Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: AR 159 SW i rodzina 2+1

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Inny
    Postów
    3

    Domyślnie AR 159 SW i rodzina 2+1

    Hej Alfaholicy,

    Dawno dawno temu byłem posiadaczem AR 146 1.4 TS, potem posiadałem różne inne marki.
    Z racji tego, że ostatnie auto skończyło swój żywot po spotkaniu z dziko żyjącą zwierzyną naszła mnie myśl o zakupie 159SW.
    Czy budżet do 18 tyś max (najlepiej z pakietem startowym) jest wystarczająca na zakup SW w automacie?
    Najbardziej nastawiam się na 1.9 i 2.4 JTDm.
    Czy ktoś mógłby zmierzyć wymiary bagażnika (bo nigdzie nie mogę znaleźć), ewentualnie pokazać fotę ile można zmieścić fantów?
    Czy siatka grodziowa i składane tylne fotele to był standard w SW?
    Jakby ktoś wiedział, albo chciał sprzedać zadbaną SW to proszę też o kontakt
    Pozdrowienia!!

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Na kilka rzeczy odpowiem od ręki...resztę musiałbym sprawdzić...Siatka grodziowa to opcja, składane siedzenia standard w każdej wersji. Bagażnik nie jest jaskinią w stylu skody octavii, ale myślę, że tragedii nie ma. W tym roku wakacje 2+1 nad morzem obsłużone przez moją 159sw bez problemu, a dodam, że oprócz walizek miałem jeszcze lodówkę samochodową i był jeszcze luz. Nie ładowałem pod dach tylko z linią rolety. Przy wykorzystaniu siatki grodziowej nie wiem co trzeba byłoby chcieć ze sobą zabrać żeby tego nie zmieścić...Co do kwoty to mogę się mylić ale 18 tyś powinno wystarczyć na roczniki z wczesnych lat produkcji. Trzeba być cierpliwym i szukać...

  3. #3
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6CsDT3.html

    w tym roku pojechaliśmy 159SW wakacje 2+2. na tydzień czasu zmieściliśmy się do rolety. miejsce na skrzynkę piwa też się znalazło

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 Q-TRONIC FWD
    Postów
    244

    Domyślnie

    Daj sobie spokój z 2.4. Potrafi się zmienić w studnię bez dna

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory