Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90

Temat: Oszuści!!! - ostrzega bezwypadkowe.net

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie proszę o pomoc

    Mam pytanie gdzie można sprawdzić niemieckie tablice, jakaś strona do sprawdzenia historii auta?
    Ostatnio edytowane przez motofan ; 08-11-2010 o 22:17

  2. #22
    maxxis
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co widzę to stare forum jest pod adresem: www.bez-wypadkowe.net
    Inne pozostałe to klony. Plus taki, że nie trzeba się rejestrować, żeby przeglądać forum.

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Cytat Napisał motofan Zobacz post
    Mam pytanie gdzie można sprawdzić niemieckie tablice, jakaś strona do sprawdzenia historii auta?
    Napisz na jakich auto jest tablicach czy żółtych czy czerwonych. Powiedz sprzedawcy żeby dał ci Niemiecki dowód rejestracyjny i tam będziesz miał napisane ilu auto miało właścicieli i rok produkcji. Niemcy piszą datę pierwszej rejestracji a nie rok auta. Jak auto jest z Niemiec z autentycznym przebiegiem i kupowane od Niemca dostaniesz książkę serwisowa gdzie zobaczysz do kiedy auto było serwisowane. Jeszcze możesz dostać rachunki co było robione tak jak ja do 155 V6 ale to musiałbyś mieć auto od Alfisty.

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Auto przyjechało z Niemiec ani na zółtych ani na czerwonych. Tablice były biało czarne z napisem po lewej "d" i tyle dlatego nie wiem co to za tablice.
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie

    Takie tablice to moja babcia na drutach by umiała zrobić.....
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar jacekkaczorowsk
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Piaseczno
    Auto
    Alfa Romeo 159SW
    Postów
    11

    Domyślnie

    Taka strona to dobry pomysł ale z moich informacji to już w Niemczech wpisują lewe przebiegi, także sprawdzanie nic nie pomoże.
    Co do bezwypadkowych samochodów z polski to mam w firmie kilkanaście samochodów z leasingu i nie są one bezwypadkowe. Były naprawiane w ASO, fakt że dobrze to robią i wymieniają na części oryginalne z pojedynczym malowaniem ale to nadal będzie auto powypadkowe. Nawet jak znawca tematu coś zauważy to ciężko jest się zorientować co dokładnie było robione.
    Ja jestem za tym aby przebiegi wpisywać oryginalne nawet jak przekraczają 200tyś i więcej. Ja sam mam 2 alfy jedna ma 210tyś a druga 190tyś, zresztą kupiłem je także z niemałym przebiegiem.
    Każdemu życzę aby jego "VW" tak wyglądał po 200tyś jak moja 156 ;-)))
    Jak się dba o auto to zawsze się odwdzięcza bezawaryjną jazdą.
    Pozdrawiam wszystkich, którzy się ze mną zgadzają.

  7. #27
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar OnanBarbarzynca
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Würselen / Niemcy
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD (140PS) 2001 r.
    Postów
    339

    Domyślnie

    Cytat Napisał motofan Zobacz post
    Auto przyjechało z Niemiec ani na zółtych ani na czerwonych. Tablice były biało czarne z napisem po lewej "d" i tyle dlatego nie wiem co to za tablice.
    Prignitz tutaj autko było zarejestrowane w Niemczech
    Ostatnio edytowane przez OnanBarbarzynca ; 03-03-2012 o 18:14 Powód: Za duża czcionka

  8. #28
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-mito-1-...C27559710.html
    Uwaga na to auto!
    Potencjalny szwagier pojechał paręset kilometrów żeby go kupić. Na sprawdzenie udał się do ASO.
    Auto nie było w ASO serwisowane i niestety było poważnie uderzone z przodu i boku. Cały bok malowany, wymieniony z innego auta przedni zderzak, maska, błotnik. Wymieniona chłodnica, ślady od uderzenia na podłodze i podłużnicy. Zresztą auto mocno ściąga.

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał syfon Zobacz post
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-mito-1-...C27559710.html
    Uwaga na to auto!
    Potencjalny szwagier pojechał paręset kilometrów żeby go kupić. Na sprawdzenie udał się do ASO.
    Auto nie było w ASO serwisowane i niestety było poważnie uderzone z przodu i boku. Cały bok malowany, wymieniony z innego auta przedni zderzak, maska, błotnik. Wymieniona chłodnica, ślady od uderzenia na podłodze i podłużnicy. Zresztą auto mocno ściąga.
    Sorki ale przy takiej cenie to czego się spodziewał ??? rocznik 2009 niezłe wyposażenie za 27tys.zł no bez przesady.
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  10. #30
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    No rozmawiał z gosciem i ten na 100% potwierdzał to co jest w ogłoszeniu. To uważasz że nic się nie stało, że mozna rżnąć ludzi bo wiadomo czego się mogą spodziewać?!

Podobne wątki

  1. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Części
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-07-2017, 17:24
  2. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory