Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 136

Temat: Warsztat gdansk

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    194

    Domyślnie

    Heja. Cos sie u was pozmienialo pod względem warsztatów? Szukam jakiegos , w ktorym nie bede olewany , a do auta bedzie podchodzil ktos komu sie bedzie chcialo przy nim robić. Warsztaty ,ktore już tu padały wiele razy nie wchodzą w gre
    Pozdroo

  2. #32
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar tomasz_
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    AR 156 Sportwagon 1.9 150 KM "GQ"
    Postów
    243

    Domyślnie

    Ja nie mam nic, wiem tyle, że chłopaki z Tune UP dają radę. Może spróbuj w M4K Garage w Szemudzie? tam mają bardzo dobre podejście podobno. Dzwoniłem, terminy najbliżej na 18 maja. A w Le-Car na rotmance wiem ze nie ma rąk do pracy

  3. #33
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    194

    Domyślnie

    Najblizej mi do tune upu , jednak nadal jest to daleko haha najchetniej bym u nich robil , ale pewnie też sie cenią , w koncu profesjonaliści, nie raz ja i inni moi najbliżsi odwiedzali Roberta, byłe kogo by nie zatrudniał. Może rzeczywiście warto tam sie odpalić... najgrosze jest to ,że nie moge nie mieć auta na wiecej niz dzien dwa szkoda ,że m4k tak daleko wywialo

  4. #34
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    GT 1,9 JTDM
    Postów
    49

    Domyślnie

    Planujesz modzić coś większego, czy po prostu jakieś standardowe wymiany itp.?

  5. #35
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    194

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o modzenie to bym walil do tune upu, lub cinsoftu itd. Chodzi o standardowe wymiany , olej , wachacz itd. :p

  6. #36
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Takie standardowe to można robić samemu albo gdziekolwiek gdzie wiesz że nie wciskają kitu, ja standardy jak mi się samemu nie chce to robię u znajomego na warszawskiej (Dzikowski), a jak coś konkretnego to do TuneUP, ostatnio byłem u Roberta i wykrył coś co powinno być zrobione przez Michała z MM a nie jest lub jest zrobione źle więc kolejne rozczarowaniem MM.. już tam nie zajade wolę u Roberta zostawiać.

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    194

    Domyślnie

    Wiesz jakas wymiana termostatu , tarcz klockow , niektórych czesci zawieszenia zrobię. Ale nie do wszystkiego mam sprzet checi i czas. Widzę nie tylko ja mam ostatnio mieszane uczucia do mm. Nie to ,że nawet nie racza odpisac o terminy ( sami tracą klienta) , to czulem sie pare razy , że proboje mnie naciągnąć na kase. Moga być to mylne przeczucia , ale nie tylko ja tak mialem po paru rozmowach. Dla kolegow spoko , lub dla stalych bywalcow , do reszty podchodzi od niechcenia. To rzeczywiscie chyba pora spróbować innego miejsca. Spróbuje jeszcze u mechanika kumpla na szczecinskiej , poskladal mu juz 3 auta , swapy itd koles lubi sie bawic. Jak mi nie przypadnie do gustu uderzam do Roberta, jakos darze go zaufaniem i ma lepsze podejscie do klienta jak bylem pare razy mozecie zdradzić czy mocno sie cenią za jakies standardowe wymianki w tuneUpie ? :p

  8. #38
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    GT 1,9 JTDM
    Postów
    49

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o standardy to nie mam zastrzeżeń do MM, ceny ma naprawdę spoko. Przy grubszych akcjach faktycznie woli wymieniać wszystko i też miałem wrażenie, że części wydatków mógłbym uniknąć. Co do SAS - ceny części o wiele wyższe niż w MM, i pare razy sie naciąłem - raz mi nie dokręcili osłony silnika (tej plastikowej pod misą olejową), drugi raz przy przegladzie pozimowym zawieszenia nie zwrócili uwagi na kończące się łożysko. Ogólnie to chyba jest tak jak wszedzie starzy kierowcy mówią, jedź do 3ch warsztatów, posłuchaj, skompiluj co powiedzą i wybierz ten co Tobie odpowiada

    A co do TuneUp - czy tam podnosiliście moc swoich ślicznotek ?
    Ostatnio edytowane przez SzymonP. ; 10-05-2018 o 15:00 Powód: dodane pytanie

  9. #39
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Ja byłem kilka dni temu w Tune UP, na razie pierwsze pomiary i diagnoza Roberta żeby jeszcze coś poprawić w mechanice potem kręcimy, a i tak jestem zdziwiony że wyszło grubo ponad serię. Dobrze że Robert zwraca uwagę na stan samochodu a nie kręci każdemu byle zarobić. Jak na razie plus za podejście do ludzi. ;]

  10. #40
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar tomasz_
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    AR 156 Sportwagon 1.9 150 KM "GQ"
    Postów
    243

    Domyślnie

    Wiesz, teraz Robert też jest osobistością figurującą na Youtube i widzę, że powoli zaczyna się wgryzać w polską scenę motoryzacyjną. Nie może sobie pozwolić na niedociągnięcia. Ja jutro jadę właśnie do Roba na hamownię po wymianie wtrysków
    [MENTION=54988]Backdoor[/MENTION], jaki wynik u Ciebie był? Co masz do poprawy? masz wykres?

Podobne wątki

  1. Warsztat
    Utworzone przez tajskii w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2017, 21:52
  2. parking gdansk
    Utworzone przez tomasz switala w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 16:45
  3. Warsztat
    Utworzone przez Annet04 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-07-2012, 14:25
  4. Warsztat Kuj-Pom
    Utworzone przez Crissu w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 20:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory