Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 136

Temat: Warsztat gdansk

  1. #101
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    194

    Domyślnie

    Cytat Napisał Backdoor Zobacz post
    Mała aktualizacja z mojej strony jeśli chodzi o MM, ostatnio diagnozowałem z Michałem wtryski, padło że trzeba robić..ok no to zrobione kasy nie mało..ale ok wtryski to wtryski nigdy tanio nie jest. dwa miesiące po remoncie objawy wróciły..
    Mysłę nie może być przecież wtryski zrobione .. wyciągam wtryski u znajomego mechanika na stół i widze tylko to że kur@@@w żaden nie tknięty..myślę że nie no może jednak..jadę do serwisu boscha daję wtryski do sprawdzenia i diagnoza wszystkie do robienia nie były nigdy tknięte... dzięki MM za wydanie pieniędzy na kompletnie nic.. moja AR jak i dwa pozostałe samochody już tam nie podjadą. A i znajomi też przestaną.. i tak się traci klientów.
    Jedz rób aferę. Zakładam ,że parę tys poszło...

    No niestety. Ja już tam też miałem robić remont silnika tzn chcialem , bo sprawdzali mi kompresję kiedyś rozwalonym przyrzadem do mierzenia kompresji , który nie trzymał ... Okazało się , że kompresja jest w porządku.Dostałem informację ,że jak pojeździ 2msc to będzie cud... No pojeździł już 20kkm i wycieczkę 3tys km .. objawy braku mocy sobie sam zdiagnozowalem, fakt potrzebowałem czasu , ale ją odzyskałem. Natomiast wiem , że czasy świetności , gdzie się podchodziło do alf z zamiłowania przeminęły. Teraz lecą na ilość nie na jakość. Diagnozować ? Nie potrzeba, zmienimy od razu wszystko (remont silnika z 3-4k) , zamiast wydać 700zl na parę czujników , które przywrócą moc ... widzę nie tylko ze mną tak próbowali lecieć, pech chciał ,że na ciebie trafilo.
    Pozdro

    Jak ktoś szuka warsztatu do włoszczyzny, to ja polecam https://www.facebook.com/manufakturaitalia/ , ja jeszcze kolegi nie odwiedziłem , ale znam zadowolonych chłopaków co mu oddają autka , a koleś to robi z pasji
    Ostatnio edytowane przez Tysler ; 29-05-2019 o 01:18

  2. #102
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Byłem 3 razy, Michała nawet nie można zastać tam, czekanie mi nie na rękę. Pracownicy nawet nie mogą znaleźć historii napraw mojego samochodu w kompie, a robie go u nich od 3 lat. Zdziwieni że w ogóle o wtryski chodzi bo przecież oni nie robią wtrysków, lol przecież wymieniali a nie regenerowali.. Bynajmniej tak miało być. Teraz robię na Motostrefie samochód i kurde nawet mogę wejść na halę zobaczyć co i jak żadnych niedomówień, mechanik tam nawet i pogada i doradzi żadnego wciskania na siłę. Jest trochę drożej jeśli chodzi o roboczogodzinę ale standard pracy dwie gwiazdki wyżej.

  3. #103
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Ja tez troche sie na Michale zawiodlem, ale coz :/ jezdzic tez juz nie bede, bo raz ze daleko, a dwa ze czuje sie zbywany po prostu.
    Mialem problem ze stukaniem przy hamowaniu, ktore zdiagnozowano teoretyczie, bylo ok ale po dwoch dniach wrocilo... Pojechalem do polecanego nawet w tym watku Moto Parku na Chwarznienskiej i to byl strzal prawe ze w 10. Fajna obsluga, gosc naprawde ma chec rozwiazywac problemy, a nie po paru minutach sie zniechecac. Bylem mega pozytywnie zaskoczony podejsciem- rzadko kiedy sie takie trafia, a juz pare serwisow przerobilem w Trojmiescie. Wroce tam napewno

  4. #104
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Michał też taki był dopóki nie rozbudował warsztatu. Jeszcze przy pierwszym pracowniku, gdzie wszystko robił sam a tamten mu pomagał było spoko. Potem... ja też do niego przestałem jeździć po tym jak skrzypiało mi nowe zawieszenie w 166. Zresztą on miał chyba nawet stacje kontroli pojazdów i "tuning" o ile pamiętam - ciężko żeby przy takim przerobie podszedł do każdego wozu indywidualnie jak w czasach gdy robił sam.

  5. #105
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    AR Giulietta qv, AR 146 rally
    Postów
    8

    Domyślnie

    Czytam te komentarze i zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego żadna z tych pretensji nie trafiła do mnie...? Zawsze wychodziłem do klienta często nawet gdy nie widziałem winy... Przykre kilka słów tu padło a szczególnie że niby wziąłem pieniądze za coś czego nie ruszałem??? Zapraszam Pana do nas wyjaśnimy to bardzo chętnie! Nie dam nazywać się oszustem bo nigdy nikogo nie naciagalem w każdej Alfie robiłem taniej niż wycenia to rynek...

    Jersey: przykro mi że nie byłeś zadowolony, szkoda że nie poinformowales mnie o tym, uważam że powinienem się dowiedzieć o jakiś nie prawidłowościach przed forum... Dzwoniłem nawet bo chciałem to wyjaśnić dla mnie jest to naprawdę ważne, nie zmuszam nikogo do korzystania z usług jeśli zraziles się do nas rozumiem ale powiedz mi proszę co było nie tak...

    Koskar: widzę że obrywa mi się za to że nie chciałem na siłę nic wymieniać... Wydaje mi się że jak się pojawiło to znowu wystarczyło wykonać jeden telefon i wiesz że zrobił bym to nawet za darmo.... Ale nie lepiej obsmarować na forum zamiast najpierw porozmawiać

    Backdoor: zarzuty tu bardzo poważne i uważam że powinniśmy to wyjaśnić, zapraszam na kawę do firmy porozmawiajmy bo nie kojarzę dokładnie naprawy, napewno nie skasowałem za wtryski które nie były zrobione. Jeśli coś było nie tak zapraszam nawet po zwrot pieniędzy! I ponownie proszę najpierw mnie informować....

    Szerszeń: kogo Ty nazywasz rzeźnikiem jakie masz podstawy do tego, nie sądziłem że będziesz mnie obrażał mimo tego że wiem jakie trupy wciskałeś tu ludziom...

    Ludzie macie zastrzeżenia to chyba warto przyjść z nimi do właściciela który jest odpowiedzialny za warsztat ! Jeśli on was zignoruje to wtedy można wieszać psy rozumiem ale najpierw się rozmawia!

    Wysłane z mojego Nokia 9 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Michal_mms ; 21-06-2019 o 01:42

  6. #106
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Nie nazywam nikogo oszustem, tylko zwracam uwage na fakt totalnego nieporozumienia akurat w moim przypadku. Robiłem u ciebie wiele razy samochód, i nie miałem zastrzeżeń naprawdę. Ale od kiedy się przeniosłeś na Przemian.. no trochę to podejście irytuje. Ja byłem nie raz w warsztacie ale cię nie zastałem, mało mam czasu w tygodniu no i szkoda że nie mogliśmy się spotkać. Twoi pracownicy jak pisałem wcześniej nie wiedzą nic. Prowadzicie zapisy o naprawach, o moim nic nie ma. I teraz ciężko będzie nawet sie odnieść do tego co się stało. Jeśli będę w okolicy na pewno wjadę i porozmawiamy o ile oboje będziemy na miejscu I tu nie chodzi o pieniądze tylko o fakt że człowiek chciałby mieć zaufanego mechanika od którego odbierze samochód naprawiony a nie załatany chwilowo. Jeśli chodzi o stwierdzenie "rzeźnik" no to muszę powiedzieć że tutaj jest wielce przesadzone, ale torchę bardziej przyjazne nastawienie podczas rozmowy wstępnej by sie przydało.

  7. #107
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal_mms Zobacz post
    Koskar: widzę że obrywa mi się za to że nie chciałem na siłę nic wymieniać... Wydaje mi się że jak się pojawiło to znowu wystarczyło wykonać jeden telefon i wiesz że zrobił bym to nawet za darmo.... Ale nie lepiej obsmarować na forum zamiast najpierw porozmawiać
    Michal, probowalem ale dwa razy sie nie udalo cos zrobic, trzeci raz juz mi sie nie chcialo jechac uslyszec (nie od Cb) ze "nie wiem co to moze byc".
    wybacz jesli to tak odebrales
    A co do moich odczuc- dla mnie to zabrzmialo ze mam sobie z problemem poradzic sam albo tttm xd

  8. #108
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Puck
    Auto
    159 2.4 jtdm 210km
    Postów
    15

    Domyślnie

    Koledzy, jestem z okolic Pucka i poszukuje kogoś sprawdzonego i zaufanego do mojej AR 159 2.4. Najlepiej z okolic...
    mam kilka spraw do ogarnięcia. Zarówno przy silniku, układzie napędowym , jak i zawieszeniu

    Potrzebny mi na początek dobry diagnosta do alfy

    sondując cały wątek:
    MM serwis - jeszcze jakiś czas temu jak najbardziej, teraz lepiej unikać
    Le-car - solidnie i jednocześnie drogo, lecz mam sporo kawał ;-/
    Krzysztof Krawczyk Fiacik ?
    Speed Auto Service ? były pochlebne opinie ale widziałem na google, że ktoś od alfy zmienił po czasie opinię
    Mk4 Garage ?
    Auto Mobil Wejherowo ?

  9. #109
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    AR Giulietta qv, AR 146 rally
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Michal, probowalem ale dwa razy sie nie udalo cos zrobic, trzeci raz juz mi sie nie chcialo jechac uslyszec (nie od Cb) ze "nie wiem co to moze byc".
    wybacz jesli to tak odebrales
    A co do moich odczuc- dla mnie to zabrzmialo ze mam sobie z problemem poradzic sam albo tttm xd
    Tak bo byłeś traktowany jak kolega, to jest właśnie jeden z powodów dla którego klient nie ma wstępu na halę napraw, to ja decyduję co robimy jak robimy a nie mój pracownik!

    Finch16: z ciekawości proszę napisz mi dlaczego lepiej unikać ?

    Wysłane z mojego Nokia 9 przy użyciu Tapatalka

  10. #110
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Puck
    Auto
    159 2.4 jtdm 210km
    Postów
    15

    Domyślnie

    Niestety tak można wnioskować po opinii kolegów. Jakiś czas temu wszyscy chwalili, a teraz nie widzę pozytywnych komentarzy. Pewnie dlatego, że sam tam nie za często przebywasz ( z tego co tu piszą).

Podobne wątki

  1. Warsztat
    Utworzone przez tajskii w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2017, 21:52
  2. parking gdansk
    Utworzone przez tomasz switala w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 16:45
  3. Warsztat
    Utworzone przez Annet04 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-07-2012, 14:25
  4. Warsztat Kuj-Pom
    Utworzone przez Crissu w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 20:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory