Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: Witam serdecznie, gdzie mogę znaleźć dobrego mechanika od alf w jtd w podkarpaciu

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    Jak coś to wątek o mnie chwilowo nieaktualny bo już nie współpracuje z warsztatem na Pogwizdowie (który jeszcze aktualnie nazywa się motorzeszow)
    Jeśli chodzi o temat programów, DPF, EGR itd to dalej aktualne i w razie czego zapraszam na PW
    Diagnostyka i modyfikacje softów; CHIPTUNING DPF EGR VSA TVA SCR info @ marcin [ małpa ] firma.xin.pl

  2. #22
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2013
    Auto
    Alfa 156 1.9 jtd
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam pytanie odnosnie mechanika z raclawowki mial ktos stycznosc ? Jakies opinie ?

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    Jak chodzi Ci o Tomka (motodoktor) to jedz smialo
    Diagnostyka i modyfikacje softów; CHIPTUNING DPF EGR VSA TVA SCR info @ marcin [ małpa ] firma.xin.pl

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SŁOWIK
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 155 '97 r 2.0 16V, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm '08 Q-Tronic
    Postów
    570

    Domyślnie

    Potwierdzam, możesz śmiało odstawić samochód do niego, tyle że wcześniej trzeba dzwonić...z tego co wiem ma sporo roboty.

  5. #25
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    podkarpackie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    335

    Domyślnie

    Witam,
    Z nastaniem mrozów pojawiły się u mnie dziwne dźwięki (piszczenie albo turbiny albo jakiejś rolki - chyba występowało wcześniej ale teraz jest głośniejsze szczególnie na zimnym silniku, stukanie w mostku - pewnie mocowanie drzwi do regulacji oraz najgorsze: metaliczny lekki pisk przy ruszaniu / szarpnięciu po zmianie biegu - dwumas? przebug?) i chciałbym w miarę wcześnie zareagować żeby uniknąć jakichś niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Kogo polecacie do takiej diagnozy? Do Rzeszowa mam 50km (okolice Stalowej Woli), a chciałbym, żeby ktoś kto się zna się lub ma alfę 159 2.0 jtdm jej posłuchał. Proszę o info.
    Pozdrawiam!

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    Boczar, Leszek z Fiata, Bogdan z Fiata jak coś to namiary mogę dać na PW
    Diagnostyka i modyfikacje softów; CHIPTUNING DPF EGR VSA TVA SCR info @ marcin [ małpa ] firma.xin.pl

  7. #27
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    podkarpackie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    335

    Domyślnie

    Poproszę o namiary na PW. Wchodziłem na Twoją stronę motorzeszów ale nie działa. Miałem pisać do Ciebie na PW czy zajmujesz się też mechanicznymi sprawami. Będziesz na spocie noworocznym?
    Pozdrawiam

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SŁOWIK
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 155 '97 r 2.0 16V, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm '08 Q-Tronic
    Postów
    570

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indigo Zobacz post
    Witam,
    Z nastaniem mrozów pojawiły się u mnie dziwne dźwięki (piszczenie albo turbiny albo jakiejś rolki - chyba występowało wcześniej ale teraz jest głośniejsze szczególnie na zimnym silniku, stukanie w mostku - pewnie mocowanie drzwi do regulacji oraz najgorsze: metaliczny lekki pisk przy ruszaniu / szarpnięciu po zmianie biegu - dwumas? przebug?) i chciałbym w miarę wcześnie zareagować żeby uniknąć jakichś niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Kogo polecacie do takiej diagnozy? Do Rzeszowa mam 50km (okolice Stalowej Woli), a chciałbym, żeby ktoś kto się zna się lub ma alfę 159 2.0 jtdm jej posłuchał. Proszę o info.
    Pozdrawiam!
    Poza tym, masz jeszcze Motordoktora, ewentualnie Janusza Jarosza z Alfa Corse w Dębicy wszyscy wiedzą co w Alfie piszczy jak coś pisz do mnie na priw.

  9. #29
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Falo
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR Brera 2.4/240 by Weloo 07'
    Postów
    110

    Domyślnie

    Ja, również polecam Tomka(Motodoktor1)

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    761

    Domyślnie

    Cytat Napisał Falo Zobacz post
    również polecam Tomka(Motodoktor1)
    To i ja też się przyłączam. Szczerze i gorąco polecam serwis Tomka vel Motodoktor1 w Racławówce!
    U mnie padło sprzęgło w 2.4 JTD 110kW 2002 r. Po pierwsze Tomek zaskoczył mnie własną lawetą, więc niewielkim kosztem może zgarnąć auto z Rzeszowa i okolic. Druga sprawa: zna się na rzeczy, jest bardzo rzetelny, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie.
    Przy okazji zrobił mi całe zawieszenie w stock'owej Alfie 156, komplet 4 amortyzatorów, wprasowane PU w wahacze tylne poprzeczne, no i wymiana: komplet wahaczy przód z poduszkami stabilizatora, wszyskie wahacze tylne łącznie z legendarną tulejką zwrotnicy z PU, no i wahaczami wzdłużnymi(wleczonymi). Całość w niezłej cenie biorą pod uwagę, że moja Bella zajęłą na kilka dni podnośnik. Dodam, że niektóre śruby były nietknięte od nowości, a innych musiał szukać na szrocie, a na amorkach były jeszcze oryginalne znaczki Lancii

    Tomek, dzięki i widzimy się wkrótce na kolejnych robótkach!

    Pozdrawiam,
    L.

Podobne wątki

  1. [159] Nie mogę znaleźć portu USB
    Utworzone przez Remek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 10-06-2017, 10:50
  2. [146] Jaki rodzaj sprzęgła? Nie mogę znaleźć informacji
    Utworzone przez astapka w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 20:57
  3. [159] Odbój gumowy w klapie bagażnika - nie mogę nigdzie znaleźć
    Utworzone przez grala w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 00:26
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 08:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory