Witam,
Panowie, szukam Alfy GT 1.9 JTD.
Widział ktoś np tą? Możecie coś o niej powiedzieć?
http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=144135&stc=1
http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-C34411081.html
Wszelakie sugestie będą mile widziane :).
Printable View
Witam,
Panowie, szukam Alfy GT 1.9 JTD.
Widział ktoś np tą? Możecie coś o niej powiedzieć?
http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d=144135&stc=1
http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-C34411081.html
Wszelakie sugestie będą mile widziane :).
Na zdjęciach wygląda ładnie. Dowiedz się o vin, zadzwoń do serwisu alfy i coś Ci o niej powiedzą- to tak na początek.
Tak jest. Numer win już dorwałem, teraz pytanie czy są jakieś stronki do tego, czy faktycznie dryngolić do serwisu? I o co w ogóle ich spytać jak już dzwonić?
Wiem też, że auto jest do pełnych opłat. Da się czymś takim w ogóle poruszać po drodze?
nie ( 4 znaki)
Dzwoń do serwisu i poproś grzecznie o info na temat auta. Jak trafisz na miłego gościa to Ci całą historię napraw poda(data,co było robione,jaki był przebieg przy tych naprawach). Oczywiście do daty ostatniego wpisu. Zazwyczaj mechanicy z ciekawości pytają za ile jest do kupienia itp. Można fajnie czasami pogadać :)
Zadałem sprzedającemu pytanie: "Witam, to jeszcze pytanie: tym autem da się poruszać po Polsce? Jeżeli tak, na jakiej zasadzie (np do jakiego dnia)?", odpowiedź: "Jedynie wykupić ubezpieczenie 30-dniowe na dojazd do domu za 70zł." :D How so? Toć kupił w niemcowni - ma tablice max na miesiąc, si?
No i do tego przegląd...
Jedyną opcją jaką widzę w takim wypadku to taka, że gość może mieć umowę podpisaną jednostronnie z niemcem (a auto jest jeszcze formalnie własnością niemca). Ale tu i tak nie wszystko trzyma się kupy jak dla mnie.
No ok, tą część jeszcze rozumiem... ale co z przeglądem? Takie auto może mieć aktualny przegląd?
Da się zrobić przegląd techniczny auta zarejestrowanego w DE w polskiej stacji?
Jak dla mnie dziwne to wszystko :D.
http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gt-b...tml#d15e59bff2
a co o tej można by powiedzieć? Może ktoś zna? Po zdjęciach - prawy bok to chyba przeżył bliskie spotkanie ze słupkiem lub innym cholerstwem.
Jest w okolicy Wrocka coś do polecenia?
jak coś będziesz więcej wiedział to napisz ;]
To auto jest do pełnych opłat, trochę latania z tym jest i raczej w dzień się tego nie zrobi. To raz, dwa: gość napisał, że za 70zł (ubezpieczenie) można autem wrócić na kołach do domu. Jeżeli auto było by wyrejestrowane jest to niewykonalne bo i jak? Ubezpieczenie na niezarejestrowane auto? Jak jest wymedlowane to jego tablice można sobie... albo będą lipne w ogóle albo będą bez nalepek, mm?
chyba nawet jest za to 500zł mandatu
To zawsze jest laweta :P
Sam przez to przechodziłem. Dostałem niby ubezpieczenie na VIN pojazdu za 70 zł, wróciłem do siebie do domu po czym dowiedziałem się, że to ubezpieczenie jest gówno warte. To by tłumaczyło dlaczego pośrednik chętnie mnie na tych tablicach i ubezpieczeniu wysłał do domu natomiast jak chciałem jechać przez miasto do ASO na przedzakupowy przegląd to się miotał jak szatan i w końcu musiałem brać lawete.
No i kupione to popukane co za 15tys stało na olx ;). Poszło taniej oczywiście. Buda będzie robiona, do tego wymieniamy dwumas (jeszcze działa ale ma już pewne objawy), sprzęgło, rozrząd i dojdziemy pewnie do tych 16-17tys za całość ;).
Gratki :) Jak już wszystko zrobisz pochwal się zdjęciami :)