Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Alfa Romeo 166 3.0 Busso z otomoto Kraków

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2022
    Auto
    Saab 9-5, Toyota LC J95
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa Romeo 166 3.0 Busso z otomoto Kraków

    Dzień dobry, wczoraj zrobiłem 300 km, żeby obejrzeć Alfę w Krakowie. Sprzedający nie był uprzejmy poinformować, że samochód ma pomalowany cały lewy bok, zresztą dość niechlujnie, reflektory w różnym wieku, na prawym reflektorze duży odprysk kwalifikujący go do wymiany. Zgodnie z zapewnieniami sprzedającego, auto w bardzo dobrym stanie. Oględziny trwały 3minuty, nie było sensu nawet zaglądać do wnętrza samochodu. Rejestracja K6 Busso, jako nowy użytkownik nie mogę wrzucić linka. Sprzedający udawał obrażonego, jak wytknąłem mu, że nie poinformował mnie o istotnych rzecach, mimo że pytałem. Stwierdził, że niby czego oczekują po samochodzie za "takie pieniądza"? Proste - oczekuję, że przed wyjazdem sprzedający powie mi prawdę o stanie auta. I tyle, nieważne czy kosztuje 3, 13, czy 33 tysiące. Pozdrawiam wszystkich miłosników marki Alfa.

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Alfa Romeo 166
    Postów
    1

    Domyślnie

    Czyli standard
    w drugą stronę działa to na niekorzyść sprzedającego - powiesz wszystko to nikt nie przyjedzie... przecież 20 letnie auto za 10-15 k PLN musi być jak nowe
    Powodzenia w szukaniu

  3. #3
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał topik22 Zobacz post
    Czyli standard
    w drugą stronę działa to na niekorzyść sprzedającego - powiesz wszystko to nikt nie przyjedzie...
    Trochę tak, ale chyba jednak warto być uczciwym, co nie? Mnie osobiście strasznie wkurza takie ukrywanie - bo to strata mojego czasu.
    Swoją drogą jak kupujący świadomy, to po wysłuchaniu wszystkiego i tak przyjedzie, jeśli auto warte ceny, a przynajmniej nie będzie miał podstawy do targowania, bo wszystko wiedział
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    To nie ta co się sprzedający na nas obraził w dziale Nasze Belle? A taka perełka miała być...

  5. #5
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Musti68 Zobacz post
    Dzień dobry, wczoraj zrobiłem 300 km, żeby obejrzeć Alfę w Krakowie. Sprzedający nie był uprzejmy poinformować, że samochód ma pomalowany cały lewy bok, zresztą dość niechlujnie, reflektory w różnym wieku, na prawym reflektorze duży odprysk kwalifikujący go do wymiany. Zgodnie z zapewnieniami sprzedającego, auto w bardzo dobrym stanie. Oględziny trwały 3minuty, nie było sensu nawet zaglądać do wnętrza samochodu. Rejestracja K6 Busso, jako nowy użytkownik nie mogę wrzucić linka. Sprzedający udawał obrażonego, jak wytknąłem mu, że nie poinformował mnie o istotnych rzecach, mimo że pytałem. Stwierdził, że niby czego oczekują po samochodzie za "takie pieniądza"? Proste - oczekuję, że przed wyjazdem sprzedający powie mi prawdę o stanie auta. I tyle, nieważne czy kosztuje 3, 13, czy 33 tysiące. Pozdrawiam wszystkich miłosników marki Alfa.


    A jakie to "takie pieniądze" bo chyba poszłanie, nie widzę na otomoto 166 3.0 ?
    Opisać powinien, wiadomo, ale swoją drogą, to ja już nie pamiętam co w której alfie mam malowane, i gdybym wystawiał oberwie mi się podobnie ?

    Swoją drogą za wiele tych 166 na otomoto nie ma hmm.

  6. #6
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    nie widzę na otomoto 166 3.0
    Bo to kotlet odgrzewany z kwietnia
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2022
    Auto
    citroen c4
    Postów
    5

    Domyślnie

    Nie fajnie, tez sie tak nacialem dwa razy ale od prywaciarzy dlatego nigdy wiecej ! Auto kupilem od dealera AAA Auto i wiedzialem co jade ogladac, auto w stanie takim jak w opisie, cena ta sama, jazda probna ok. Nie bylo sie nad czym zastanawiac

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał hurgadek Zobacz post
    Nie fajnie, tez sie tak nacialem dwa razy ale od prywaciarzy dlatego nigdy wiecej ! Auto kupilem od dealera AAA Auto i wiedzialem co jade ogladac, auto w stanie takim jak w opisie, cena ta sama, jazda probna ok. Nie bylo sie nad czym zastanawiac
    Brawo. Ty pracujesz w AAA auto czy Ci tylko zapłacili za promocję ?

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2022
    Auto
    citroen c4
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    Brawo. Ty pracujesz w AAA auto czy Ci tylko zapłacili za promocję ?


    czemu ktos ma mi za cos placic? to juz nie mozna napisac dobrze o zadnej firmie by nie byc posadzonym o promocje? auto kupione w dobrym stanie z dobra oferta wiec warto pisac o takich miejscach zwlaszcza gdy sie ma jakies negatywne wspomnienia po innych sprzedawcach

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał hurgadek Zobacz post
    czemu ktos ma mi za cos placic? to juz nie mozna napisac dobrze o zadnej firmie by nie byc posadzonym o promocje? auto kupione w dobrym stanie z dobra oferta wiec warto pisac o takich miejscach zwlaszcza gdy sie ma jakies negatywne wspomnienia po innych sprzedawcach
    A dlatego, że zarejestrowałeś się na forum tylko po to, żeby pochwalić AAA. I zrugać "prywaciarzy" Zwykle odwrotna sytuacja występuje. W ogóle to moderacja powinna się Tobą zająć.

Podobne wątki

  1. [75] Alfa Romeo 1.6 z otomoto
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 10:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory