Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: AR 147 do 11tyś?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 147
    Postów
    13

    Domyślnie AR 147 do 11tyś?

    Witam wszystkich!!
    Jestem zainteresowany Alfą 147,Diesel (kucyki nie grają roli) rocznik od 2005(wtedy chyba wyszły po lifcie) i miło gdyby posiadała dobre wyposażenie I stąd moje pytanie czy z budżetem 11tyś jest sens szukania sprawnego egzemplarza który posłuży,zadowoli i nie zrazi do siebie. Zauroczyłem się tym autkiem ,od jakiegoś czasu dużo czytam o nim i wiem ze po kupnie muszę być przygotowany na dodatkowe koszty(wahacze,rozrząd).

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    Sam jestem obecnie w trakcie poszukiwania takiej Alfy i mogę powiedzieć, że jeśli 11tysięcy to Twój ostateczny budżet, to po odliczeniu wszystkich opłat i wydatków początkowych będzie ciężko znaleźć coś satysfakcjonującego.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 147
    Postów
    13

    Domyślnie

    11 tyś to mój budżet na samo kupno auta. Na pakiet startowy jestem w stanie przeznaczyć max 2 tyś. Reasumując, ostateczny mój budżet to 13 tyś.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Vincenzo
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo 120 KM
    Postów
    27

    Domyślnie

    Wliczasz w to ubezpieczenie auta, przegląd, opłaty rejestracyjne? W takim budżecie to będzie ciężko - nie można planować na styk - wystarczy jeden fakap i auto będzie stało i czekało aż dozbierasz gotówkę.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 147
    Postów
    13

    Domyślnie

    No tak wliczam rejestracje, ubezpieczenie (full zniżki). Dzięki za zainteresowanie, no więc niestety będę musiał poszukać czegoś innego.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    ALFA 147
    Postów
    11

    Domyślnie

    Jak czytam takie tematy czy można kupic ar 147 do 11 tys a ktos pisze ze nie można to aż mi sie w żołądku przewraca, ja mam alfe 147 jtd po liftingu z dobrym wyposazeniem, klimatronik tempomat alu, itp po wymianie rozrzadu kpl zawieszenia przedniego trw, akumulatora, opon, oleju koszt to ponad 2 tys, wystawilem na otomoto za10 tys ze wzgledu ze potrzebuje juz wiekszego samochodu,
    Oczywiscie auta nie sprzedalem poniewaz dostawalem oferty typu 8 tys bo wg zainteresowanych 10tys za taki samochod jest przesadą a ja zwariowalem ze tyle chce,

    I nie jest to reklama mojego ogloszenia tulko podzielenie sie moimi doswiadczeniami ze sprzedawania mojej alfy,

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 147
    Postów
    13

    Domyślnie

    Madmax to podaj swoja oferte, wciaz jestem na kupnie auta. Jezeli mowisz jak jest,to sie na pewno dogadamy

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    ALFA 147
    Postów
    11

    Domyślnie

    Tak jak wspominalem, nie reklamowalem swojego ogloszenia, auto 2 miesiące wisialo w necie, po kilku kontaktach z klientami ? Nie wiem czy można nazwac ludzi klientami którzy chcieli wyrwac doinwestowany samochód w cenie trupa,
    na chwile obecną odpuszczam sprzedawanie.

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 147
    Postów
    13

    Domyślnie

    Ok, rozumiem. To ja natomiast inne doświadczenie. Ludzie chcieli wcisnąć trupa niedoinwestowanego w cenach 10-12 tys. Kupno auta ciężka sprawa.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax6661 Zobacz post
    wystawilem na otomoto za10 tys ze wzgledu ze potrzebuje juz wiekszego samochodu,
    Oczywiscie auta nie sprzedalem poniewaz dostawalem oferty typu 8 tys bo wg zainteresowanych 10tys za taki samochod jest przesadą a ja zwariowalem ze tyle chce,
    Narzekasz, że ludzie chcieli wyrwać doinwestowany samochód w cenie trupa, bo wystawiłeś go w cenie trupa, którą chcieli dodatkowo zaniżyć.
    Trzeba było wystawić za 12 i dostałbyś oferty za 10..
    Każdy kupujący będzie chciał się targować, a to Ty jako sprzedający wyznaczasz pułap, z którego cała ta szopka się rozpoczyna.

Podobne wątki

  1. Alfa 156 z wołowa za 11tyś.
    Utworzone przez Velek3 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-11-2012, 14:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory