Witam.
Zauważyłem że na forum jest sporo osób z Piły i okolic. Można by zorganizować jakieś małe spotkanie, podzielić się poglądami o naszch Alfach i wogle.
Czekam na propozycje.
Printable View
Witam.
Zauważyłem że na forum jest sporo osób z Piły i okolic. Można by zorganizować jakieś małe spotkanie, podzielić się poglądami o naszch Alfach i wogle.
Czekam na propozycje.
witam
jestem za. nie chodzisz przypadkiem do PWSZ? Bo widuje czasami takowa jak twoja :)
no ba :D
na PWSZ widuje tez 145 1,7 16v
Witam. No można by coś zdjełać, ale generalnie za mało osób jest wydaję mi się bo może z 5-6 :?
Ja niestety nie mogę,jeżdżę jako kierowca.Rzadko jestem w domu
Ostatnio miałem małą przygodę z dzikiem.No i szykuje się mały remoncik
w sumie Bydgoszcz i piła nie sa tak daleko :P więc zapraszam na zloty w BDG i okolicach
Fiat Alfa Lancia Club Bydgoszcz - www.falbydgoszcz.fora.pl
nie jest nas za duzo ,ale zawsze sie ktoś na zlocie pojawi :)
tylko czekamy ,aż przyjdzie wiosna
pozdrawiam
Podnoszę temat. Nasz region jakiś dziwny, nic się nie dzieję, może w końcu się spotkamy?
Pasuję mi każda niedziela (poza godzinami startów Kubicy) Pochodzę z Piły i dojazd zajmuje mi 25min. Miejscówka dowolna, lotnisko, zalew, jakiś parking, gdziekolwiek.
Może się ktoś odezwie, jest nas parę osób. Jakiś grill, mcdonald, kawa?
Tel. w łapkę i jazda. ;)
Brat też chętny żeby alfy pooglądać,(jest z Piły, JapanCars, chłopaki co tydzień mają minispota) szczególnie 145-tkę.
Co Wy na to?
Witam, pomysl dobry tylko czy znajdą sie jacyś chętni? Widzialem w pile już nie jedną alfe 156 wiec nie powinno być problemu z organizacją.
w Bydgoszczy zabieramy sie za spoty wiosenne i wiekszosc na wyjeździe - jakaś miejscówa może w pół drogi między BDG i PIŁĄ ?? :)