Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 2021222324252627282930
Pokaż wyniki od 291 do 293 z 293

Temat: Suwałki zgłoście się!

  1. #291
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar FuriesAR159
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    AR159 SW
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał longmanpl Zobacz post
    Wprawdzie jestem z Wielkopolski, ale bywam w Suwalkach dosyc czesto - mam malzonke z Suwalk a tesciowa na codzien pracuje w Sejnach ;-)

    Mam takie same turbiny tylko pomalowane na jasny grafit.
    Masz sprawdzony serwis, warsztat w Suwalkach badz okolicy ? Gdzie maja takie rolki/hamownie ? Pytam na zapas ;-)


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Świetnie!

    Foteczki akurat robione podczas chipowania u Kramkowskiego na Papierniej w Suwałkach

    Swoją drogą widzę, że mamy ten sam silniczek, mój wyhamował na 130,7KM / 339,5 nm a po modziku 176,9KM / 408 nm

    Co do serwisu jeżeli chodzi o Suwałki to latam po prostu do ASO kosmicznie drogo tam nie mają

    Ogólnie częściej witam do serwisu w Białymstoku, gdyż tam studiuję i spędzam więcej czasu, a także z uwagi na to, że większe miasto, więcej alf, większe doświadczenie w serwisie

    Chociaż przy hamowni mają też warsztat i z krótkiej rozmowy wydawali się oblatani w 159/ i ogólnie alfach/ także może ich też sprawdzę
    Ostatnio edytowane przez FuriesAR159 ; 05-08-2017 o 23:11

  2. #292
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Poznan/Wrzesnia
    Auto
    Była AR 159 2.0 JTDm, Byla AR 147 FL 1.6 TS 105KM Distinctive
    Postów
    313

    Domyślnie

    Cytat Napisał FuriesAR159 Zobacz post
    Świetnie!

    Foteczki akurat robione podczas chipowania u Kramkowskiego na Papierniej w Suwałkach

    Swoją drogą widzę, że mamy ten sam silniczek, mój wyhamował na 130,7KM / 339,5 nm a po modziku 176,9KM / 408 nm

    Co do serwisu jeżeli chodzi o Suwałki to latam po prostu do ASO kosmicznie drogo tam nie mają

    Ogólnie częściej witam do serwisu w Białymstoku, gdyż tam studiuję i spędzam więcej czasu, a także z uwagi na to, że większe miasto, więcej alf, większe doświadczenie w serwisie

    Chociaż przy hamowni mają też warsztat i z krótkiej rozmowy wydawali się oblatani w 159/ i ogólnie alfach/ także może ich też sprawdzę
    Ja w ASO Suwalki bylem pare razy z poprzednia AR 147 i raz nie potrafili mi trafnie zdiagnozowac skrzypienia w przednim zawiasie ;-) Ale ceny wydaja sie bardziej warsztatowevniz ASO. Dosyc czesto widywalem tam na parkingu AR GT.

    Ja wlasnie jestem na etapie strojenia. Po pierwszym modzie wyszlo 181 KM i 396 Nm ale w pewnym zakresie obrotow wyskakiwal blad P0091 (na hamowni tego nie wylapali) i wrocilem do serii zeby zdiagnozowac regulator cisnienia i wtryskiwacze.

    Blad z opisem i wykresy wrzucilem w dziale Chiptunningu w swoim watku.

    Twoj mod to jest to co chciales czy Panowie zrobili tak jak uznali ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #293
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar FuriesAR159
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    AR159 SW
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał longmanpl Zobacz post
    Ja w ASO Suwalki bylem pare razy z poprzednia AR 147 i raz nie potrafili mi trafnie zdiagnozowac skrzypienia w przednim zawiasie ;-) Ale ceny wydaja sie bardziej warsztatowevniz ASO. Dosyc czesto widywalem tam na parkingu AR GT.

    Ja wlasnie jestem na etapie strojenia. Po pierwszym modzie wyszlo 181 KM i 396 Nm ale w pewnym zakresie obrotow wyskakiwal blad P0091 (na hamowni tego nie wylapali) i wrocilem do serii zeby zdiagnozowac regulator cisnienia i wtryskiwacze.

    Blad z opisem i wykresy wrzucilem w dziale Chiptunningu w swoim watku.

    Twoj mod to jest to co chciales czy Panowie zrobili tak jak uznali ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Wiem, że gościu się dobrze na tym zna, więc powiedziałem, że ma być bez dużego obciążenia dla autka, ale też żeby nie za mało haha

    A w Suwałkach też byłem ze skrzypieniem u nich w ASO, pisk spod maski na wybojach, to tam nawymyślali, podjechałem do zaprzyjaźnionych mechaników w Oplu, podsmarował gościu jakiś plastik pod maską, chwilkę i po problemie, tak teraz myślę, że wprowadziłem Cię w błąd, bo częściej jeżdżę do Opla w Suwałkach z moją 159 - może dlatego, że znajomi

    Mój wykres:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wykres.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	91.5 KB
ID:	232777
    [MENTION=36019]edi[/MENTION]t u mnie podczas chipu 210~ k przebieg, 2011r
    Ostatnio edytowane przez FuriesAR159 ; 06-08-2017 o 12:11

Podobne wątki

  1. Potrzebna porada JTD - Podlaskie / Suwałki.
    Utworzone przez pafcio w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 14:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory