http://moto.allegro.pl/moman-indiglo...288469636.html
ładnie to na zdjęciu wygląda.. ale w praktyce?
Printable View
http://moto.allegro.pl/moman-indiglo...288469636.html
ładnie to na zdjęciu wygląda.. ale w praktyce?
Zerknij na auto kolegi cuma-borek:
http://www.polskajazda.pl/Samochody/...omeo/145/55431
Nazwij mnie konserwatystą ale mnie taki pomysł się nie podoba i nie założyłbym czegoś takiego w mojej Alfie :) za dużo kilometrów tygodniowo robię i to w nocy żeby mi takie indiglo po oczach napierdzielało. Nawet w autach klasy supersport nei widzialem fabrycznych indiglo, jedynie na filmach typu Fast and Furious lub agrotuningowanych golfiznach.
Rozumiem potrzebe indywidualizacji swojej niuni , ale alfy juz tak mają że są zaprojektowane ze smakiem i bardzo łatwo jest cos w tym 'dizajnie' (modne słowo) zepsuć.
Pozdro!
Jak dla mnie- podaruj sobie...
Na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu wiem bo widziałem u Cumy.
odpuść sobie. oryginały mają znaczki alfy. są eleganckie. a te..... bez urazy ale dobrze będą w calibrze pod remizą wyglądały
---------- Post dodany o godzinie 15:32 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 15:22 ----------
fajnie się prezentuje z zewnątrz, szczególnie ta laska w pantofelkach do jeansów. środek, pożal się Boże. Może mam kiepski gust, ale wolę oryginalny design.
No to wszystko jasne :) Dzięki za Wasze opinię :)
Mam rozumieć,że nie założysz "czegoś" do swojego auta,bo nie podoba się innym? Z całym szacunkiem,ale to ma się Tobie podobać:P
Chociaż osobiście też bym tego nie założył:stop:
Jeśli to męczące dla oczu itd. to raczej nie, nie mam samochodu żeby go tuningować tylko to moje narzędzie pracy :) dojechać z A do B. Ale w planach mam lampy z tyłu zmienić tak czy siak :) Czytał ktoś może o tej pokrywie zaworów, którą poszukuję ? :P
disco polo
fajnie to wygląda na postoju, ale w szmelcwagenach z obniżonym zawieszeniem do 2 cm, z czterema tubami i wieśniakiem z przodu
a tak na serio szwagier miał takie coś w Punto Cabrio. Sam mu to montowałem :)
Wyglądało super!! Sam montaż trwał ok tygodnia, niestety wskazówki źle ustawiliśmy i trzeba było testować:
prędkość (na dwa auta)
obroty (tu prawie trafiłem w ideał)
paliwo (to był problem)
temp (z miernikiem i czujką w silniku)
niby wskazówka ma opaść swobodnie, ale i tak opadała/wznosiła się jak chciała
Jadąc w nocy, siedząc obok, szwagier był "podświetlony" jak by grał w jakimś filmie ;) Widoczność automatycznie spadła
Zrób jak uważasz, ale w długiej trasie jest to męczące i NIEBEZPIECZNE.
Podobnie z tłumikiem było, chodził pięknie, bas niesamowity (silnik 1.2 86km 7200 rpm)
Gościu co mu go montował sam się zdziwił że z takiego silnika może wyjść coś takiego.
Ale w dłuższej trasie była masakra.... Po jakimś czasie zamontował oryginał.
nie lexusy lepsze org
wg mnie te tarcze może fajne tylko w dzień jak nie są podświetlone, bo ciut ożywiają szaro-czarną deskę. no ale w nocy to już porażka.
Dwa oryginalne skromne prostokąty(podświetlone w nocy) wyglądają lepiej niż te experymenty.Nie wiele samochodów może się tym pochwalić,no chyba,że nowsze modele ;)Cytat:
Nie mów, że zakładasz "lexusy" ...