Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 184

Temat: Alfa Romeo 159 1,9 JTD

  1. #91
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    no ok oficjalny debiut mogl byc w marcu,sprzedaz mogla ruszyc na przelomie maja i czerwca ale wydaje mi sie ze musieli miec co sprzedawac czyli musieli to wczesniej wyprodukowac(czyli 5 miesiecy na poskladanie aut przed sprzedaza).Nie wiem jak to sie odbywa w rzeczywistosci ale na chlopski rozum wydaje mi sie ze jest to mozliwe.Mniejsza o to.Ciekawy jestem czy ktos jeszcze ogladal to auto i jakie odniosl wrazenie.Cena jest dosc kuszaca ale tez daje do myslenia.Gdyby nie ta rysa to moze bym sie zdecydowal pojechac z nia do ASO.Mnie takie szczegoly ktore opisalem powyzej odpychaja.Nie wiem czy slusznie bo czasami odpicowane auto moze byc gorszym niz takie jak to.

  2. #92
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Znalazlem takie autko w Radomiu i mam pytanie czy jest tu ktos z Radomia kto moglby obejrzec auto i powiedziec mi czy oplaca sie po nie jechac??Oczywiscie i tak chce sprawdzic auto w ASO przed zakupem.Pozdrawiam i z gory dziekuje
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-bar...C16221401.html

  3. #93
    Guard
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Jestem tu nowy i dlatego proszę o wyrozumiałość
    Ostatnio postanowiłem zmienić autko typowego niemca vw golf-a na włoską piękność.
    Podobno każdy kierowca musi mieć choć raz w życiu swoją alfę - tak też uważałem mimo "awaryjności" tej marki. Ale ostatnio urzekła mnie AR159 że jest najpiękniejszym autem świata to na tym forum mówić chyba nie muszę .
    Do marki przekonały mnie waszę wypowiedzi które czytam od paru dni + odnośniki do artykułów motoryzacyjnych gdzie była AR159 oceniania. Do tego dużo pozytywnych opini posiadaczy.
    Dlatego mam zamiar sprawić sobie AR 159 silnik 1,9 JTD fajnie by było 150KM ale może też być 120 KM. Do wydania mam 35,000 - 40,000zł . Czy coś fajnego za to kupie abym mógł autem cieszyć się przez kolejne 5 lat spokojnej jazdy ?
    Chciałbym auto z 2007r ale przy tej kwocie chyba mogę o tym zapomnieć albo kupić "niby bezwypadkowe = poskładane z kilku AR159 ), więc chyba w tej kwocie prędzej kupię 2006r.

    Ps: mam pytanie czy do sedana można bez problemowo włożyć wózek ? Czy trzeba sie z tym namęczyć ?
    No i czy faktycznie w środku jest bardzo mało miejsca ? - w ten weakend jadę zerknąć do pewnego komisu przymieżyć się do autka więc sam się przekonam ale wolę wcześniej o to zapytać.

    Dzięki mam nadzieję że was nie zanudziłem .

  4. #94
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar maciek13
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 8V
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał Guard Zobacz post
    Witam
    Jestem tu nowy i dlatego proszę o wyrozumiałość
    Ostatnio postanowiłem zmienić autko typowego niemca vw golf-a na włoską piękność.
    Podobno każdy kierowca musi mieć choć raz w życiu swoją alfę - tak też uważałem mimo "awaryjności" tej marki. Ale ostatnio urzekła mnie AR159 że jest najpiękniejszym autem świata to na tym forum mówić chyba nie muszę .
    Do marki przekonały mnie waszę wypowiedzi które czytam od paru dni + odnośniki do artykułów motoryzacyjnych gdzie była AR159 oceniania. Do tego dużo pozytywnych opini posiadaczy.
    Dlatego mam zamiar sprawić sobie AR 159 silnik 1,9 JTD fajnie by było 150KM ale może też być 120 KM. Do wydania mam 35,000 - 40,000zł . Czy coś fajnego za to kupie abym mógł autem cieszyć się przez kolejne 5 lat spokojnej jazdy ?
    Chciałbym auto z 2007r ale przy tej kwocie chyba mogę o tym zapomnieć albo kupić "niby bezwypadkowe = poskładane z kilku AR159 ), więc chyba w tej kwocie prędzej kupię 2006r.

    Ps: mam pytanie czy do sedana można bez problemowo włożyć wózek ? Czy trzeba sie z tym namęczyć ?
    No i czy faktycznie w środku jest bardzo mało miejsca ? - w ten weakend jadę zerknąć do pewnego komisu przymieżyć się do autka więc sam się przekonam ale wolę wcześniej o to zapytać.

    Dzięki mam nadzieję że was nie zanudziłem .

    Co do kwoty - ostatnio było wałkowanych kilka tematów... trzeba poszukać.
    Co do 120 a 150KM - http://www.forum.alfaholicy.org/159_...tml#post482599
    A jeżeli chodzi o wózek to ja do sedana przymierzałem kiedyś i bez większej gimnastyki weszła gondolka.

  5. #95
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Może kiedyś Alfa
    Postów
    19

    Domyślnie

    Witajcie, przymierzam się do zakupu jakiegoś fajnego auta. W grę wchodzi oczywiście alfa romeo 159, bmw 320d (e90) może 520d (e90). Alfa jest stosunkowo tańsza od tamtych aut, ale wcale nie gorsza (to moja osobista opinia). Może ktoś pomóc mi w wyborze, przeglądałem oferty i ta wpadła mi w oko
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1685063125
    C
    o o niej sądzicie?

  6. #96
    greeneye
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    To mój pierwszy post na tym forum
    Jestem zainteresowany zakupem Alfy. Jak się uda, to będzie moja pierwsza Alfa. Do tej pory jeździłem małym benzynowym autkiem
    Zainteresowałem się http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-jtd...C19042269.html. Z zewnątrz i wewnątrz wygląda na zadbaną. Jeżdzić mi się nią dobrze jeżdziło ;), no ale trasa bardzo krótka.
    Oczywiście wybiorę się z nią do serwisu jakiegoś do przeglądu, ale chciałem poznać Waszą opinię o tej ofercie. Co o niej sądzicie ?

    Pozdrawiam

  7. #97
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Może kiedyś Alfa
    Postów
    19

    Domyślnie

    Cześć wszystkim. Całkiem niedawno pojawiło się ogłoszenie bardzo fajnej alfy 159 TI. W bardzo dobrej cenie, aż za dobrej.
    Pomożecie ocenić?
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C19687988.html

  8. #98
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar sebsob
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    DW
    Auto
    jest: Lancia Ypsilon 1.2 16V, Ford S-Max 2.0 TDCi, była: Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał alex35cj Zobacz post
    Cześć wszystkim.
    Pomożecie ocenić?
    Przebieg, brak informacji o bezwypadkowości, silnik, cena - wydaje mi się, iż to już Ci powinno dać do myślenia.
    Tyle, że i tak nic nie zastąpi obejrzenia auta w rzeczywistości - choć ja szału bym się nie spodziewał.

  9. #99
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Tylko czekałem, aż ktoś o nią spyta... Zauważ, że kolejny egzemplarz TI na Allegro z tego samego roku o większym przebiegu jest droższy o prawie 14 tyś zł. (http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-wer...C19086685.html).
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

  10. #100
    tarok
    Gość

    Domyślnie

    Cześć wszystkim,

    chętnie bym kupił 159-tkę 1.9 jtdm, którą znalazłem, ale chciałbym się najpierw poradzić, fachowców. Może coś wiecie o samochodzie z tej aukcji (Płock), albo pomożecie i zerkniecie? Mam nr vin tego cudeńka, zdjęcia części książki serwisowej, ale ponieważ na razie jeżdżę starą Toyotą, to nawet nie wiem jak się zabrać do sprawdzania tej całej elektroniki...

    http://allegro.pl/alfa-159-giurgiaro-i1685050811.html Auto bardzo mi się podoba, ale raczej chciałbym uniknąć kupienia skarbonki

    dzięki za pomoc

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory