Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 184

Temat: Alfa Romeo 159 1,9 JTD

  1. #141
    Użytkownik Ogier Avatar kompot
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1.9JTD Q2
    Postów
    193

    Domyślnie

    Cytat Napisał Serek1962 Zobacz post
    Czyli za coś takiego lepiej się nie brać... http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-kli...C29223108.html
    Cena tego auta może wynikać z ogólnego obtłuczenia i stanu blacharskiego. Dwa błotniki z przodu. Uszkodzony prawy tylny przy drzwiach, drzwi prawdopodobnie wymienione. W tej kasie jeśli to są wszystkie problemy tego auta to jechałbym obejrzeć gdybym miał <100 km i szukał czegoś bardzo taniego.

  2. #142
    Handlarz
    Gość

    Domyślnie

    WItam! Przyglądam się tym rozmową i postanowiłem założyć konto i zabrać głos w tej sprawie. Powiem wam że nie ma reguły na komisowy samochód jak i u prywaciarza. Weźmy pod uwagę alfę z linka od kolegi Serek 1962 . kosztuje niecałe 21 tys faktycznie tanio ale nieprawdą jest że jest to grat który za chwile złamie się w pół wbrew pozorą.
    Otóż raz ze wcale nie jest teraz tak łatwo dobrze sprzedać samochod niestety czasy się smieniły a alfy takze lecą z cen. Być może ma kilka elementow do poprawki lakierniczej badz tapicerka jest przetarta i to decyduje o spadku ceny a po drugie rownie dobrze facet mogł mu zrobić przebieg 120tys sam pomalowac zderzak itd a klient i tak sie znajdzie nawet za 28 kafli, rownie dobrze moze sprzedac go na kolege jako prywatny i przedstawic fikcyjna historie samochodu, dlatego warto jechac obejrzec kazdy samochod jesli sie podoba bo na to naprawde nie ma reguly a chwyty sa rozne. Więc mozna bawic sie w takie rzeczy , robic auta sprzedawac rzadko a drogo ,a mozna sie nie bawic i sprzedawac częsciej i taniej jak np tego za 21 tys. KAzdy ma swoje zdanie a ja mam swoje. Ja siedze w tej branży kilka ladnych lat i wiem jak jest wcale nie musze wam tego pisac . Uważam że jesli masz okazje kupić taniej auto to wez kogos kto sie na tym zna i jedz ogladac! moze akurat bedzie to maly wklad finansowy a bedzies zmiał autko na lata Pozdrawiam!!!

  3. #143
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Handlarz Zobacz post
    WItam! Przyglądam się tym rozmową i postanowiłem założyć konto i zabrać głos w tej sprawie. Powiem wam że nie ma reguły na komisowy samochód jak i u prywaciarza. Weźmy pod uwagę alfę z linka od kolegi Serek 1962 . kosztuje niecałe 21 tys faktycznie tanio ale nieprawdą jest że jest to grat który za chwile złamie się w pół wbrew pozorą.
    Otóż raz ze wcale nie jest teraz tak łatwo dobrze sprzedać samochod niestety czasy się smieniły a alfy takze lecą z cen. Być może ma kilka elementow do poprawki lakierniczej badz tapicerka jest przetarta i to decyduje o spadku ceny a po drugie rownie dobrze facet mogł mu zrobić przebieg 120tys sam pomalowac zderzak itd a klient i tak sie znajdzie nawet za 28 kafli, rownie dobrze moze sprzedac go na kolege jako prywatny i przedstawic fikcyjna historie samochodu, dlatego warto jechac obejrzec kazdy samochod jesli sie podoba bo na to naprawde nie ma reguly a chwyty sa rozne. Więc mozna bawic sie w takie rzeczy , robic auta sprzedawac rzadko a drogo ,a mozna sie nie bawic i sprzedawac częsciej i taniej jak np tego za 21 tys. KAzdy ma swoje zdanie a ja mam swoje. Ja siedze w tej branży kilka ladnych lat i wiem jak jest wcale nie musze wam tego pisac . Uważam że jesli masz okazje kupić taniej auto to wez kogos kto sie na tym zna i jedz ogladac! moze akurat bedzie to maly wklad finansowy a bedzies zmiał autko na lata Pozdrawiam!!!
    Niby przypadkiem nawiązanie do Alfy, przypuszczenia co do jej stanu a mi szklana kula podpowiada że kolega Handlarz sprzedaje wspomniany egzemplarz i mógłby opisać go a nie pisać bajkę o tym że przygląda się rozmowie i inne pitu pitu.

  4. #144
    Handlarz
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem ile masz lat że wierzysz w szklane kule ale gdybyś miał trochę czystego oleju w głowce a nie tak brudnego i starego jak w Twojej 147 to wpadłbyś na pomysł i wymyślił że jeśli ten samochód byłby mój to pisałbym tu np jako nowy właściciel podobnej alfy , zachwalał tego typu samochody inie zgadzał się z poprzednimi negatywnymi opiniami i juz na pewno nie utożsamiałbym się z tym kim jestem czyli handlarzem hehe ale mnie to nie interesuje ja wyraziłem tylko swoją opinie. Sory za te hasła ale się wkurzyłem jak ktoś mi wmawia że kłamię takrze przepraszam i pozdrawiam !

  5. #145
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    daj już na luz, Handlarz. Akcja się nie udała, wiec odpuść.

  6. #146
    michalp99
    Gość

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie bo jestem zielony w tym temacie,
    czy alfa 159 2.4 w automacie ma tzw dwumasę?
    Szukając w internecie znalazłem informację, że to zależy od rodzaju tzw automatu, i stąd moje pytanie odnośnie tego konkretnego modelu.
    Z góry dziękuje

  7. #147
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Auto
    156SW 2.4 175@218KM Powerd by Cinsoft.pl
    Postów
    360

    Domyślnie

    W 2,4 jak i 1,9 nie ma problemów z dwumasą w automacie.

  8. #148
    pawelj18
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    Troszke przestudiowalem temat ale musze jednak napisac posta w swojej sprawie

    A wiec tak, tak jak dla wielu Alfa 159 jest moim marzeniem. Chcialbym kupic egzemplarz z min 2009 roku i do +/- 45 tys zl. Szczytem marzen bylobym znalezienie egzemplarza z 2.0 multijet ale 1.9 150 koni tez bym przyjal.

    Sednem tego posta jest pytanie, czy bedzie mnie stac na utrzymanie Alfy.

    Aktualnie mam Fiata Stilo 1.9 jtd 120 KM, czerwona 3-drzwiowa strzala do ktorej czesci sa tanie jak barszcz.

    Rocznie robie 15 tys kilometrow i naprawde na awaryjnosc oraz dostepnosc czesci i ich cen do Stilo absolutnie nie narzekam !

    Chcialbym spelnic moje marzenie, kupic 4-5 letnia Alfe 159 i licze sie z tym ze koszty utrzymania beda wieksze, ale nie chcialbym nie wiem raz na pol roku wydawac na nia 2-3 tys zloty bo bym chyba oszalal.

    Bardzo prosze o porade alfistow czy jakbym trafil na dobry 4-5 letni egzemplarz to czy cieszylbym sie bezproblemowa jazda czy moze jednak na odwrot ... ??

    W razie "w" mam w odwecie Fiata Bravo w wersji sport tu juz na 100 % z 2.0 multijet ( moze nawet tuning pod 200 koni, to bylaby rakieta ! ), albo Lancia Delta ( wiem ze to samo co bravo tylko inny design ). Do tych dwoch wyzej wymienionych aut na pewno czesci i koszty bylyby nizsze niz przy Alfie.

    Z gory dzieki za odpowiedzi !

  9. #149
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    nie dramatyzuj, kup 159. Mozesz kupic sobie super bravo, a jak trafisz na felerny egzemplarz, popłyniesz Nie ma reguły, a 159 to znów nie porsche ani jaguar, żebyś się trząsł i trzymał za kieszeń.
    Normalne auto.

  10. #150
    pawelj18
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki z odpowiedz. Aktualnie szukam ciekawej 159 do kupna. Znalazlem jednego kolesia deft-auto z krakowa ma duzo ciekawych egzemplarzy

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory