Chodzi mi po głowie pas(ek) naklejany na przednią szybę -taki w kolorze nadwozia. Coś takiego jak na fotce poniżej. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł i czy nie będzie się kojarzył z garażowym 'tjuningiem' ?
Printable View
Chodzi mi po głowie pas(ek) naklejany na przednią szybę -taki w kolorze nadwozia. Coś takiego jak na fotce poniżej. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł i czy nie będzie się kojarzył z garażowym 'tjuningiem' ?
Moim zdaniem jest OK tylko z napisem Alfa Romeo
O właśnie o takim pasie myślałem, sam bym zakupił taki
ten czerwony, do czerwonego nadwozia fajnie by podpasił :D
Mam czerwony, może ktoś ma dostęp do takich pasów?
Może nie orginały ;) ale robią na zamowienie ;) wystarczyło by pokazać co sie chce i np wysłać gościowi ;)
http://moto.allegro.pl/item816458389...ch_wzorow.html
http://moto.allegro.pl/item801669280...sny_napis.html
no i oczywiście czcionki i kolory do wyboru ;) można by sie było pobawić ;)
Nie polecam, ze wzgledu na to ze klejone sa od zewnatrz, w miejscu gdzie wycieraczki pracuja(chyba ze ktos zmieni na krotsze) zmywa sie farba, po wakacjach temp. 30stopni blakna i zaczynaja sie odklejac po brzegach, mozliwe ze te beda inne ale ja osobiscie juz nie chce czegos takiego
Od wewnatrz to te takie przeciwsloneczne sie klei, a od zewnatrz wlasnie takie bo szyba ma fabrycznie obramowke czarnaok 2-3cm i by glupio to wygladalo
blakną pekaja i źle puźniej wyglada to fakt ;) ale nie jest to drogie przecież ;P a jeśli by sie znudzila to przecież można zerwac ;)
ja mialem u siebie od wewnatrz normalna folie taka jak szyby z tyłu przyciemnialem nakleiłem z przodu od wewnątrz ale już wyrzucilem bo mnie wkurzala :D
Sam bym sobie taki pas sprawił. Zauważyłem na przedniej szybie oznaki rozklejania więc można by tymczasowo taki pas nakleić
Ostatnio wysłałem zapytanie do jednego sprzedającego z Allegro właśnie w tej sprawie. Zapytałem czy jest w stanie wykonać pas z napisem wykonanym czcionką AR - napisał że nie ma problemu. Jedynym problemem ale to dla mnie jest właśnie sposób montażu - chodzi o to że naklejany jest z zewnątrz - pomyślałem sobie czy nie dałoby rady prócz tego pasa zakupić jeszcze taki cieniowany, na ten cieniowany nakleić ten z napisem i dopiero wtedy całość przykleić od wew - tylko czy da się to przykleić... co o tym sądzicie??
to nie prościej będzie popytać w różnych tego typu firmach o taką naklejkę ale klejoną od wew. ?
zapytam i dam znać...
link do aukcji - http://www.allegro.pl/item952190500_...ch_wzorow.html
...niestety nie ma takiej możliwości
Gdzieś kiedyś znalazłem pasek na szybę w formie włoskiej flagi i sam bym sobie taki sprawił ;]
ja zafundowałem moim kochankom takie cos z allegro :) klejono od zewnątrz , mam juz je przyklenojne gdzies od wrzesnia i powiem ze stan idealny , całowicie odporne na warunki atmosferyczne.
http://motoalbum.pl/media/zdjecie/4806/3
niewiecie moze jaka wielkosc moze miec ten pasek ze wzgl na przepisy ruchu drogowego?? bo z tego co sie dowiedzialem( ojciec jest w teamie na rajdach) w samochodzie rajdowym (ktory jest dopuszczony normalnie do ruchu drogowego) pasek przyklejany od srodka niemoze byc szerszy niz 13 cm znow z zewnatrz niema dopuszczalnej miary. niewiem jak to jes naprawde. szukalem w przepisach i nieznalazlem nic o pasie z zewnatrz
ja mam taki pasek na szybie klejony od zewnątrz i nikt się do niego nie czepia ale musiałbym zmierzyć ile ma i w tedy mógłbym ci podać ale to dopiero jutro
na niektorych szybach po bokach jest zaznaczone do kad moze byc przyklejony taki pasek
Kupiłem z kaprysu. Co prawda nie do 145, ale do 159 (choć i tak rozmiar jest "uniwersalny"):
Załącznik 267640
Tutaj link do ali: kliknij i zobacz.
Wybrałem wersję "Sportiva". Why? Bo "159" po prostu nie, bo "Alfa Romeo" "oklepane" (w sensie, że już wszędzie albo logo albo ten sam napis), bo koniczynka będzie pasowała do naklejek z boku, a sama nazwa "Sportiva" nawiązuje do ciekawego modelu historycznego oraz usportowionej wersji jednego ze współczesnych modeli (jak w sumie moja dziewiątka: troszeczkę usportowione 1.9).
Łączna cena: 20 zł. Czas wysyłki: pół roku (niby listopad), ale nastawiam się na wczesny 2021, o ile w ogóle przyjdzie ;-)
A piszę to wszystko, żeby zapytać czy ktoś ma może aktualnie u siebie taki pas i się pochwali i pokaże jak to wygląda?