Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Temat: GTV dla początkującego Alfoholika :)

  1. #21
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    a co ty na toyote celice taka 2000r 1.8 192Km albo mieczysława coupe ale i tak alfa lepsza
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  2. #22
    jas.bu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marshall Zobacz post
    a co ty na toyote celice taka 2000r 1.8 192Km albo mieczysława coupe ale i tak alfa lepsza
    Ale kible!

    a mieczysław to jest mitsubishi?
    bo mi się kojarzy z mieczem, a do miecza to można ewentualnie kleknąć i wyrazić głębokie gardło... słowem - nie polecam, nie polecam!

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    mieczysław to mercedes do miecza hahaha
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  4. #24
    Alan90
    Gość

    Domyślnie

    mietek cieżarny jest i staruuuch. też go miałem na oku. tylko wielgasne pojemnoscii - 2.3 trzeba minimum zeby to jechało. ogolenie auto ogromniaste jest.

    Co do Fiata Coupe to pinifarina chyba jak go kreslil z ekipą to tak.. zaczeli od przodu... i tu im wyszlo nawet ok - starali sie. ale zmierzajac ku tyłowi widac ze sie im spieszyło i odwalili maniane niestety... przód i wnetrze ok. ładne ale tył syficzny moim zdaniem...

    Co do Hyundai coupe to ja mówiłem o tych z lat < ''96 a nie starszych. te nie miały wersji turbo. najmocniejszy to 2.7 litra ale bez turbo z tego co wiem. dla mnei zaduza pojemnosc... 2.0 jeszcze zniesie moja kieszen ale wiecej nie chce ;]
    Po 2 turbo jest drogie w naprawach a to sa starsze auta i sie lubi psuc z racji na wyekploatowanie. Nawet regeneracja jest nietania i to się tyczy raczej każdej marki.

    Celice też kiedys brałe mpod uwagę ale to japoniec... drogie cześci niestety. i raczej też ciezko dosepne. to samo mitsubishi... eh. no chyba ze... polukam tezz dzieki za przypomnienie

    a vw CORRADO?? 2.0??

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    jak jush pytasz o vw to kupuj MKI lub caddy MK I pakujesz 1.8 T bo vrka ciezka i masz piekne klasyczne auto mimo że kocham sie w alfach miałem MKI zrobioną na germana i obiecałem sobie zę jeszcze kiedys zbuduje sobie caddy i na tych autach kończy sie szmelcwagen
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  6. #26
    Alan90
    Gość

    Domyślnie

    Mitsubishi Eclipse jest też do kupienia w przystepnych pieniazkach. ten od ''95. 2.0 150kucy. tylko cześci drogie bo to skośniak.. eesz. ale ładny kojaży mi sie z takimi starszymi grami na PC w które się ciupało w podstawówce. np NFS 3 Hot Pursuit. itp.

  7. #27
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    Odpuść sobie Eclipse, fakt są ładne ale silnik jest ponoć za słaby do "opakowania" - tak słyszałem od gościa który ma eclipse. Chcesz prawdziwą rakietę? Nissan SX200, ale drugiej generacji bo w I panewki często się obracały. Do SXa również jest opór części tuningowych i dostępnych praktycznie wszędzie a ten samochód potrafi mieć dobrze zrobiony i 450KM. Punot HGT też ponoć potrafi cuda ale silniki w tych samochodach też zostawiają trochę do życzenia (awaryjność)

    Co do wypowiedzi Jas.bu o Smarcie, nie zgadzam się z Twoją opinia, wyobraź sobie malucha 100KM... Smart waży ok 850kg więc wynik uważam za całkiem przyzwoity poza tym to silnik tylko 0.7l
    Ostatnio edytowane przez aniol_jojo ; 05-02-2010 o 15:24
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

  8. #28
    Alan90
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniol_jojo Zobacz post
    Odpuść sobie Eclipse, fakt są ładne ale silnik jest ponoć za słaby do "opakowania" - tak słyszałem od gościa który ma eclipse. Chcesz prawdziwą rakietę? Nissan SX200, ale drugiej generacji bo w I panewki często się obracały. Do SXa również jest opór części tuningowych i dostępnych praktycznie wszędzie a ten samochód potrafi mieć dobrze zrobiony i 450KM. Punot HGT też ponoć potrafi cuda ale silniki w tych samochodach też zostawiają trochę do życzenia (awaryjność)

    Co do wypowiedzi Jas.bu o Smarcie, nie zgadzam się z Twoją opinia, wyobraź sobie malucha 100KM... Smart waży ok 850kg więc wynik uważam za całkiem przyzwoity poza tym to silnik tylko 0.7l
    to czy silnik jest zaslaby w eclipse to trzeba by było sprawdzić na własnej skórze a nie sugerować się czyjąś wypowiedzią w koncu 150kucy.. auto wielkosic przecietnego coupe. nie sądze zeby to aż tak zle jezdzilo...

    co do nx-a. fajne auto. ale po 1 - stare, po 2 - cześci drogie jak cholera bo sąsiad ma nx 220 to wiem... po 3 to racja ze tuningowac to mozna naprawde niezle ale za jakie pieniądze... do jazdy po miescie mi 450km nie potrzeba hehe.

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alan90 Zobacz post
    do jazdy po miescie mi 450km nie potrzeba hehe.
    Ja bym tam chętnie spróbował sił z takim silnikiem w mieście

    Może kolega określi w jakim przedziale rocznikowo/cenowym chce się zmieścić to łatwiej (chyba) będzie nam pomóc. Ja osobiście radze jako alfaholik 146 2.0T.S Są w sensownych cenach i do miasta zdecydowanie polecam
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

  10. #30
    Alan90
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniol_jojo Zobacz post
    Ja bym tam chętnie spróbował sił z takim silnikiem w mieście

    Może kolega określi w jakim przedziale rocznikowo/cenowym chce się zmieścić to łatwiej (chyba) będzie nam pomóc. Ja osobiście radze jako alfaholik 146 2.0T.S Są w sensownych cenach i do miasta zdecydowanie polecam
    rocznikowo tak od 96...
    cenowo w okolicach 10.000

    146 to 5 drzwiówka... odpada. tylko 3 dzwiowe. Coupe najlepiej. Tylko takie auta są piekne Po 2 cieżko znaleść 145, 146 z silnikiem 2.0 TS... wiekszośc to boxery albo jakies 1.4 itp. żadko kiedy spotyka się auta 5 dzwiowe które dorównują sylwetką 3 drzwiówkom. seat leon dobrze sie prezentuje mimo 5 drzwi np. pewnie przez te klamke jak w 156stce ale mało jest takich aut...

Podobne wątki

  1. Kolumna ślubna alfoholika :)
    Utworzone przez żuko86 w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 20:58
  2. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-12-2011, 08:32
  3. [146/155] dylemat początkującego TS
    Utworzone przez ppoll27 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 12:16
  4. Szukam Alfoholika z Alfa 166 do mojego slubu - Tarnow 15.09.
    Utworzone przez biagi w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-07-2007, 08:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory