:D
http://allegro.pl/item322117725_alfa...nctive_06.html
Printable View
Alez cudna sztuka :shock: Zebym mial tyle kasy :( Ciekawe czy to wnetrze to Pieno Fiore :?:
Hmm na bank walona, lub coś z nią nie tak, kto sprzedaje rocznego dieasla ??? ;//
Bez przesady...Ludzie na zachodzie sprzedaja auta,kupuja nowe i tak wkolko.to nie jest tak jak u nas ze kowalski jezdzi 10 lat tym samym autem.a z drugej strony wejdz na otomoto i zobacz ile jest diesli juz do sprzedania rocznych...czyzby wszystkie bite :?: :?Cytat:
Napisał szamacz
dziwny argument!
ale wracajac do auta to piekna sztuka :D taka mi sie marzy-wlasnie taka...czy ktos moze mi zadatkowac a za 2 lata ja odbiore :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jakby chcieli zamienić na Grand Vitare :roll:
Chłopaki z Lancia Team to naprawdę super fachowcy i mechanicy.Auta które sprzedają są prześwietlone i kupujący wsiada do samoch. i się nim cieszy,nie musi po zakupie dokonywać wymian oleju,rozrządu itp. rzeczy.
A 159 jest szalenie piękna :D ,ale niestety narazie nie osiągalna :(
Nie którzy mają trochę inne zdanie, ale ja się na ten temat nie będę wypowiadał bo ich nie znam 8)Cytat:
Napisał Garos
W tym temacie można sobie trochę poczytać :wink:
http://lanciapolska.org/modules.php?...ght=lanciateam
normalka,jak w każdym innym temacie zdania są podzielone.Jedni będą za a drudzy przeciw.Cytat:
Napisał AR_33
Ja mam auto z LT. Przed zakupem dostałam miernik grubości lakieru i mogłam sobie sprawdzić Po zakupie auto zostało podpięte pod examiner i okazało sie ze przebieg też jest w porzadku.
Fakt, ze maja wysoke ceny ale coś za coś
moze ktos sie bal ze za 2 lata bedzie warta polowe ceny, ktorej wystawil ten komis :mrgreen:Cytat:
Napisał szamacz
Autko piękne :D
ech piekna alfa- kupię sobie może za 2 może za 3 lata :)
chyba wczoraj poszło....
Piękna jest ta 159 ale bardziej lubie w wersji sedan :)
Nie. Skóry manufaktury Poltrona Frau są z jasnych tylko beige i grigio. A to jest klasyczne wybarwienie cuoio, czyli naturalna skóra. We włoskich samochodach najczęściej zestawiane z grafitowymi dywanikami. W mojej pierwszej 147, którą miałem od nowości miałem taki kaprys, że sobie taką zafundowałem :D Cudna!Cytat:
Napisał Milano_155
Taaa, i na Zachodzie, żeby najeść się miodu starczy schylić się do strumyka :lol:Cytat:
Napisał Korczu
Przeciętna użytkowania samochodu w Niemczech to 3 lata, w Polsce 4 lata. Ale diesle to samochody długodystansowe, na autostrady, na codzienne dojazdy do pracy po 50-150 km. Wcale nierzadkie są przebiegi tzw. JW Jahrewagen po 100 tys. km. Tylko dodaje się wtedy BAB, że po Bundesautobahnie, czyli w domyśle mniej zniszczone. A jaki tu podają przebieg? Jak ktoś jeździ 20 tys rocznie, to dla małego przebiegu nie kupuje się diesla. Kwestia cen diesli, podatków w ropie i bezpośrednich.