Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 91

Temat: ODRADZAM - Paweł-CAR BEZPOŚREDNI IMPORT SAMOCHODÓW Z OSTRZESZOWA

  1. #61
    Użytkownik Romeo Avatar ernest159
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Biała Podlaska
    Auto
    były 156 FL 1.9 JTD, 159 1.9 JTDm ,159 2.4 JTDm,159 2.4 210 Ti
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    naprawa blach jest tania, duże koszty dopiero powstają przy problemach z mechaniką.
    Blacharz mówi że najważniejsza jest mechanika bo z blachą da się wszystko zrobić, mechanik mówi że najważniejsza jest blacha bo z mechaniką wszystko zrobisz
    Zawsze do kupowania trzeba brać fachowców po to żeby później nie płakać. Zawsze brałem mechanika/diagnostę i blacharza, kosztowało to min. 100 zł dla każdego plus obiad na trasie ale naprawdę nieoceniona pomoc..........
    159 2.4 JTDm 2006 DPF out+ wirus 229KM 520 Nm http://www.forum.alfaholicy.org/album.php?albumid=1287
    159 2.4 JTDm 210KM Ti 2008 DPF,EGR out+wirus https://drive.google.com/folderview?...2s&usp=sharing

  2. #62
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar www156
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    KR
    Auto
    159 1,9 M-JET 16v
    Postów
    930

    Domyślnie

    Cytat Napisał ernest159 Zobacz post
    Zawsze do kupowania trzeba brać fachowców po to żeby później nie płakać. Zawsze brałem mechanika/diagnostę i blacharza, kosztowało to min. 100 zł dla każdego plus obiad na trasie ale naprawdę nieoceniona pomoc..........
    Tylko, że wtedy nigdy nie kupiłbyś auta
    Byla 156 2,0 TS,
    była 156 2,4 20V
    była 156 1,9 16V
    jest 159 1,9 16V
    jest giulietta 2,0 IMOLA

  3. #63
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Dokładnie ;-) Poza wszystkim... kwestia taka za ile samochód kupujesz. Jeśli to auto za 5 tysięcy to zainwestujesz tyle? Bo na dobrą sprawę możesz tak przeglądać kilka kolejnych aut. I za każdym razem będziesz wydawał 300 zeta? ;-) Auto trzeba kupować przede wszystkim w granicach rozsądku. Mierzmy siły na zamiary.

  4. #64
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    Rover
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam... O jak się cieszę ,że trafiłem na to forum! Właśnie miałem zamiar jechać na oględziny Alfy GT od tego handlarza... czy naprawdę sprawa wygląda tak tragicznie? czy może jest jakaś poprawa z uczciwością u tego handlującego? Ostatnie komentarze w tym temacie są obiecujące i dające nadzieję... czy jest ktoś z forum kto mógł by podjechać ze mną na oględziny? Autko w ogłoszeniu wygląda uczciwie... Przebieg pomijam bo w nie akurat absolutnie nie wierzę... pobieżnie się znam na motoryzacji ale obawiam się,że z przebiegłym handlującym nie mam szans :/ nie wiem czy mogę podawać tutaj linki do aukcji ? W razie chęci pomocy proszę o info... ma to być pierwszy poważniejszy samochód mojej siostry... strasznie się napaliła... oczywiście nic na krzywy r... wiedza kosztuje... pozdrawiam!

  5. #65
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcoo85 Zobacz post
    Witam... O jak się cieszę ,że trafiłem na to forum! Właśnie miałem zamiar jechać na oględziny Alfy GT od tego handlarza... czy naprawdę sprawa wygląda tak tragicznie? czy może jest jakaś poprawa z uczciwością u tego handlującego? Ostatnie komentarze w tym temacie są obiecujące i dające nadzieję... czy jest ktoś z forum kto mógł by podjechać ze mną na oględziny? Autko w ogłoszeniu wygląda uczciwie... Przebieg pomijam bo w nie akurat absolutnie nie wierzę... pobieżnie się znam na motoryzacji ale obawiam się,że z przebiegłym handlującym nie mam szans :/ nie wiem czy mogę podawać tutaj linki do aukcji ? W razie chęci pomocy proszę o info... ma to być pierwszy poważniejszy samochód mojej siostry... strasznie się napaliła... oczywiście nic na krzywy r... wiedza kosztuje... pozdrawiam!


    mozesz poprosic na regionalnym ,podaj link moze ktos juz widzial i cos o niej wie

  6. #66
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    Rover
    Postów
    4

    Domyślnie

    Dzięki za poradę... już tam napisałem... zobaczymy jaki będzie odzew...

  7. #67
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Zadzwoń, zapytaj, pogadaj z gościem. Moje doświadczenia są pozytywne. Bardzo konkretna pomoc. Powiedz prosto z mostu, że przyjedziesz z mechanikiem i diagnostą, to pewnie sam nie będzie chciał tracić czasu jeśli będzie coś nie tak. A tak jak mówię - ja nic złego na temat PawełCar powiedzieć nie mogę.

  8. #68
    Użytkownik Ogier Avatar Przemek147
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    147 1.9 JTDm 16v 2007r Q2
    Postów
    152

    Domyślnie

    Ja jak ostatnio byłem w tym komisie. Auto, które ja oglądałem było cofnięte o 70 tyś. Opinii na temat tego komisu sobie nie wyrobiłem na podstawie oględzin 1 auta. Pisze tylko o fakcie którego jestem pewny w 100%.

  9. #69
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    daj spokój, chłop musi zarabiać, żona dużo kasy potrzebuje na futra i kolczyki
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  10. #70
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Temat przewertowany - opinie różne, ale w większości odradzacie ten komis. Jestem zmuszony do szybkiego zakupu autka, bo moje obecne zostało wysłane do krainy wiecznych łowów przez PZU ;/. Znalazłem coś takiego: http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yjYEP.html.

    Ktoś jest w stanie mi coś powiedzieć o tym autku? W przebieg nie wierzę, ten aspekt pomijamy w dyskusji. Cena jak dla mnie niska, w ogóle nie orientuję się w jakim zakresie powinna wahać się cena za podobne autko? Jak dla mnie 11-13k zł?

Podobne wątki

  1. Alfa 147 z Ostrzeszowa
    Utworzone przez Frugo w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-02-2015, 23:10
  2. Czarna 159 z Ostrzeszowa - szybka akcja
    Utworzone przez SEBEK w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-07-2013, 09:46
  3. Witam, Paweł z Warszawy.
    Utworzone przez pwr79 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory