Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 136

Temat: Warsztat gdansk

  1. #111
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    AR Giulietta qv, AR 146 rally
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał vudka123 Zobacz post
    Ja osobiście nie bylem.
    narazie korzystam u MM service.. ale powoli rezygnuje.
    Oddaję samochód z skrzypieniem dostaje odpowiedz "pewnie wahacz" no to mowie zrobimy go i będzie ok.
    No i po wyjechaniu znow skrzypi a odpowiedz na to była "to co robimy cale zawieszenie ?".... i tak poszło 750zl w błoto ?
    Myślę nad Rumia tym panem Krawczykiem
    Przegapiłem ten komentarz...
    W błoto? A czy ten wahacz był wymieniony bez sensu był jedynym elementem który był wadliwy bo miał luz na swozniu pamiętam bo sam to diagnozowalem, skoro u nas nic z tyłu nie hałasowało to co miałem to robić na "pałę" ? To jest złe podejście warsztatu? Ale tak zgodnie z specyfikacją producenta tuleje z tyłu w 159 są nie wymienne i nie ma homologowanych zamienników czyli powinien zalecić wymianę 2 zwrotnic czyli około 3500 zł i co wtedy był bym nazwany super warsztatem czy naciągaczem??

    Wysłane z mojego Nokia 9 przy użyciu Tapatalka

  2. #112
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    159 Sedan 2.4 JTDM
    Postów
    147

    Domyślnie

    Hej! Jakie miejsce polecacie na sprawdzenie auta przed zakupem w Gdańsku? Myślałem o ASO na Potokowej.

  3. #113
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Puck
    Auto
    159 2.4 jtdm 210km
    Postów
    15

    Domyślnie

    Koledzy.
    jakiś dobry warsztat gdzie wymienię olej w skrzyni automatycznej?

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    159 Sedan 2.4 JTDM
    Postów
    147

    Domyślnie

    Witam W sobotę kupiłem Alfę Romeo 159 i chciałbym porządnie ją zdiagnozować. Co sądzicie o ASO na Potokowej? I czy ktoś ma jakieś doświadczenia z serwisem Fiata na Kartuskiej?

  5. #115
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    ASO na Potokowej stara się zerwać ze swoim polmozbytowym rodowodem. Przykładowo zaczeli dzwonić z pytaniem jak się czuje samochód parę dni po naprawie!

    Coś konkretnego chcesz diagnozować w swojej nowej belli?

  6. #116
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    159 Sedan 2.4 JTDM
    Postów
    147

    Domyślnie

    Hej, dzięki za odpowiedź. Głównie silnik, niestety nie było możliwości podpięcia auta pod komputer przy sprzedaży, a auto trochę kopci. No i po przejechaniu 500km, 30km od Gdańska zapaliła się kontrolka check engine (natomiast auto odpala i jeździ bez problemu). Silnik ma mieć całą ekologię na podkładzie, więc przydałoby się porządne przejrzenie wtrysków, DPFu i EGR.

  7. #117
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vudka123
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4jtdm Ti 20v 2008
    Postów
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal_mms Zobacz post
    Przegapiłem ten komentarz...
    W błoto? A czy ten wahacz był wymieniony bez sensu był jedynym elementem który był wadliwy bo miał luz na swozniu pamiętam bo sam to diagnozowalem, skoro u nas nic z tyłu nie hałasowało to co miałem to robić na "pałę" ? To jest złe podejście warsztatu? Ale tak zgodnie z specyfikacją producenta tuleje z tyłu w 159 są nie wymienne i nie ma homologowanych zamienników czyli powinien zalecić wymianę 2 zwrotnic czyli około 3500 zł i co wtedy był bym nazwany super warsztatem czy naciągaczem??

    Wysłane z mojego Nokia 9 przy użyciu Tapatalka
    No nie wiem czy był bez sensu wymieniany, po tej akcji pojechalem do pierwszego lepszego mechanika ktory nawet nie mial alf w rekach. zdjal do czesci pierwszych i wymienil tuleje i do dzis spokoj a tak wgl to ten wahacz gorny z lewej strony ktory wymieniono mi u ciebie to z original na TRW a juz dzis czyli jakies 9k km juz skrzypi nawet nie dostałem pytania czy montujemy TRW czy cos innego. Zakupilem Meyle HD narazie nie wymieniam go ale juz uslyszalem ze TRW sie nie daje do alf.

  8. #118
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    AR Giulietta qv, AR 146 rally
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał vudka123 Zobacz post
    No nie wiem czy był bez sensu wymieniany, po tej akcji pojechalem do pierwszego lepszego mechanika ktory nawet nie mial alf w rekach. zdjal do czesci pierwszych i wymienil tuleje i do dzis spokoj a tak wgl to ten wahacz gorny z lewej strony ktory wymieniono mi u ciebie to z original na TRW a juz dzis czyli jakies 9k km juz skrzypi nawet nie dostałem pytania czy montujemy TRW czy cos innego. Zakupilem Meyle HD narazie nie wymieniam go ale juz uslyszalem ze TRW sie nie daje do alf.
    Wybacz ale nie bez przyczyny kupuję części z pewnego źródła i dajemy gwarancję w sytuacji kiedy coś było nie tak z częścią nie jest to nasza winą ale jako sprzedawca jesteśmy gwarantem i nigdy nie robiliśmy najmniejszych problemów! Dlatego wystarczyło się z nami skontaktować... Do do TRW że nie nadaje się do alf?? To herezja bo na pierwszy montaż było TRW a mayle jest podróba bo zamiast łożysk tulejowych ma sztywne gumy i nigdzie o tym nie piszą a jest to spora różnica konstrukcji....

    Wysłane z mojego Nokia 9 przy użyciu Tapatalka

  9. #119
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mufas
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    AR GT jtd
    Postów
    339

    Domyślnie

    Cytat Napisał vudka123 Zobacz post
    ale juz uslyszalem ze TRW sie nie daje do alf.
    ciekawe
    Chyba na forum z jakiegoś powodu panuje inne przekonanie

  10. #120
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vudka123
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4jtdm Ti 20v 2008
    Postów
    442

    Domyślnie

    z jakiego powodu ?...
    ja kupilem od osoby ktora jest bardzo polecana na grupie FB i sprzedaje nowe czesci i jakosc nigdy nie bylo pretensji do niego.
    Zresztą takze jest zdania ze TRW oraz lemforderow sie nie daje do Alfy.

Podobne wątki

  1. Warsztat
    Utworzone przez tajskii w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2017, 21:52
  2. parking gdansk
    Utworzone przez tomasz switala w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 16:45
  3. Warsztat
    Utworzone przez Annet04 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-07-2012, 14:25
  4. Warsztat Kuj-Pom
    Utworzone przez Crissu w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 20:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory