Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: "SuperAlfa" częstochowa - sprostowanie / oświadczenie

  1. #1
    Użytkownik Fachowiec Avatar pampik
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była - AR 166 2.4 JTD / 159 1.9 JTDm 16V 07r - jest 159 2.4 210 :)
    Postów
    2,177

    Domyślnie "SuperAlfa" częstochowa - sprostowanie / oświadczenie

    W nawiązaniu do pisma z Kancelarii Radcy Prawnego Macieja Kościelnego w temacie samochodu marki Alfa Romeo 159 1.9 JTD z 2008 zakupionego w komisie "SuperAlfa"

    oświadczenie do podpunktu "b" punktu pierwszego.

    Oświadczam, że założony wątek oraz jego treść w moich postach dotycząca Alfy Romeo 159 zakupionej w komisie „SuperAlfa” była moją własną inicjatywą i nie była ona w żaden sposób konsultowana z właścicielem wyżej wymienionego pojazdu. Jednocześnie oświadczam, że nie będę dokonywał żadnych dalszych wpisów w/w temacie, ponieważ właściciel jest z w/w zakupu oraz pojazdu zadowolony.


    Ostatnio edytowane przez pampik ; 02-06-2014 o 12:37

  2. #2
    wojtekw
    Gość

    Domyślnie Sprostowanie dot. Alfa Romeo 159 JTDM zakupionego w SuperAlfa.

    W związku z otrzymanym pismem z Kancelarii Prawnej działającej w imieniu i z pełnomocnictwa właściciela komisu „SuperAlfa”, Ja właściciel pojazdu Alfa Romeo 159 który został zakupiony w w/w komisie oraz został opisany przez użytkownika forum alfaholicy o nicku „pampik” chcę oświadczyć że auto jest w pełni sprawne oraz jestem zadowolony z zakupionego pojazdu. Zanim dokonałem zakupu właściciel komisu Robert T. wskazał defekt w postaci „wgniecenie na tylnim słupku” oraz stwierdził że malował tylnie lewe drzwi. Nadmienił że ma to wpływ na obniżenie ceny pojazdu. Dokonał również pomiarów miernikiem lakieru. Użytkownik „pampik” nie założył wątku z mojego polecenia była to jego indywidualna inicjatywa. Temat oraz forma założonego wątku nie była mi znana ani ze mną konsultowana oraz nie uczestniczyłem w dyskusji która wywiązała się pomiędzy użytkownikami forum. Właściciel.

Podobne wątki

  1. [159] Katalog felg pasujących na zaciski Brembo: "duże" 2.4, 3.2, "małe" 1.9 polift)
    Utworzone przez Ciacho13 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 15-07-2020, 11:04
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  3. Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - Tor "Kielce" (Miedziana Góra)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 703
    Ostatni post / autor: 21-08-2013, 19:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory