Witajcie koledzy macie jakiś namiar w okolicach Dębica, Ropczyce, Sędziszów na warsztat lub kogoś kto porządnie wypoleruje belle:)
Printable View
Witajcie koledzy macie jakiś namiar w okolicach Dębica, Ropczyce, Sędziszów na warsztat lub kogoś kto porządnie wypoleruje belle:)
Rescall w Rzeszowie, chyba nie ma innych speców od detalingu w regionie.
Rascal juz nie istnieje, teraz jest Onyx :)
https://www.facebook.com/OnyxxDetailing/
Ja polerowałem u kolegi w Przeworsku mogę z czystym sumieniem polecić kontakt na PW jak coś...Lakierem też zajmuje się Motorodktor z forum też mam kontakt do niego jeśli chcesz- Też smiało mogę polecić.. Pozdrawiam
http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=128886&stc=1http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=128887&stc=1
Witam wszystkich ja swoje gt i nie tylko polerowałem oraz konserwowałem u goście którego śmiało polecić rzetelny i uczciwi podchodzący do tematu bardzo rzetelnie . warsztacik mieści się w Wiązownicy nie opodal Jarosławia (Podkarpackie) a polerkę oraz konserwacje zapłaciłem tyle co w mieście za samą polerkę .Polecam
Jeśli ONYX to były Rascall, to zdecydowanie nie ma co więcej szukać i tam się udać.
Tylko musisz sie liczyć ze minimum 500 zł nie twoje :D Jesli mowa ^^
500zł to i tak dobry pieniądz za dobrą polerke ;)
jest jeszcze Fresh, Shine i masa prywatnych kolesi którzy ogarniaja temat
Hehe ja zawsze poleruję sam, ręcznie ;)
Najważniejsze, że świrle nie zostają, a i efekt jest nawet, nawet (kosmetyki może nie z górnej półki ale radę dają ;) )
http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130443&stc=1http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130444&stc=1http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130445&stc=1
Czym polerujesz? Bo jak powiesz K2 Turbo to się popłacze ;(
a możecie coś polecić w okolicach Poznania?
No niestety zdjęcia są jakie są (postaram się o lepsze, bardziej drobiazgowe), ale na żywo naprawdę lustro jest.
Hehe aż tyle sił bym nie miał ;)
Odkąd mam Alfę, leciałem ją jak na razie tylko raz "Formułą z carnaubą" (zdjęcia)
Na ten sezon zamówiłem kosmetyki z Poorboy's World, bo z tego co na forum wyczytałem, to sporo osób je poleca (dojdą to będę badał :) )
Hehe, a wracając do K2, to kiedyś całego maluszka nią jechałem, bo nic innego nie dawało rady (jak na początek) ;) :P
http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130474&stc=1http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130475&stc=1http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130476&stc=1http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130477&stc=1
ja chce taką paste ! ze stalówek robi ładnego alusa :D
I zmieni rozstaw śrub :D
Dodano po 2 minutes:
KOLEGA OSTATNIO POLEROWAŁ GT KOLEŻANCE...
--- było ---
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...31237750_o.jpg
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...63386777_o.jpg
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...40129404_o.jpg
--- jest ---
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...58975385_o.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...90842379_o.jpg
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...26314389_o.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...68952860_o.jpg
Masakra, ładnie zrysowana była... Jakby ją papierem 2500 ktoś czyścił :)
'Ktoś' przejechał ją szorstką stroną gąbki do naczyń :D
Wyglądała na żywo, jakby była papierem 400 na sucho robiona :D
http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=130548&stc=1
ALE EFEKTY SĄ :D
FELGI SZCZOTECZKĄ DO ZĘBÓW CZYŚCIŁEM :D
jak by ktoś się w okolicy Rze zabierał za takie działanie mogę pomóc. Chwilę już tego nie robiłem ale jeśli ktoś by się pisał na polerowanie na mokro mogę pomóc. Osobiście sprawdzałem pastę brila oraz fareclę g3. Jak lakier był zadbany wystarczała farecla na maszynie + dużo wody. Warto do tego zaopatrzyć się w dobry sprysk oraz kubraczek foliowy na siebie :) Woda będzie lała się strumieniami :)
Przy nieco starszych lakierach pierwsze podejście można zrobić brilem (tylko uwaga bo jest dość ostra). Zbierze warstwę porowatego utlenionego lakieru. Finisz lekko fareclą i mleczkiem.
Jak ktoś fajnie dobrał lakier na zaprawki to i bril dość ładnie je odcinał.
W sutuacjach awaryjnych przed polerką można przejechac papierem wodnym 2500 - ale to polecam tylko dla osób które wiedzą co czynią, coby ktoś z podkładem na wierzchu za chwilę nie latał :]
Z polerowaniem barankiem na sucho spotkałem się za dużą wodą, ale średnio mi się to widzi. Trzeba bardzo uważać żeby nie przypalić lakieru, chodź to pewnie najczystsza metoda.