Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 155

Temat: Warsztaty w Opolu i okolicach

  1. #81
    bartolomeoo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Geordie Zobacz post
    Zatem jak wyglądają u Ciebie ceny? Chodzi mi o kosmetykę lakieru
    Wszystko zależy od stanu w jakim jest lakier, nie wiem jak jest uszkodzony i jaki efekt byś chciał mieć. Czy posiadasz samochód od nowości czy kupiłeś w autokomisie a tam z reguły przed sprzedażą ostro zajeżdzają lakier, czy samochód miał jakiś element malowany? W przypadku Mito cena zaczęła by się od 300 zł z dobrym woskiem na koniec natomiast górna granica to ponad 1000 zł z zabezpieczeniem Cquarz, niedługo robię taki projekt na Hondzie i będzie on w galerii na mojej stronie. Zobacz jak to wygląda
    http://www.youtube.com/watch?v=Da10NISZm_s
    http://www.youtube.com/watch?v=jnq4-...eature=related
    Pozdrawiam Igor

  2. #82
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolomeoo Zobacz post
    Wszystko zależy od stanu w jakim jest lakier, nie wiem jak jest uszkodzony i jaki efekt byś chciał mieć. Czy posiadasz samochód od nowości czy kupiłeś w autokomisie a tam z reguły przed sprzedażą ostro zajeżdzają lakier, czy samochód miał jakiś element malowany? W przypadku Mito cena zaczęła by się od 300 zł z dobrym woskiem na koniec natomiast górna granica to ponad 1000 zł z zabezpieczeniem Cquarz, niedługo robię taki projekt na Hondzie i będzie on w galerii na mojej stronie. Zobacz jak to wygląda
    http://www.youtube.com/watch?v=Da10NISZm_s
    http://www.youtube.com/watch?v=jnq4-...eature=related
    Pozdrawiam Igor
    Robi wrażenie. Szczególnie ta powłoka Cquarz.
    A powiedz, jak wygląda sprawa późniejszego mycia auta, czy w przypadku ptasich odchodów, plam smoły itp. Czy osadzają się tak jak na zwyklym lakierze, czy łatwiej je usunąć?

  3. #83
    bartolomeoo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Geordie Zobacz post
    Robi wrażenie. Szczególnie ta powłoka Cquarz.
    A powiedz, jak wygląda sprawa późniejszego mycia auta, czy w przypadku ptasich odchodów, plam smoły itp. Czy osadzają się tak jak na zwyklym lakierze, czy łatwiej je usunąć?
    Cquartz tworzy powłokę, która dzięki zmodyfikowaniu właściwości chemicznych na poziomie molekularnym zapewnia bardzo trwałą ochronę powłoki lakierniczej oraz wyjątkowo łatwy sposób jej czyszczenia. Impregnuje powierzchnie powodując, iż nie przylegają do niej żadne zanieczyszczenia oraz odpycha wodę. Powłoki Cquartz nie da się usunąć przy pomocy wody, środków zasadowych czy też innych detergentów lub pod wpływem działania na powierzchnie wysokim ciśnieniem.
    Cquartz zapewnia, iż powierzchnia, na którą został zaaplikowany, zachowa swoją oryginalną czystość i przejrzystość, posiada unikatową zaletę - chroni powierzchnię przed osadzaniem się wapnia i istotnie ogranicza rysowanie się lakieru.
    Tyle mówi producent, mycie auta można śmiało realizować tak jak dotychczas to robiłeś trzeba uważać na niektórych ambitnych pracowników myjni zaczynających od kół i brudna gąbką z piaskiem myją nadwozie, chyba że samemu myjesz auto masz taka możliwość wtedy najlepiej na dwa wiaderka. Wszelkiego typu zabrudzenia o wiele łatwiej będzie można usunąć z powierzchni lakieru.

  4. #84
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolomeoo Zobacz post
    Cquartz tworzy powłokę, która dzięki zmodyfikowaniu właściwości chemicznych na poziomie molekularnym zapewnia bardzo trwałą ochronę powłoki lakierniczej oraz wyjątkowo łatwy sposób jej czyszczenia. Impregnuje powierzchnie powodując, iż nie przylegają do niej żadne zanieczyszczenia oraz odpycha wodę. Powłoki Cquartz nie da się usunąć przy pomocy wody, środków zasadowych czy też innych detergentów lub pod wpływem działania na powierzchnie wysokim ciśnieniem.
    Cquartz zapewnia, iż powierzchnia, na którą został zaaplikowany, zachowa swoją oryginalną czystość i przejrzystość, posiada unikatową zaletę - chroni powierzchnię przed osadzaniem się wapnia i istotnie ogranicza rysowanie się lakieru.
    Tyle mówi producent, mycie auta można śmiało realizować tak jak dotychczas to robiłeś trzeba uważać na niektórych ambitnych pracowników myjni zaczynających od kół i brudna gąbką z piaskiem myją nadwozie, chyba że samemu myjesz auto masz taka możliwość wtedy najlepiej na dwa wiaderka. Wszelkiego typu zabrudzenia o wiele łatwiej będzie można usunąć z powierzchni lakieru.
    Brzmi bardzo ciekawie. Pomyślę nad tym na przyszły rok (trzeba uskładać kasę), ale myślę że się skuszę. Jestem jeszcze ciekaw efektów waszej pracy. Więc jak możesz, to wrzuć fotki z planowanej kosmetyki na Hondzie.
    Rozumiem, że auto trzeba zostawić na całą noc?

  5. #85
    jorgu91
    Gość

    Domyślnie

    Witam wyskoczył mi błąd "motor system failure" i nie wiem do jakiego warszatu się udać. Jaki wybrać jaki polecacie warsztat w opolu lub okolicach z tego co wyczytałem to Lukoszek, Silesia, Kartel i w Brzegu Nowacki Marek na oławskiej. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi warsztatami lub czy polecacie coś innego. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  6. #86
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Cytat Napisał jorgu91 Zobacz post
    Witam wyskoczył mi błąd "motor system failure" i nie wiem do jakiego warszatu się udać. Jaki wybrać jaki polecacie warsztat w opolu lub okolicach z tego co wyczytałem to Lukoszek, Silesia, Kartel i w Brzegu Nowacki Marek na oławskiej. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi warsztatami lub czy polecacie coś innego. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    Jak chcesz to podjedź do Janeczki w Opolu (Oleska). W serwisie pogadaj z panem Witkiem. Jest obeznany w temacie AR.

  7. #87
    Użytkownik Świeżak Avatar slawko
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    jest AR 147 jtd `05 (byla 155 1,8 ts)
    Postów
    101

    Domyślnie

    Temat MSF był już maglowany na forum wiele razy pogrzeb może to jest kwestia wyczyszczenia czujnika doładowania lub EGR`a. Zależy od tego czy chcesz się bawić sam :-).

  8. #88
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kolaś
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    OPOLE
    Auto
    Subaru Forester 2.5 230 KM
    Postów
    494

    Domyślnie

    Cytat Napisał jorgu91 Zobacz post
    Witam wyskoczył mi błąd "motor system failure" i nie wiem do jakiego warszatu się udać. Jaki wybrać jaki polecacie warsztat w opolu lub okolicach z tego co wyczytałem to Lukoszek, Silesia, Kartel i w Brzegu Nowacki Marek na oławskiej. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi warsztatami lub czy polecacie coś innego. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

    Silesie odradzam zawsze trzeba coś poprawiać a kasy nikt nie dołoży

  9. #89
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Geordie
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    383

    Domyślnie

    Miałem okazję skorzystać z usługi myjni Aqua w zakresie ochrony lakieru:

    http://www.aquaopole.pl/ochrona-lakieru.html

    Przyznam, że praca została wykonana bardzo dobrze. Pracownicy usunęli także 3 rysy (poprzez spolerowanie odpowiednim preparatem). Efekt po nałożeniu powłoki ochronnej jest zbliżony do fabrycznego. Ładny połysk, głęboki kolor oraz dodatkowo warstwa ochronna. Cena promocyjna też nie wygląda najgorzej. Całość operacji (dokładne mycie, suszenie ręcznikami z microfibry oraz sprężonym powietrzem, polerowanie rys oraz nakładanie warstwy Sonax) trwało ok. 2 godz. Generalnie jestem bardzo zadowolony.

  10. #90
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam czy robić rozrząd u JAneczki, czy w Delicu.. Blokady rozrządu do JTS-a będę miał Muszę się zorientować ile za części u Janeczki- poza serwisem ok 720-730zł z pompą wody, paskiem i rolką balansującą.
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

Podobne wątki

  1. Zachodniopomorskie WARSZTATY
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 374
    Ostatni post / autor: 10-04-2024, 08:23
  2. Opole: dobry mechanik/warsztat w Opolu lub okolicach
    Utworzone przez ozzy w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-04-2017, 09:03
  3. Nielegalne wyścigi w Opolu
    Utworzone przez .Andrzej. w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 22:22
  4. usuwanie egr w opolu
    Utworzone przez Hesus88 w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 10:37
  5. Wymiana rozrządu w Opolu !!!
    Utworzone przez bursztyn 147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 07:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory