Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: [Trójmiasto] Mechanik do gruntownego przeglądu, regulacji itd

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Wyżej w tym temacie już chyba wszystkie najlepsze opcje mechaników zostały wymienione.. Gdańsk to MM na Sobieskiego ewentualnie Le Car Rotmanka a klimatyzację to chyba każdy normalny zakład dobrze zrobi, ja w zeszłym roku dałem 140 za przegląd i nabicie w osiedlowym warsztacie na Warszawskiej i nie narzekam.

  2. #22
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Tak. Wiem, że opcje były wymienione. Tylko jest mały problem: jeden za wymianę oleju + olej (Valvoline) + filtr oleju + wymiana filtra + filtr powietrza zażyczył sobie 400 zł (więcej niż Alfa na Hallera), natomiast kolejny nawet nie pamięta, że umówił się na konkretny termin (takie olewanie klienta od samego początku...).

    Dlatego miałem nadzieję na jakąś inną opcję...

  3. #23
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    szczerze to wymianę oleju i filtrów to ja robiłem na warszawskiej u Dzikowskiego, sam kupiłem olej i filtry a jemu za robociznę zapłaciłem ledwo ponad stówkę.. olej i filtry kupione na iParts dużo taniej niż w sklepach (bynajmniej w mojej okolicy ;] ). Do takiej wymiany to chyba specjalisty żadnego nie trzeba. Ciekawe masz doświadczenia z wymienionymi mechanikami, ja korzystam z usług MM i nie miałem nigdy problemów koszta zawsze takie jakie uzgodnione przy pierwszej rozmowie.

  4. #24
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Zadaje, że te 400 to Lecar, a zapomniał Michał Fakt, że Lecarsy liczą sobie lepiej niż ASO. Ale robią też lepiej. A Michał to Michał - zdarzało mu się zapomnieć, że się umawiałem, ale Alfa zawsze brał bez marudzenia. Taka złota rączka której się sporo wybacza.

    Inna sprawa, że backdoor ma rację - olej i filtry wymieni Ci byle kto, to żadna fantazja w końcu.

    Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

  5. #25
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar maciaba
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 110KM 2000
    Postów
    402

    Domyślnie

    Ponad 100zł za wymianę oleju i filtrów? Ludzie... 5 dych to MAX.

  6. #26
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar deka07
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sanok/Gdańsk
    Auto
    Była Alfa Romeo 166 2,5 V6 Sportronic, 166 2,5 V6 Progression, Jest Alfa Romeo 159 JTDm 120 KM
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Zadaje, że te 400 to Lecar, a zapomniał Michał Fakt, że Lecarsy liczą sobie lepiej niż ASO. Ale robią też lepiej. A Michał to Michał - zdarzało mu się zapomnieć, że się umawiałem, ale Alfa zawsze brał bez marudzenia. Taka złota rączka której się sporo wybacza.

    Inna sprawa, że backdoor ma rację - olej i filtry wymieni Ci byle kto, to żadna fantazja w końcu.

    Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
    Masz nosa ;-) Wymiana oleju to przeszłość, teraz chodzi o zdiagnozowanie problemu. Jestem umówiony na poniedziałek zobaczymy, czy będzie pamiętał.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał maciaba Zobacz post
    Ponad 100zł za wymianę oleju i filtrów? Ludzie... 5 dych to MAX.
    Też tak uważam, do tej pory zazwyczaj jak się kupowało olej i filtry u mechanika to wymiana była "gratis".

  7. #27
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    100 zł za wymianę wszystkich filtrów ( paliwa, oleju, powietrza) i wymianę oleju..jak dla mnie to mało..jeśli ktoś to zrobi za 50 zł chętnie poznam taką osobę w tych czasach.. i chodzi mi tu o mechanika a nie o osiedlowa złota rączkę..xD

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Giulietta 1.4 TB MultiAir TCT - Kasowanie przeglądu!
    Utworzone przez Badsheep w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-12-2014, 15:01
  2. mechanik który zna sie na alfach- trójmiasto
    Utworzone przez macblons w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-09-2013, 19:14
  3. Teoria przeglądu zawieszenia
    Utworzone przez yoozef w dziale 166
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 23:29
  4. Kasowanie przeglądu
    Utworzone przez cypis8013 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-09-2008, 10:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory