Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 82

Temat: Alfa Romeo 159

  1. #51
    tomassobb
    Gość

    Domyślnie

    wystawiona 50tys ale do dogadania

  2. #52
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    diesel cholera..a z ktorego rocznika? miałes dzwony albo duze naprawy? a dokładnie jaki jest kolor? Gdzie można go oglądać?

  3. #53

  4. #54
    Colin
    Gość

  5. #55
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    fajne auto Tomassob, ale jak na 4 latka, prawie 5 latka,cena kosmiczna. Słuchaj, według mnie wpis "użytkowany przez kobietę" utrudni ci sprzedaż. Przemyśl to.Kobiety są postrzegane jako nie mające pojęcia o samochodach a więc użytkujące je często w sposób powodujacy większe żużycie. Chodzi głownie o zawiechę i sprzęgło ale nie tylko.

    Oczywiscie, Twoja Użytkowniczka być może wszystko robiła OK. Ale jednak to zdanie działa na niekorzyśc auta.

  6. #56
    tomassobb
    Gość

    Domyślnie

    no akurat żonka dobrze jeździ jeśli chodzi o cene- wiesz stan auta przebieg i wyposażenie to nie jest to kosmos, ale niestety bede musiał obniżyć bo musze sprzedać szybko

  7. #57
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pingwin Zobacz post
    fajne auto Tomassob, ale jak na 4 latka, prawie 5 latka,cena kosmiczna. Słuchaj, według mnie wpis "użytkowany przez kobietę" utrudni ci sprzedaż. Przemyśl to.Kobiety są postrzegane jako nie mające pojęcia o samochodach a więc użytkujące je często w sposób powodujacy większe żużycie. Chodzi głownie o zawiechę i sprzęgło ale nie tylko.

    Oczywiscie, Twoja Użytkowniczka być może wszystko robiła OK. Ale jednak to zdanie działa na niekorzyśc auta.
    A mnie kobieta -użytkownik kojarzy się raczej ze spokojną eksploatacją auta , natomiast czerwona lampka zapala się kiedy widzę ,że jakieś auto było jeżdżącym democarem dealera.
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  8. #58
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    a democar dealera to jasne... ale co do tych kobiet, owszem, spokojna jazda. Ale z drugiej strony notoryczne palenie sprzęgła, albo wjezdzanie na krawężniki pod kątem i z dużą prędkością i niezwracanie uwagi na kontrolki. Dolewanie jakichś płynów? )) a jakie płyny są potrzebne)?
    Oczywiscie, to uogólnienia, często pewnie niesłuszne ale, jak jeżdze z kobietami i moi kumple też, mamy zbyt często podobne wnioski i obserwacje

    PS. cholercia, Tomassob, wiem z tego, co piszesz, ze spuscisz... ale dla mnie jednak za wczesnie zasadzam się w przyszłym roku. Powodzenia!!

  9. #59
    tomassobb
    Gość

    Domyślnie

    nie pisałbym że jeździła kobieta gdyby żona jeździła jak "baba"
    właśnie różnie ludzie na to patrzą, ja patrze raczej pod kątem spokojnej jazdy.Jeśli chodzi o demo to też nie tak do końca. Samochodem jeździł jakiś dyrektor, i jak dali mu nowe to to autko zdał.
    Na pewno sie sprzeda prędzej czy później , niestety mimo że mam go prawie rok jeszcze się nim nie nacieszyłem, zrobiłem jakies 17tys. i nie sprzedał bym gdybym nie musiał. ale jeszcze kiedyś na pewno wróce do 159!!!

  10. #60
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Według info-expert wartość Alfy tomassob to jakieś 47.000zł, przy założeniu, że auto było na bieżąco serwisowane i zadbane, nie uważam cenę 48.000 zł za jakiś kosmos. Niedługo naprawdę będzie można kupić 159 za grosze. ;/

    pzdr

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory