Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75

Temat: Tanie OC!!! Sanok

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar jack1610
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2002 r.
    Postów
    41

    Domyślnie

    Jak większość kierowców szukałem oszczędności przy ubezpieczeniu oc. I trafiłem na "you can drive"-niby to pod Hestię podlega, ubezpieczenia dla młodych kierowców. Cenowo dla mnie ok. Bardzo tanio w porównaniu do innych ubezpieczalni, które sprawdzałem. Warto szukać, kilka stówek w kieszeni zostało.

  2. #22
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    jo jes za stary na ju ken drajw :-(

    - - - Updated - - -

    deka - pw poszło








  3. #23
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sebek2442 Zobacz post
    Ja płace 1089 zł z NW w PZU i niestety ale będe musiał zostać, bo gdzie mi nie wyliczają to jeszcze więcej wychodzi ja jestem współwłaścicielem ale niestety wiek :/
    A ile liczysz wiosen bo ja jako posiadacz 60% zniżki na OC ubezpieczałem drugie auto jako współwłasciciel bo żona swieżynka z prawkiem była i 25 nieskończone i ci powiem ,że nie dużo mi podniesli a jej już "lata zniżkowe" leciały . Wszystko zależy od ubezpieczalni ( niektóre mają upodobane jakieś marki pojazdów ) PZU ( czego żałuje bo rodzima firma ) to masakra jak chodzi o składki -moja Alfa 1550pln (OC+NNW ) , Link coś koło 880 pln , Liberty 550 , Mdirect coś koło 450 ( musiałbym sprawdzić ) . Więc widać ,że różnice są znaczne . A u kolegi Deka07 wyszło w moim przypadku 380 pln ( jak dobrze pamiętam ) więc jest Liderem

  4. #24
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    A ile liczysz wiosen bo ja jako posiadacz 60% zniżki na OC ubezpieczałem drugie auto jako współwłasciciel bo żona swieżynka z prawkiem była i 25 nieskończone i ci powiem ,że nie dużo mi podniesli a jej już "lata zniżkowe" leciały . Wszystko zależy od ubezpieczalni ( niektóre mają upodobane jakieś marki pojazdów ) PZU ( czego żałuje bo rodzima firma ) to masakra jak chodzi o składki -moja Alfa 1550pln (OC+NNW ) , Link coś koło 880 pln , Liberty 550 , Mdirect coś koło 450 ( musiałbym sprawdzić ) . Więc widać ,że różnice są znaczne . A u kolegi Deka07 wyszło w moim przypadku 380 pln ( jak dobrze pamiętam ) więc jest Liderem

    U mnie po "promocjach", które Ci dodałem w Link4 546 zł, w Liberty 449 zł. Ale fakt lider jest tylko jeden , dokładnie 381 zł (TUZ-w "całości rodzime towarzystwo")...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Sebek2442 Zobacz post
    Ja płace 1089 zł z NW w PZU i niestety ale będe musiał zostać, bo gdzie mi nie wyliczają to jeszcze więcej wychodzi ja jestem współwłaścicielem ale niestety wiek :/

    Powiem, tak jest ubezpieczyciel, który bierze pod uwagę zniżki tylko jednego współwłaściciela - oczywiście te "lepsze". Bardzo dużo robimy polis w tym towarzystwie dla młodych osób. Póki co nie mam możliwości wyliczenia Twojego "przypadku", ale myślę że w granicach 450 zł można by było zamknąć składkę...

  5. #25
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Deka piszesz ,że trzeba osobiscie do ciebie przyjechać ,żeby sfinalizować umowe . CHodzi o ori podpisy w papierach??? Bo wiesz , jesteśmy "Alkoholikami" czyli prawie rodzina może dałoby się to listownie załatwić??? Ty mi , ja ci ,ty mi Pytam czysto teoretycznie bo jakby się dało to myśle ,że zrobiłbyś kariere na forum bo nie ukrywam ,że niezle to wygląda .

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    Ja liczę 23 Wiosny
    Ja jestem współwłaścicielem auto jest na dziadka to już 2 auto 60% zniżek zaczyna na tą chwile 50% było jedna małe bum niestety ale było wcześniej niż teraz bedzie sie kończyła polisa wiec jeszcze parę oczek wzrośnie

    Pw poszło

  7. #27
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Deka piszesz ,że trzeba osobiscie do ciebie przyjechać ,żeby sfinalizować umowe . CHodzi o ori podpisy w papierach??? Bo wiesz , jesteśmy "Alkoholikami" czyli prawie rodzina może dałoby się to listownie załatwić??? Ty mi , ja ci ,ty mi Pytam czysto teoretycznie bo jakby się dało to myśle ,że zrobiłbyś kariere na forum bo nie ukrywam ,że niezle to wygląda .
    Myślimy nad tym rozwiązaniem. Jutro podam szczegóły...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Sebek2442 Zobacz post
    Ja liczę 23 Wiosny
    Ja jestem współwłaścicielem auto jest na dziadka to już 2 auto 60% zniżek zaczyna na tą chwile 50% było jedna małe bum niestety ale było wcześniej niż teraz bedzie sie kończyła polisa wiec jeszcze parę oczek wzrośnie

    Pw poszło

    Wysłałem na priv. Jak się podoba (270 zł w kieszeni...)???

  8. #28
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Zauważyliśmy, że zainteresowanie tematem jest bardzo duże dlatego postanowiliśmy podjąć próbę sprzedaży polis. Proszę o poważne podejście do tematu oparte na wzajemnym zaufaniu. Osoby - powtarzam - poważnie zainteresowane proszę o info w temacie. Z naszej strony wyślemy informacje na priv potrzebne do wyliczenia składki oraz ewentualnego zakupu. Dodam dla osób zainteresowanych wykupieniem autocasco, że sprzedajemy tylko i wyłącznie przy kontakcie bezpośrednim. Zapraszam...

  9. #29
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Widzisz deka07 wszystko się da kwestia chęci i zaufania W takim wypadku jak kończy mi się na początku kwietnia polisa to będziemy pertraktować warunki Przez opcje listowną ( czy nawet ty mi mailem umowe podsyłasz ,a ja podpisuje i ci listownie odsyłam ) będzie może dłużej ale wszystko się da zrobić .

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar ajdacho
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Olkusz okolice
    Auto
    156/SW 1.9 JTDm 16V FL 2004 GIUGIARO DESIGN
    Postów
    649

    Domyślnie

    deka07 to ja poproszę na PW co mam Ci podać do wyliczenia OC

    WŚCIEKŁY ZA PODZIAŁ NA FORUM



Podobne wątki

  1. warsztat sanok i okolice
    Utworzone przez PawelLU w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-04-2015, 06:30
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. [147 159 ] 1.9 jtd prośba o ocenę egzemplarzy 147-Sanok 159 Bełżyce
    Utworzone przez chip w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-09-2014, 20:33
  4. Nowy Sanok Krzyś ;)
    Utworzone przez krzysparco w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:39
  5. Zakup GT-Sanok
    Utworzone przez mariuszomix w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 10:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory