Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Poleci ktoś dobre warsztaty w Białymstoku ???

  1. #11
    Adam75
    Gość

    Domyślnie

    Osobiście zgadzam się z Zeusem. Nie raz robiłem swoją alfę 166 2,4 JTD i jestem zadowolony. Robiłem także samochody rodziny oraz przyjaciół i oni także są zadowoleni. Rudystodwa1 nie wiesz wszystkiego więc się nie wypowiadaj. Części są do wyboru tak samo ceny. Nie mam zamiaru nikogo obrażać , dlatego powiem tylko tyle , rudystodwa1 następnym razem nie obrażaj bez powodu to będzie dobrze. Każdy sam wybiera gdzie robi swoje samochody , a że kieszeń ma dziury to można narzekać na wszystko.

    Pozdrawiam , Adam.

    Dom dziecka także potrzebuje pieniędzy.

  2. #12
    rudystodwa1
    Gość

    Domyślnie

    Po pierwsze to mylisz mnie z kimś innym, bo nie kojarze żadnej informacji od was że auto jest wyeksploatowane. Po durgie nie oczerniam was i nie wypisuje komentarzy oczerniających was na innych forach, bo nie mam na takie cyrki czasu, a to że napisałem tu że mi się wasz serwis nie podoba nie jest oczernianiem tylko moją opinią na temat waszego zakładu, a to jak nie jest zabronione. Dlatego też nie rozumiem wzburzenia w twoim wpisie. A nawiasem mówiąc to zajechałem do Bialmotu i zrobili co trzeba i auto śmiga.

  3. #13
    Zeus
    Gość

    Domyślnie

    Po pierwsze to nie mylę Cię bo boxerów obsługujemy tylko kilka... i cały czas przyjeżdżają. Poza tym to starsi ludzie.
    Ty jeden raz wjechałeś i odjechałeś delikatnie mówiąc okazując wzburzenie.... a po Tobie pozostały wpisy na stronach tematycznych.

    Cytuję:

    Motoklinike? Zabrałem swoją alfę po tygodniu od tych mechaników. Nie mogłem się dowiecieć ani co jest mojej alfie ani kiedy to naprawią. ***A na koniec koleś wciskał takie kity że rugałem siebie za to że ją tam zostawiłem.***


    Masz dowód na to że koleś - mój wspólnik wciskał Ci kity? Byłem przy rozmowie... pracownik zresztą też... I nie chcę się powtarzać co do tematu rozmowy.
    Możemy skonfrontować jeśli masz ochotę.

    Co innego krytyka mająca podstawy a co innego twierdzenie że ktoś wciska Ci kity. TO JEST POMÓWIENIE I USZCZERBEK NA WIZERUNKU.

    Cieszę się że w innym serwisie Ci pomogli.

    Z mojej strony koniec dyskusji.


  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa 156 SW 1.9 JTD 115 KM CF3 + PowerBox + dolot z kwasówki
    Postów
    29

    Domyślnie

    Witam, jestem nowy na forum. Poprosiłbym na PW o nazwy i adresy dobrych warsztatów, sam się znam na autach, ale ze względu na pracę często nie mam na nic czasu. Dodatkowo poproszę o jakiś zakład z hamownią gdzie można zmierzyć moc i moment . Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD.

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa 156 SW 1.9 JTD 115 KM CF3 + PowerBox + dolot z kwasówki
    Postów
    29

    Domyślnie

    Nie dostałem namiaru na żaden dobry warsztat w Białymstoku, czyżby takiego nie było dla AR??. W sumie... najlepszym warsztatem, będzie chyba garaż kolegi i Ja. Idealnie to się sprawdzało/sparwdza w przypadku drugiego auta, Punto 2 1.2 8v, tyle, że ten pacjent praktycznie się nie psuł, jedyna awaria przez ostatnie dwa lata to pęknięta linka od zmiany biegów.

    A może mój sportwagonik nie będzie często grymasił?, póki co odpukać, rakieta, dosłownie i w przenośni. Co do hamowni to namierzyłem jedną w Księżynie, jeszcze nie byłem więc nie polecę, zastanawiam się nad chipem koszt u nich to 1049zł, z pomiarem na hamowni przed i po zabiegu, silnik mój nie ma błędów, ani innych niepokojących oznak więc pokusa duża. Bo jak szaleć czyt.jeździć, to na całego .

  6. #16
    dziubak
    Gość

    Domyślnie

    Mogę polecić lakiernika, z Brackiej 9 (wjazd od ul. Zwierzynieckiej). Naprawiałem u nich bezgotówkowo i od razu zaoferowali mi pomoc we wszelkich formalnościach z ubezpieczycielem. Naprawa przebiegła sprawnie, wykonana w terminie, bez poprawek. Jakby ktoś potrzebował to tel. 509 114 461
    Ostatnio edytowane przez dziubak ; 03-12-2012 o 07:50

Podobne wątki

  1. Chip Tuning/MAPY ok. Wrocław/Poznań ktoś poleci ?
    Utworzone przez KaaC w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2018, 17:42
  2. I znowu opinia o jeżdżących Alfami poleci na pysk.... :-(
    Utworzone przez tomaszko79 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-05-2012, 19:52
  3. bilcza/kielce - poleci ktoś gdzie mogę sprawdzić auto ?
    Utworzone przez procentt w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-04-2012, 12:13
  4. [159] Dobre warsztaty w Gorzowie lub Zielonej Górze (okolicy)
    Utworzone przez krebs w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-03-2011, 19:48
  5. Salony AR w Białymstoku! :)
    Utworzone przez czachurek w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-02-2011, 14:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory