Lubińscy Alfaholicy jednoczmy się ! ;)
- - - Updated - - -
Witam wszystkich ! Szukam Alfaholików z Lubina , może zorganizujemy jakiś spot np. na lotnisku :) Czekam na odzew pozdrawiam !
Printable View
Lubińscy Alfaholicy jednoczmy się ! ;)
- - - Updated - - -
Witam wszystkich ! Szukam Alfaholików z Lubina , może zorganizujemy jakiś spot np. na lotnisku :) Czekam na odzew pozdrawiam !
jestem chętny
Wiem że pewnie dzisiaj to się może nie udać ale gdybyś znał kogoś jeszcze z Alfy to spotkajmy się dzisiaj o 22 00 na parkingu Tesco w okolicach myjni :) Ja będę , może ugadam jeszcze jednego koleszkę
dzisiaj to na pewno nie
niestety ja będę w pracy
No tłumów nie było ale od czegoś trzeba zacząć :) napiszcie kiedy i o której by wam pasowało może coś się ruszy w naszym mieście :)
Dopiero teraz zobaczyłam ten wątek, następnym razem będę.
Załącznik 66657
Fotki z wczorajszego spotu :P
wczoraj przed pracą zajechałem na Tesco około 21:50 i nikogo nie było :(
Witam Lubinian! :)
Wczoraj wróciłem z weekendu, więc tematu nie widziałem, ale inicjatywa fajna i czekam na propozycje :)
Kto jest za tym żeby spotkać się we czwartek ? Jak dla mnie jeżeli chodzi o godzinę to dowolna po 16 bo tak kończę pracę :)
Mi odpowiada ;)
Mi też pasuje. A tą czerwoną 147 często widzę na budziszynskiej jak do rodziców jadę.
Oj Patryk Patryk, do Wrocławia byś przyjechał a nie siedzisz ciągle u siebie!! :)
No przykro mi Mateusz ale teraz nie mam jak ale nie bój nic we wrześniu będę we Wro także spoczko :) to nie ta czerwona Alfa ta jest z Rynku , a co do czwartku chłopaki i nie tylko to proponuje godzinę 22 bo np. Ja nie mogę wcześniej napiszcie co o tym sądzicie . Pozdro
- - - Updated - - -
No przykro mi Mateusz ale teraz nie mam jak ale nie bój nic we wrześniu będę we Wro także spoczko :) to nie ta czerwona Alfa ta jest z Rynku , a co do czwartku chłopaki i nie tylko to proponuje godzinę 22 bo np. Ja nie mogę wcześniej napiszcie co o tym sądzicie . Pozdro
witam, ja takze postaram sie byc:-)
Tak więc jutro 22 . Proponuję parking Tesco ponieważ jest światło i dużo miejsca dla naszych Belli :) Jeżeli macie jakieś inne propozycje co do miejsca to czekam na propozycje
Ja jutro mam czas cały dzień, więc będę. Można wstępnie spotkać się na Tesco a potem coś ewentualnie myśleć, o 22 światło się przyda. Ewentualnie podskoczyć w jakieś miejsce w lubinie na dobre zdjęcie aut z właścicielami? ;)
A Ciebie Shavo chyba widziałem wczoraj na orlenie koło lidla jak odkurzałeś Belle :D
Taak to ja :)
Panie i Panowie to teraz trzeba zrobić z tego tradycje :) był gadał miło spędził czas.
Dzięki za spota. Fajnie było, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Mi też się podobało ,no i mieliśmy specyficznego alfaholika z opla :P Czekam na fotki i większą rzeszę ludzi na spotach :) Możecie zaproponować kiedy i gdzie no i w jakich godzinach kolejne spotkanie . Pozdrawiam
No opel dobry :) haha najlepsze pytanie z jego strony otrzymał Dawid: "ty, a nie będzie lepiej z relingami wyglądał?" nie ten klimat :D
Dzięki za spotkanie, jak wiadomo podobało mi się i mam nadzieję, że będziemy sie widywać częściej i w większym gronie.
Czekamy na fotki ;)
Teddy jak możesz to napisz jaką masz zawiechę, bardzo fajnie stoi twoja alfa i myślę, że dodam do listy moich planów :)
Witam,
Mnie rownież bardzo się podobało, fajnie było poznać nowe osoby i mam nadzieję, że nasze grono będzie się zwiększało, a nie odwrotnie. Tak sobie myślę żeby nastepne spotkanie zrobić na lotnisku, bo jest to fajne miejsce na spotkania, dużo miejsca parkingowego itd. Może byśmy zrobili jakieś cykliczne spotkania, co miesiąc np.? Myślę, że dzięki temu towarzystwo by się utrzymało, a nawet mogło by się zwiekszyć, może wtedy zaczęły by przyjeżdżać do nas osoby z Polkowic,Głogowa, bo do tej pory spotkania odbywaly się między Lubinem, a Legnicą, fajnie było by poszerzyć grono Alfaholików ;) Co wy na to?
Pomysł niezły tylko trzeba się tym zająć, np w miarę możliwości powiadomić ludzi z okolic, że organizujemy takie spotkanie.
Któryś z kolegów mówił mi o ulotkach wkładanych za wycieraczkę spotkanych przypadkowo Alf. Może ktoś, kto lubi obróbki graficzne i zajmie się jakimś wzorem? Potem każdy by sobie wydrukował. Przyznam, że całkiem niezły pomysł i mogło by to zwiększyć naszą elite :) Na samej sokolej stoją cztery 156 - na pewno dwie bordowe i dwa szare sportwagony.
Zawiecha to Koni STR.T -40mm spręzyny i amorki w komplecie(zdaje siię ze teraz to są springi vogtlanda a amorki Koni nie wiem co oni tam teraz nakręcili z zestawami do 156)
http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...tml#post642066 tu masz opisane wszystko.
Z taką zawiechą dopisz sobie do listy zakupów płyte metalową pod silnik bo miski się pozbędziesz po tygodniu.
Co do spota - ja się deklaruję na regularne odwiedziny o ile nie będzie mi to kolidować z niczym :). Lotnisko Lubińskie jest ok można zawsze jakiegoś grillka strzelić etc.
Ja kiedyś drukowałem takie wizytówki klubowe i wkładałem za wycieraczkę, ale mały rezultat wyszedł z tego :D ale może po prostu nie miałem szczęścia i wcale pomysłu nie przekreślam, a wręcz przeciwnie...jak najbardziej jestem ZA. Zastanawiam się czy na forum tutaj nie ma przypadkiem wzoru takich wizytówek, bo na Alfaclubie.pl takowe były i stamtąd ściągałem i drukowałem ;) a co do spotkań cyklicznych proponuje ustalić jakąś datę np. pod koniec miesiąca w sobotę, bądź w niedzielę, bo wtedy najwięcej osób ma wolny dzień, no i godzine dobrze by było ustalić jakąś rozsądną ;)
cykliczne spotkania to bardzo dobry pomysł, przykładowo w tym tygodniu mi nie pasowało ponieważ byłem w pracy ale już następny tydzień lub któryś kolejny napewno pozwoli mi zajrzeć na spot, nie tylko mi.
byłem w lubinie dopiero o 3 w nocy ale już nikogo nie było:(
Wiem, że dużo czasu nie zostało ale może ktoś będzie miał ochotę wpaść na spot.
zapraszam.
Wszystkie info http://www.forum.alfaholicy.org/wiel...lice_spot.html
Tak, może i nie są do końca skuteczne, ale zawsze to jakiś sposób na zaproszenie i jak ktokolwiek dojdzie do nas to już będzie sukces :)
Sam jak widzę Alfy to staram się zagadać z właścicielami. W kwestii zaproszeń czekam na propozycję, może ktoś jeszcze na coś wpadnie.
Postaram się spotkać z kolegą ze 155 powinien być chętny na spotkania.
A co powiecie na jutrzejszy wieczór ?
O której?
ja chętnie wpadnę, mam urlop :P
tez moge wpasc tylko nie tak pozno, bo ostatnio ledwo do pracy wstalem:-D
Wpadnę o ile wyrobie się z alfką - muszę zobaczyć bo sączy się paliwo z baku (pewnie rurki przy pompie) i zrobić adaptację po czyszczeniu krokowca i przepustnicy. Fajnie jakby była jakaś TS - mam kilka rzeczy pod maską do porównania ;)
Przepraszam za zamieszanie ale wyskoczyło mi kilka misji do ogarnięcia więc ja odpadam .
może ustalmy jakieś cykliczne spotkania, np co czwartek o 18:00 na parkingu TESCO, kwestia dogadania, nie musi być to parking TESCO, propozycji jest wiele, parking przy stadionie lub koło działek na przylesiu (ul. Gajowa), parking przy zalesiu od Krzemienieckiej (koło Piłsudskiego), na Lidlu na przylesiu bądź ustroniu. Skoro ostatnie spotkanie było w czwartek to trzymajmy się czwartku tylko ustalmy godzinę i miejsce, trzymajmy się tego na stałe.