Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 234567891011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT

Domyślnie

Cytat Napisał Backdoor Zobacz post
    Mała aktualizacja z mojej strony jeśli chodzi o MM, ostatnio diagnozowałem z Michałem wtryski, padło że trzeba robić..ok no to zrobione kasy nie mało..ale ok wtryski to wtryski nigdy tanio nie jest. dwa miesiące po remoncie objawy wróciły..
    Mysłę nie może być przecież wtryski zrobione .. wyciągam wtryski u znajomego mechanika na stół i widze tylko to że kur@@@w żaden nie tknięty..myślę że nie no może jednak..jadę do serwisu boscha daję wtryski do sprawdzenia i diagnoza wszystkie do robienia nie były nigdy tknięte... dzięki MM za wydanie pieniędzy na kompletnie nic.. moja AR jak i dwa pozostałe samochody już tam nie podjadą. A i znajomi też przestaną.. i tak się traci klientów.
    Jedz rób aferę. Zakładam ,że parę tys poszło...

No niestety. Ja już tam też miałem robić remont silnika tzn chcialem , bo sprawdzali mi kompresję kiedyś rozwalonym przyrzadem do mierzenia kompresji , który nie trzymał ... Okazało się , że kompresja jest w porządku.Dostałem informację ,że jak pojeździ 2msc to będzie cud... No pojeździł już 20kkm i wycieczkę 3tys km .. objawy braku mocy sobie sam zdiagnozowalem, fakt potrzebowałem czasu , ale ją odzyskałem. Natomiast wiem , że czasy świetności , gdzie się podchodziło do alf z zamiłowania przeminęły. Teraz lecą na ilość nie na jakość. Diagnozować ? Nie potrzeba, zmienimy od razu wszystko (remont silnika z 3-4k) , zamiast wydać 700zl na parę czujników , które przywrócą moc ... widzę nie tylko ze mną tak próbowali lecieć, pech chciał ,że na ciebie trafilo.
    Pozdro

Jak ktoś szuka warsztatu do włoszczyzny, to ja polecam https://www.facebook.com/manufakturaitalia/ , ja jeszcze kolegi nie odwiedziłem , ale znam zadowolonych chłopaków co mu oddają autka , a koleś to robi z pasji

› Więcej...: Warsztat gdansk
    Ostatnio edytowane przez Tysler ; 29-05-2019 o 01:18

Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 JTDm

Domyślnie

Byłem 3 razy, Michała nawet nie można zastać tam, czekanie mi nie na rękę. Pracownicy nawet nie mogą znaleźć historii napraw mojego samochodu w kompie, a robie go u nich od 3 lat. Zdziwieni że w ogóle o wtryski chodzi bo przecież oni nie robią wtrysków, lol przecież wymieniali a nie regenerowali.. Bynajmniej tak miało być. Teraz robię na Motostrefie samochód i kurde nawet mogę wejść na halę zobaczyć co i jak żadnych niedomówień, mechanik tam nawet i pogada i doradzi żadnego wciskania na siłę. Jest trochę drożej jeśli chodzi o roboczogodzinę ale standard pracy dwie gwiazdki wyżej.

Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 2015r., Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r.

Domyślnie

Ja tez troche sie na Michale zawiodlem, ale coz :/ jezdzic tez juz nie bede, bo raz ze daleko, a dwa ze czuje sie zbywany po prostu.
    Mialem problem ze stukaniem przy hamowaniu, ktore zdiagnozowano teoretyczie, bylo ok ale po dwoch dniach wrocilo... Pojechalem do polecanego nawet w tym watku Moto Parku na Chwarznienskiej i to byl strzal prawe ze w 10. Fajna obsluga, gosc naprawde ma chec rozwiazywac problemy, a nie po paru minutach sie zniechecac. Bylem mega pozytywnie zaskoczony podejsciem- rzadko kiedy sie takie trafia, a juz pare serwisow przerobilem w Trojmiescie. Wroce tam napewno

Użytkownik Znawca Avatar jersey
    Mieszka w
    Grudziądz/Rumia/Lozanna
    Auto
    KIA Ceed 1.4 T-GDI 140KM

Domyślnie

Michał też taki był dopóki nie rozbudował warsztatu. Jeszcze przy pierwszym pracowniku, gdzie wszystko robił sam a tamten mu pomagał było spoko. Potem... ja też do niego przestałem jeździć po tym jak skrzypiało mi nowe zawieszenie w 166. Zresztą on miał chyba nawet stacje kontroli pojazdów i "tuning" o ile pamiętam - ciężko żeby przy takim przerobie podszedł do każdego wozu indywidualnie jak w czasach gdy robił sam.
    Jeżdżę KIĄ więc nie mogę czerpać przyjemności z jazdy. Nie i uj, bo to KIA a nie Alfa.