Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Marcin1630
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    156
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał motospectrum Zobacz post
    Osoby prywatne oszukują tak samo jak handlarze. W przypadku kupna od właściciela usypia się często czujność kupującego. Faktura jest w pewniejszym zabezpieczeniem niż umowa kupna sprzedaży. Dodatkowo od handlujących kupuje się auto przynajmniej przygotowane do sprzedaży co w wypadku osób prywatnych zdarza się niezwykle rzadko
    Fakt.
    Ale w tym wypadku tylko faktura jest jedynym pozytywem, ponieważ można udowodnić mirkowi oszustwo, a co do picowania, to na myjni ręcznej za kilkadziesiąt złotych zrobią ci dokładnie to samo.

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar serath
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    ZG
    Auto
    AR 159SW 1.9JTDm
    Postów
    534

    Domyślnie

    Też polecane: Alfafun.pl (kubicze tu na forum)
    "Alfa comes with a great responsibility, 'cause no kid ever grew up with a picture of Passat on his bedroom wall."

    Sprzedam: Logo (przód/tył), dekielki, QV
    Polecam: Koce, kocyki, ręcznie robione maskotki

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    Alfa_Romeo 166 2.4 20v
    Postów
    289

    Domyślnie

    Czy ktos cos moze powiedziec o firmie Top Cars z Proszowic??
    maja wiele alf wystawionych, jakie slyszeliscie o tym komisie opinie, moze ktos z was kupowal u nich i sie wypowie ?

  4. #14
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    156 2.5 V6 03'
    Postów
    5

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-C35070371.html

    Ostrzegam przed tym. Byłem i to jest jakiś masakra. Auto jest w dramatycznym stanie, silnik jest posklejany taśmą, chlapie olejem, chodzi prawie jak diesel a to przecież ma być V6. Wnętrze wygląda jakby zrobił 400-500 tys, plastiki odpadają, nie działa od pasażera zmiana temp. siedzenie mega wytarte i zniszczone. Z zewnątrz aż takiej tragedii nie ma ale byłoby kilka poprawek, pęknięty z tyłu zderzak z lewej strony, lampy są chyba inne niż fabryczne, auto siedzi niżej niż powinno. Samochód jest warty może 5 tys, właściciel nic nie wie. Nie chce mi się więcej pisać, nie jedźcie tam bo można w depresję wpaść po prostu.

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał KitKat Zobacz post
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-C35070371.html

    Ostrzegam przed tym. Byłem i to jest jakiś masakra. Auto jest w dramatycznym stanie, silnik jest posklejany taśmą, chlapie olejem, chodzi prawie jak diesel a to przecież ma być V6. Wnętrze wygląda jakby zrobił 400-500 tys, plastiki odpadają, nie działa od pasażera zmiana temp. siedzenie mega wytarte i zniszczone. Z zewnątrz aż takiej tragedii nie ma ale byłoby kilka poprawek, pęknięty z tyłu zderzak z lewej strony, lampy są chyba inne niż fabryczne, auto siedzi niżej niż powinno. Samochód jest warty może 5 tys, właściciel nic nie wie. Nie chce mi się więcej pisać, nie jedźcie tam bo można w depresję wpaść po prostu.
    Napisze po raz kolejny, czego Kolego oczekiwałeś ?? Przy tej cenie, nie spotkałem GTA w "niezłym" stanie poniżej 30000zł.
    Popatrz kolego na portale zagraniczne a później jedź oglądać takie perełki !!!!
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  6. #16
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    156 2.5 V6 03'
    Postów
    5

    Domyślnie

    Ale kolego, spokojnie, nie oczekiwałem cudów. Nie pojechałem w nadziei że kupię ale chciałem zobaczyć konkretnie co i jak, skomentowałem w takim tonie bo facet w ogóle nie powinien wystawiać tego na sprzedaż.

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał KitKat Zobacz post
    Ale kolego, spokojnie, nie oczekiwałem cudów. Nie pojechałem w nadziei że kupię ale chciałem zobaczyć konkretnie co i jak, skomentowałem w takim tonie bo facet w ogóle nie powinien wystawiać tego na sprzedaż.
    Spoko
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    Znów szukam Crosswagona
    Postów
    15

    Domyślnie

    Czy ktoś zna firmę:
    http://www.dymekcars.pl/
    Zawada koło Debicy? Jest tam Alfa, która mnie interesuje...

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SŁOWIK
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 155 '97 r 2.0 16V, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm '08 Q-Tronic
    Postów
    570

    Domyślnie

    Cytat Napisał kodyl Zobacz post
    Czy ktoś zna firmę:
    http://www.dymekcars.pl/
    Zawada koło Debicy? Jest tam Alfa, która mnie interesuje...
    Dymek kiedyś miał złą opinię teraz to raczej porządna firma, pytanie czy samochód który cię interesuje jest ich czy wystawiają auto jakiegoś handlarza bo to praktykują, jeżeli samochód jest ich to jazda próbna podpięcie komputera czy sprawdzenie czujnikiem lakieru nie będzie problemem, jeżeli nie masz czujnika w biurze ci pożyczą, ogólnie goście otwarci na rozmowę i negocjacje ceny, większość aut mają z Włoch. Byłem bliski zakupu u nich Tucksona, jednak żonie dali się przejechać Fiatem Sedici... i mam Fiata w garażu. Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu.

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    Znów szukam Crosswagona
    Postów
    15

    Domyślnie

    Podobno samochód handlarza, dają numer do niego, ale twierdzą, że sami go dla niego przywieźli i że był w takim stanie, tylko go wyprali.

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory