Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 91

Temat: ODRADZAM - Paweł-CAR BEZPOŚREDNI IMPORT SAMOCHODÓW Z OSTRZESZOWA

  1. #51
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Opel
    Postów
    9

    Domyślnie

    W poniedziałej podjedziemy zobaczyć samochód. Mam znajomego mechanika, który ze mną jeździ. Jeśli auto będzie wyglądało dosyć dobrze to wtedy pojedziemy na przegląd. Ogólnie w okolicy strasznie ciężko znaleźć dobrą 159. Sam szrot.

  2. #52
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pawciu87
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    BMW F31 318d
    Postów
    958

    Domyślnie

    Za samo wjechanie na kanał i obejrzenie od spodu gościu nic nie woła. Jeśli chcesz zrobić całą ścieżkę diagnostyczną to 30 zł wołał

  3. #53
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Hmm... ja robiłem normalnie przegląd przedzakupowy. Wydaje mi się, że płaciłem za to 80 zł, ale mam pewności. Miałem wszystko przetestowane, wydruki, wskaźniki - pewne informacje. I uważam, że akurat będąc pewnym danego auta warto wydać te pieniądze.

  4. #54
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Opel
    Postów
    9

    Domyślnie

    Chyba jakoś tak biorą za sam przegląd - trochę mniej niż za ten obowiązkowy, coroczny.
    Tak czy siak - warto go zrobić, tym bardziej jeśli auto kosztuje kilkadziesiąt tysięcy - dużo mniejsze ryzyko.

  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Każdy punkt może liczyć inną stawkę - wolny rynek. Przeglądy trzeba robić przy droższych autach - co innego jeśli wydajesz na samochód 3 tysiące.
    Kupiliście ten samochód? Zdjęcia realne? Nie zawiodłeś się wyglądem auta?

  6. #56
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawciu87 Zobacz post
    Ja w tym komisie kupiłem swoją Ar 156 i przez 5 lat sprawowała się rewelacyjnie Sam ją tylko dopiększałem w czasię, ale przez pierwszy rok oprócz pakietu startowego nic nie robiłem Teraz w sobotę kupiłem u nich następne auto - 159 SW w automacie po lekkiem gradobiciu... Faktury za naprawy z przebiegiem wbitym praktycznie do końca, podpięta pod komputer - też się wszystko zgadzało Podczas jazdy ani żadnego stuku, skrzynia i silnik chodzi idealnie...Na kanale też ją oglądałem z mechanikiem swoim... No i jest w moich rękach Czeka mnie na wiosnę tylko malowanie dachu, maski i zderzaka z przodu Ta za 19 stała za moją jak oglądałem i prezentowała się uczciwie
    Ja bym tak od razu tego komisu nie skreślał, naprawa blach jest tania, duże koszty dopiero powstają przy problemach z mechaniką. Jak każdy handlarz sprowadzanymi autami, kupuję na pałe ze zdjęć, liczy się tylko cena, rocznik, przebieg i raz trafi mu się szrot, a raz perełka - nie ma reguły...

    Kolega pawciu87 jest tu dobrym przykładem i jego auta o których już sporo poczytałem, że można, że się da...

    No ale wiadomo, uważać w komisach trzeba 10razy bardziej - handlarz z tego żyje i jak już trafił mu się szrot, to będzie starał się chociaż wyjść na zero za wszelką cenę...

  7. #57
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    DW / OP
    Auto
    AR 159 2.4jtdm
    Postów
    66

    Domyślnie

    Kupiłem ta swoją wymarzoną 159 2.4jtdm w 2012 roku, auto idealne, przebieg oryginalny, żaden element niemalowany jestem bardzo zadowolony. Ale jak ktoś szuka 159 za 15k z nastawieniem na ideał to to się nie uda. I to nie jest wina komisu...

  8. #58
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał awtcka Zobacz post
    Ale jak ktoś szuka 159 za 15k z nastawieniem na ideał to to się nie uda. I to nie jest wina komisu...
    Amen

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Ludzie rozsądek. Wiadomo, że każdy szuka jak najtaniej, ale logiczne, że nikt nie sprzedaje bardzo dobrego auta poniżej ceny rynkowej. Będzie zrobiony przegląd, sprawdzicie lakier, najlepiej jeśli pojedziecie z mechanikiem. Ale to są takie oczywiste oczywistości. Auta masz różne - Twoją rolą jest znalezienie takiego, które spełni oczekiwania.

  10. #60
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Opel
    Postów
    9

    Domyślnie

    No ba. Każdy chce sprzedać jak najdrożej, bez względu na stan samego samochodu. Sztuką jest jedynie sprawdzenie stanu auta, a przede wszystkim negocjacje. Zazwyczaj właściciele komisów sami zachowują sobie jakiś tam procent kwoty dla negocjacji, ale wcale nie muszą Wam smuścić. Jeśli zobaczą, że auto wydaje się wam być idealne, to nie będą spuszczali z ceny, bo zobaczą, że się na nie nakręciliście.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 z Ostrzeszowa
    Utworzone przez Frugo w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-02-2015, 23:10
  2. Czarna 159 z Ostrzeszowa - szybka akcja
    Utworzone przez SEBEK w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-07-2013, 09:46
  3. Witam, Paweł z Warszawy.
    Utworzone przez pwr79 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory