Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 105

Temat: Ciemna strona SuperAlfa Częstochowa

  1. #61
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR 166 3.2
    Postów
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155 Zobacz post
    Nie dopłaciłeś 1000zł tylko dlatego że nie otrzymałeś gwarancji na zakupione części bo jakbys dostał gwarancję to bys zapłacił, tak to mamy rozumieć?
    Chyba właśnie o to chodzi. Generalnie występuje pewna powtarzalność tzn, Jeśli masz pozytywne zdanie o S.A to ok,ale jeśli jakimś cudem masz wątpliwości a już nie daj Bóg napiszesz o tym na forum,to z mety straszenie prawnikami i problemy. Nikogo nie bronię,nie wiem jak było w tej sprawie,ale wątków o S.A było już parę na forum i zawsze ta sama śpiewka .

  2. #62
    Użytkownik Znawca Avatar kowal78
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    100lica
    Auto
    AR 159 Q-tronic 2009
    Postów
    1,329

    Domyślnie

    Mało tego, ja mam wrażenie że SA nie zna innego sposobu na rozwiązanie problemu. Tylko straszenie prawnikami, pozwem itd. Jak dla mnie dno. Mnie zastanawia jeszcze jedna sprawa, czy jeśli SA wymienia silnik w samochodzie który później sprzedaje to informuje o tym nabywcę? W jaki sposób określany jest wtedy przebieg sprzedawanego samochodu? Ze starego silnika czy nowego używanego? A może jest to po prostu przemilczane?

  3. #63
    Użytkownik Rowerzysta Avatar minusbb
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Bielsko
    Auto
    AR 155 1.8 TS 16V Sport 1996
    Postów
    254

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Nie jestem prawnikiem, ale chyba nie trzeba nim być, aby sądzić, że pisanie _najprawdziwszych_ historii , które można poprzeć dowodami, jest dozwolone. I wcale nie trzeba przedstawiać dowodów publicznie, przedstawić można je w sądzie, jeśli do tego dojdzie.I co wówczas - oskarżać o bezpodstawne oskarżenie, stratę czasu , nerwó, zdrowia itd. ? Dobre.
    Prawnikiem nie jestem, ale działa to tak Do tego, żeby weryfikować czy ktoś jest oszustem czy nie w świetle prawa nie jesteśmy my tylko sąd. I tak, jeśli okaże się, że nasz "oszust" nie jest oszustem w świetle prawa np. ze szczegółów transakcji wyniknie że to nie oszustwo tylko np. inne zinterpretowanie warunków transakcji przez strony, to nasz "oszukany" będzie miał problem. Nawet jeśli rzeczywiście jeden z drugim się nie rozliczył jak powinien. I paradoksalnie "oszukany" będzie musiał "oszusta" publicznie przeprosić za użycie tego słowa... publicznie A jak się trafi na grubszego cwaniaka to można jeszcze za to zapłacić... Tak tylko piszę pod rozwagę, nie żeby mącić wodę.
    Ostatnio edytowane przez minusbb ; 20-11-2014 o 21:39

  4. #64
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków/Brzesko
    Auto
    Stelvio / 75
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał damian89 Zobacz post
    Chyba właśnie o to chodzi. Generalnie występuje pewna powtarzalność tzn, Jeśli masz pozytywne zdanie o S.A to ok,ale jeśli jakimś cudem masz wątpliwości a już nie daj Bóg napiszesz o tym na forum,to z mety straszenie prawnikami i problemy. Nikogo nie bronię,nie wiem jak było w tej sprawie,ale wątków o S.A było już parę na forum i zawsze ta sama śpiewka .
    dokładnie miałem pisać to co ty podpisuje się pod tym rekami i nogami...
    prawda jest taka ze SA na forum pojawia się jak wyjdzie jakiś wał i od razu jest akcja "prawnik" a on zawsze jest krystalicznie czysty...
    jeśli mnie pamięć nie myli to była dawno temu akcja ze skręconym licznikiem 156 GTA kiedyś na forum...i inne tego typu kwiatki...

  5. #65
    Użytkownik Romeo Avatar michałsnk
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    w Sanoku
    Auto
    W domu : Terenówka, Alfa Romeo 156 JTD 105 ps 255Nm,Berlingo 1.9D (XUD) wolnossące.
    Postów
    515

    Domyślnie

    Normalnie może zrobić sprawę sądową o : pomówienia,zniesławienie lub czuć się zagrożony z Art.190 kwestia nękania.
    Tak jak wcześniej jest napisane : jeśli w sądzie można udowodnić swoje racje to wtedy można wygrać i postawić na swoim.

    ps prawnicy nie kosztują jakiś niewyobrażalnych pieniędzy z drugiej strony prawo nasze jest takie zawiłe,że jedna strona może pismo..druga strona może pismo..i czas sobie leci
    Ostatnio edytowane przez michałsnk ; 02-02-2015 o 22:23

  6. #66
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Dla goscia dla ktorego wazniejsze jest 1000 PLN niz dobra opinia o firmie nie widze przyszlosci. Psujac sobie opinie traci wiecej niz 1000 PLN. Takich ludzi trzeba omijac szerokim lukiem i nie dawac im zarobic.
    Ostatnio edytowane przez porterneon ; 03-02-2015 o 17:56

  7. #67
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    za dużo smrodów wokół tematu superalfy, dlatego odradzam korzystanie z ich usług komu mogę.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  8. #68
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    za dużo smrodów wokół tematu superalfy, dlatego odradzam korzystanie z ich usług komu mogę.
    Wczoraj tam dzwoniłem i po 2min rozmowy stwierdziłem że to zwykły handlarz a nie pasjonat AR i tyle w temacie SA.

  9. #69
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    Czytając cały temat, ciekawe gdyby ktoś dzwoniąc do tej SA nagrywał rozmowę, a potem o tym poinformował. Pewnie też osoba nagrywająca dostała by pismo od prawnika o nagrywanie bez zgody
    Ile kroć kupowałem części to faktura/paragon stanowiły gwarancje. Chyba tak ogólnie jest przyjęte. Nawet kupując odkurzacz mamy kartę gwarancyjną w pudełku, ale i tak przy reklamacji nikogo ona nie obchodzi, tylko dowód zakupu. Ciekawe kto na stronie superalfa pisze pozytywne opinie

  10. #70
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    jak to kto?
    panowie z super alfy

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Klimatyzacja - strona kierowcy działa, strona pasażera dmucha ciepłym powietrzem
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 03-04-2024, 17:26
  2. "SuperAlfa" częstochowa - sprostowanie / oświadczenie
    Utworzone przez pampik w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 11:57
  3. jasne skóry, ciemna podłoga??
    Utworzone przez wojtcem w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2012, 18:01
  4. Ciemna 164 q4, Kraków
    Utworzone przez bimsky w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory