Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 12131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #211
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    ktoś śmiał zwrócić Panu uwagę odnośnie przebiegu któregoś z aut to go wyzwał od "jeb...go trolla". No i kasuje nieporzychylne komentarze pod postami.

  2. #212
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Prawie 147
    Postów
    3

    Domyślnie

    Podbijam Panowie w kwestii opinii o MM Motors - Pewne auta używane ks. Ściegiennego z Kielc - ma tam do sprowadzenia ze Szwajcarii 2 ciekawe 147 Ducati Corse, czy można mu zaufać? Ktoś korzystał?

  3. #213
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    Była tez afera z abarthem, reklamowanym jako 100% orginal lakier a ktoś pojechał i błotnik malowany i chyba coś tam jeszcze.

    Jak zapytałem pana z mm czy mógłby się odnieść to mnie zablokował




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #214
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Prawie 147
    Postów
    3

    Domyślnie

    Nie przesadzajmy żeby w używanym kilku(nasto)letnim aucie robić aferę o malowany błotnik, ale jednak szczerość to szczerość...

  5. #215
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    do usunięcia

  6. #216
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    No wiadomo, ze nie chodzi o to ze był malowany. Chodziło o szczerość i banowanie osób które chciały się dowiedzieć o co chodzi


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #217
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 159 SW TI 2.4 qtronic polift // Giulietta 1.4 MA '10
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzilu96 Zobacz post
    Podbijam Panowie w kwestii opinii o MM Motors - Pewne auta używane ks. Ściegiennego z Kielc - ma tam do sprowadzenia ze Szwajcarii 2 ciekawe 147 Ducati Corse, czy można mu zaufać? Ktoś korzystał?
    Witam, jestem w stanie rzetelnie odpowiedziec Ci na pytanie aczkolwiek to tylko moje subiektywne odczucia. Postaram sie bez zbednej wazeliny chociaz wrazenia mam bardzo pozytywne. Ale od poczatku.
    Dlugo sie juz rozgladalem za autem (ponad rok bedzie lekko) ale to glownie przez moje maksymalnie sprecyzowane wymagania, brak pospiechu i odlozona gotowke z nawiazka a wiec szukalem perelki Pozwiedzalem troche komisow na Slasku (dalej sie nie wybieralem nauczony wczesniejszymi wizytami), takze kilka sztuk od osob prywatnych. Wczesniej szukalem 2.0 do momentu kiedy sie nia nie przejechalem.. Powiem szczerze, ze czar prysnal. Wtedy na placu stalo jeszcze kilka innych alf. Wsiadlem w 2.4 w automacie i po kilku kilometrach juz wiedzialem, ze to jest to czego szukam W gre wchodzilo jeszcze tbi ale tylko w ostatecznosci. Ponowne wertowanie ogloszen i lipa, czarna sw 2.4 qtronic TI po lifcie - praktycznie nieosiagalne. Wtedy z glupoty zadzwonilem do MM Motors (pare miechow wczesniej tez juz gadalismy). Okazalo sie, ze dokladnie taka sztuke udalo mu sie zakupic 3 dni wczesniej, jeszcze nigdzie nie oglaszana, stala w Szwajcarii i czekala na lawete. Duzo sobie obiecywalem po rozmowie i fotkach ale nauczony wczesniejszymi "perelkami" bylem umiarkowanie napalony Poprosilem o rezerwacje jako pierwszy ogladajacy z mozliwoscia pierwokupu. No i zaczelo sie odliczanie dni W miedzy czasie kontakt elegancki, na biezaco informacje co, jak i kiedy razem z fotorelacja.
    Dodam tylko, ze nie bylo to kupowanie w ciemno, ze zdjec, z zaliczkami itd. (bo na to na pewno bym nie przystal) tylko tak jak w kazdym komisie. Z ta jedna (ogromna) roznica, ze fotki byly jeszcze ze CH, a wiec wracala w calosci i z oryginalnym przebiegiem. A to sa chyba dwie kluczowe kwestie przy zakupie alfy 159 na polskim rynku
    [bede juz powoli ciagnal do finalu ;D]
    Auta przyjechaly w sobote wieczorem.. Szybkie szukanie jakiejs stacji kontroli pojazdow w Kielcach czynnej w niedziele i wycieczka Na miejscu okazalo sie, ze faktycznie, ten konkretny egzemplarz utrzymany w bardzo dobrym stanie jak na 11 letnie auto. Cena byla mocno wygorowana jak na polski rynek i adekwatna do stanu auta patrzac na rynki zachodnie. Ktos wozil niestety psa w srodku ale to byl jedyny minus tego auta poki co (auto tez nie zdazylo byc "przygotowane do sprzedazy" bo bylem bardzo szybki). Krotkie koleczko po osiedlu, po dziurach - zawias cichutki, zmiana biegow aksamitna i power pod butem tez byl Na pytanie o lakier uslyszalem, ze druga warstwa na prawym blotniku i prawych drzwiach. Spojrzalem i zaakceptowalem Pan Michal oplacil 30-dniowe OC na swoj koszt i pojechalismy na SKP. Tam przetrzepalem auto razem z diagnosta (lacznie z emisja spalin). Silnik suchutki, skrzynia uszczelniona co by sie zgadzalo z zapisana wymiana oleju w niej 15kkm temu. Wahacze ani drgnely na szarpakach (jedynie jedna tuleja do wymiany bo sie juz rozpadala), przod - klocki/tarcze na kilka sezonow (robie <10kkm rocznie), tyl - max 2. Cos czego sie najbardziej obawialem to ruda od spodu bo wiadomo jak to w Szwajcarii. Przez pol roku snieg a czasem i dluzej.. O dziwo nie bylo tragedii, leciutki nalot gdzie nie gdzie ale porzadna konserwacja podwozia i powinien byc spokoj na jakis czas. Oczy zaczynaly mi sie coraz bardziej szklic hehe Po sprawdzeniu papierow okazalo sie, ze rozrzad robiony 15kkm temu. Turbo wymienione na nowe ~20kkm wczesniej (ceny w ASO, we frankach robia wielkie wrazenie.. Powrot z SKP na plac ale juz wiedzialem, ze w koncu trafilem na ta jedyna. Tam stalo jeszcze kilka alf i dla pewnosci przejechalem sie jeszcze czerwona ti w tbi, zeby sie przekonac, ze to nie jest to I dla frajdy koleczko alfa 164 3.0 busso w automacie.. Powiem tylko ze, robi wrazenie! Auto 30 letnie.
    Pozniej juz tylko finalizacja i powrot na kolach do domu. Dodam jeszcze, ze trasa Kielce - Zabrze (przez Zawiercie i bez szalenstw bo Zona jechala za mna) spalanie 6,4 l na wyswietlaczu Choc pewnie i tak nikt nie uwierzy ale zawodowo jezdze tirami i ecodriving nie jest mi obcy. Nizej sie juz chyba nie da zejsc na tych oponach.. Zobaczymy
    Sorry, ze tak sie rozpisalem ale przynajmniej mam juz z glowy a obiecalem, ze umieszcze tu swoja opinie. Na koniec moze jeszcze ze dwa zdania o samym sprzedajacym bo w koncu o to pytales
    Sprowadzaniem zajmuje sie juz jakis czas mimo dosc mlodego wieku, raczej milosnik marki ale kazdy chce zarobic - wiadomo. Choc ostatnio postanowil postawic na jakosc za wysoka cene niz na sprowadanie okazji. Auta nie sa praktycznie w ogole picowane do sprzedazy, tak jak przyjezdzaja tak sa wystawiane (przynajmniej te, ktore tam staly teraz w lipcu). Tu pekniete, tam przyhaczone ale czlowiek widzi co kupuje za to mechanicznie bez zarzutu.
    Moze troche przeslodzilem ogolny obraz ale wiadomo, emocje po kupnie dalej buzuja
    Poza tym trzeba sobie zdac sprawe, ze przy szukaniu auta wiele zalezy od szczescia. Nawet najbardziej zaufanemu handlarzowi zdarzy sie sprowadzic bubla i na odwrot. Nawet najwiekszemu oszustowi zdarzy sie sprowadzic swietny egzemplarz. Trzeba jezdzic, ogladac. Przetrzepac auto na SKP i wtedy decyzja. A juz na pewno NIGDY nie skreslalbym auta od handlarza, ktory komus tam, gdzies na fb napisal kilka slow prawdy. A nawet gdyby nieprawdy to co to ma wspolnego z tym czy auto jest warte zainteresowania czy nie?
    Moja koncowa opinia na plus. A nawet powiem wiecej, jest raczej w czolowce wsrod wszystkich handlarzy jakich poznalem przez ten rok

    To samo moge powiedziec o chlopakach z Bedzina (Brzozowicy). Troche pogadalismy. Mieli rozne 2.0, 2.4 ti na placu, jedna nawet 2.4 qtronic po jakims czipie. Kazda mozna bylo sie karnac. Tam sie wlasnie przekonalem jaki silnik mi jest pisany. Nie kupilem w koncu zadnej ale wyjazd jak najbardziej udany. Tez smialo moge polecic.

    Jakis czas temu bylem u superalfy w Czestochowie. Tutaj oceniam 3/6, chociaz ogledziny odbyly sie w dosc sympatycznej atmosferze ale juz wiecej cwaniactwa.

    Komis na wislance, kolo stacji uniwaru raczej nie polecam aczkolwiek jak pisalem. Czasem i tam pewnie mozna trafic cos ciekawego.
    Bylo jeszcze kilka wycieczek i wiem, ze NIE MA CO KOGOKOLWIEK SKRESLAC BO NIE MA REGULY! Polecam jezdzic i po kazdych ogledzinach jestes madrzejszy az w koncu.. Na koncu wiesz juz wszystko i kupujesz. Proste

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7793869a681e.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	102.8 KB
ID:	260093 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	df5508fe2f14.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	73.7 KB
ID:	260094

  8. #218
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    alfa
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam,
    jeżeli chodzi o jakość usług świadczonych przez Auto-Handel Baster w Gogołowice to dno. W opisie oferty jak i w dwukrotnej rozmowie telefonicznej byłem zapewniany kilkukrotnie że wszystko w aucie jest sprawne, czyli wszystko działa i szyby wszystkie są w tym samym oryginalnym roczniku.
    Jeżeli chodzi o elektrykę to wewnątrz większość z oferowanego w tym modelu wyposażenia NIE DZIAŁAŁO. Szyby również nie wszystkie były takie jak trzeba.
    Ogólnie to kilkaset kilometrów w plecy.

  9. #219
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    MAZDA
    Postów
    1

    Domyślnie Nie polecam MM MOTORS Z KIELC

    Cytat Napisał Butch Zobacz post
    ktoś śmiał zwrócić Panu uwagę odnośnie przebiegu któregoś z aut to go wyzwał od "jeb...go trolla". No i kasuje nieporzychylne komentarze pod postami.
    U mnie zakupione auto na zasadzie pośrednictwa ze Szwajcarii pod dom, godne polecenia przez pana Michała właściciela firmy MITO, który 3-krotnie pytany o stan wizualny zapewniał, że auto jest perfect a okazało się , że 4 elementy są uszkodzone, malowany cały bok do malowania pół dachu po purchlach z wyłamanej anteny. Do auta miał być drugi komplet kół na alufelgach, który zniknął gdzieś po drodze. Nieścisłości w dokumentacji inne źródło pochodzenia. Pan Michał umywa ręce jest tylko pośrednikiem, firma transportowa współpracująca z tym panem, nie wystawia żadnego pokwitowania za koszty transportu-ciekawa sprawa dla fiskusa. Komentarz na fb usunięty z automatu i zablokowana moja osoba i wiadomo dlaczego są same pozytywne komentarze. Dodam, że firma MM Motors fizycznie nie istnieje nie ma nigdzie wzmianki o nich z tą nazwą, natomiast numer telefonu na ich stronie fb należy do firmy MITO.
    Zalecam omijać szerokim łukiem, na początku chciałem żeby sprowadzili mi auto do swojego komisu, ale nie otrzymałem zgody.
    Ostatnio edytowane przez Tobias ; 28-10-2019 o 21:28

  10. #220
    Użytkownik Świeżak Avatar krystiano1997
    Dołączył
    04 2017
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    AR 159 1.9 JTD
    Postów
    165

    Domyślnie

    Zna ktoś komis Sobótka koło Ostrowa Wielkopolskiego? Ma ktoś jakieś zdanie o nich?

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory