Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 91

Temat: ODRADZAM - Paweł-CAR BEZPOŚREDNI IMPORT SAMOCHODÓW Z OSTRZESZOWA

  1. #71
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    156 2.4JTD CF3
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas-182 Zobacz post
    Temat przewertowany - opinie różne, ale w większości odradzacie ten komis. Jestem zmuszony do szybkiego zakupu autka, bo moje obecne zostało wysłane do krainy wiecznych łowów przez PZU ;/. Znalazłem coś takiego: http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yjYEP.html.

    Ktoś jest w stanie mi coś powiedzieć o tym autku? W przebieg nie wierzę, ten aspekt pomijamy w dyskusji. Cena jak dla mnie niska, w ogóle nie orientuję się w jakim zakresie powinna wahać się cena za podobne autko? Jak dla mnie 11-13k zł?

    Na infocenter świeci się check engine i ogólnie rewelacji to bym się nie spodziewał...

  2. #72
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał arti123 Zobacz post
    Na infocenter świeci się check engine i ogólnie rewelacji to bym się nie spodziewał...
    Też to zauważyłem, ale ta kontrolka nie powinna zgasnąć po odpaleniu silnika? Nie wiem jak jest w AR po FL z komputerem pokładowym, ale u mnie po przekręceniu silnika wszelkie kontrolki przechodzą "self test" i gasną po odpaleniu autka. Nie znam się, pytam . Rozstrzał cenowy za te modele waha się między 8k a 16k zł i po prostu już zgłupiałem na co zwracać uwagę...

  3. #73
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Rybnik / Żory
    Auto
    Alfa Romeo 156 FL 2.4 JTD
    Postów
    114

    Domyślnie

    Na 100% jakiś błąd, jak jest wszystko ok to po odpaleniu auta ta kratka z lewej strony na infocenter powinna być pusta, chyba że jest zimno to wyskakuje śnieżynka (possibile ice on road)
    Alfa Romeo 156FL 2.4JTD Nero Metallico --> "Jak wjechała do kraju to tirówki brawo biły"

  4. #74
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Opel
    Postów
    1

    Domyślnie Pomoc w zakuie

    Witam Panowie
    Bardzo przepraszam że pisze na tym forum ale tu akurat znalazłem opinie o tym komisie. Czy istnieje szansa żeby podjechała ze mną osoba w celu weryfikacji Kia CEED Kombi Bordo linku wstawić nie mogę. Mój budżet za taką usługę 300-400 zł Chyba że od razu zrezygnować z tego Komisu lub inne propozycje jak wizyta ASO. Dziękuję za wszelką pomoc.

  5. #75
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo 156 Q4 1.9 110KW
    Postów
    32

    Domyślnie

    Nie polecam tego komisu, kupilem AR 156 Q4, na poczatek wydatek rzedu 1500zl (drazki kierownicy, sworzen wachacz), ogolnie kolumna kierownicy byla odkrecona (dobrze, ze calkowicie nie odpadla). Znajomy kupil 159 po czym jak wyjechal z komisu 5km dalej dpf zabeudzony, 2 razy wypalal lecz z mizernym skutkiem. Jezeli ktos chce faktycznie kupic tam auto to lepiej niech sie dobrze przyjrzy. Auto mialo byc bezwypadkowe, lecz gdy po paru miesiacach od zakupu mialem dostep do miernika grubosci lakieru okazalo sie, ze cala prawa strona byla malowana.

  6. #76
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    156 2.5 berlina manual/ 156 2.5 Q-system berlina/ 166 3.0 automat/ 156 JTD SW
    Postów
    100

    Domyślnie

    Kolego, a przy jeździe próbnej nie czułeś/słyszałeś, że coś nie tak w zawieszeniu? A i czy malowanie musi być oznaczać wypadkową przeszłość? Nie ma samochodu używanego starszego niż 5lat w którym nie znajdzie się coś do zrobienia tylko wymagania ludzi są różne.

    Nie chcę byś odebrał to jako atak na twoją osobę.

  7. #77
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar skipas
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Rawicz (okolice)/Grodzisk Wlkp
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V GRIGIO STROMBOLI 2007r/Peugeot 308 SW 1.6HDI 2010r
    Postów
    238

    Domyślnie

    Auto sprawdza się przed zakupem a nie miesiąc po

  8. #78
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    Citroen C2
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa 147`

    Witajcie
    Chciałbym sobie zakupić 147, mieszkam w Poznaniu i te opinie o tym komisie z lekka oddaliły moją podróż do Ostrzeszowa.
    O to link xxxotomoto.pl/oferta/alfa-romeo-147-bose-skora-alumy-klimatronik-ladna-1-9jtd-140ps-6-biegow-ID6ysbj7.html#6c1660a464xxx (usuńcie "xxx")
    Czy ktoś z Was ją oglądał????
    Wydaje się dobrze złożona, lakier jakby w niektórych miejscach coś poprawiane.

    Co o niej sądzicie ?

  9. #79
    Użytkownik Świeżak Avatar jarek845693
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    GLIWICE
    Auto
    AR 159 1.9JTD 8V 2007r.
    Postów
    91

    Domyślnie

    A ja swoją 159 kupilem w tym komisie i jestem bardzo zadowolony

    Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Też mam od nich auto i wszystko w porządku. Ludzie muszą się przede wszystkim nauczyć racjonalnego podejścia. Nie ma czegoś takiego jak okazja - jeśli cena jest niższa, to z czegoś wynika. Auto oceniasz przed zakupem, a nie po nim. Przebieg można zweryfikować, auto sprawdzasz u diagnosty, lakier można sprawdzić. 2 miesiące temu za sprawdzenie samochodu diagnosta wziął 20 zł, ale to nie było auto dla mnie. Więc nawet jeśli kupujecie auto za kilka tysięcy, to warto wydać te pieniądze.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 z Ostrzeszowa
    Utworzone przez Frugo w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-02-2015, 23:10
  2. Czarna 159 z Ostrzeszowa - szybka akcja
    Utworzone przez SEBEK w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-07-2013, 09:46
  3. Witam, Paweł z Warszawy.
    Utworzone przez pwr79 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory