalozeniu oryginalnych filtrow auta nie poznalem.Szczegolnie teraz jak jest mroz .Pozdro
    Ostatnio edytowane przez huragan ; 18-12-2009 o 22:29

  10. #20
    alfa147ts
    Gość

    Domyślnie

    dziwne nikt nie pisze tutaj o serwisie SILESIA na bodajże oleskiej...

Podobne wątki

  1. Zachodniopomorskie WARSZTATY
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 374
    Ostatni post / autor: 10-04-2024, 08:23
  2. Opole: dobry mechanik/warsztat w Opolu lub okolicach
    Utworzone przez ozzy w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-04-2017, 09:03
  3. Nielegalne wyścigi w Opolu
    Utworzone przez .Andrzej. w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 22:22
  4. usuwanie egr w opolu
    Utworzone przez Hesus88 w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 10:37
  5. Wymiana rozrządu w Opolu !!!
    Utworzone przez bursztyn 147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 07:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory