Witam,cena dosyć wysoka jak na alledrogo ale jeżeli przebieg jest
prawdziwy i nie ma wad ukrytych to może warto?
http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-cza...C26228045.html
może ktoś coś o niej wie?
pozdro.
Printable View
Witam,cena dosyć wysoka jak na alledrogo ale jeżeli przebieg jest
prawdziwy i nie ma wad ukrytych to może warto?
http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-cza...C26228045.html
może ktoś coś o niej wie?
pozdro.
Przednie fotele jak od przed lifta , ma podlokietnik bez tego schowka
Proszę Cię... realny przebieg? Mnie wygląda na maksymalnie wypicowanego i wypolerowanego szrota z wymienionymi fotelami na przedliftowe (ale w dobrym stanie).
Za 15 warto.
A może angol po przekładce i przebieg w milach? :D :D
A może by tak obejrzeć faktycznie ten samochód a nie udawać detektywa monka, że "niemożliwe, że prawdziwy, bo ma czyste opony" czy cośtam. G..o widać na zdjęciach, więc nie ma co się mądrzyć.
Może i g.... o widać na zdjęciach, ale nie muszę się przypatrywać, żeby wiedzieć, że taki przebieg w 8-letnim dieslu z Niemiec i to jeszcze niby bezwypadkowym to pic na wodę.
Z tym przebiegiem faktycznie trzeba uważac,ale nie mozna go również do końca negowac.W swojej alfie (też 2004) mam np na chwile obecna 103tys km,a wiem ,że to nie kręcony przebieg.
Cóż dla mnie znaczenie miałoby takie, że skoro gość kręci przebieg, to w samochodzie mogę się natknąć jeszcze na masę innych niespodzianek, które sprzedawca przede mną ukrył.
No i się natkniesz. Trzeba zejść na ziemię. Poza tym oglądałem kilka dni temu 156 z przebiegiem niby 150 tys, przy czym wnętrze było znacznie bardziej zmęczone niż w mojej, która ma na liczniku 210 (a ile faktycznie to nie wiem). Szczerze jednak wątpię, żeby Pan, który auto sprzedaje cokolwiek cofnął. Stało się to pewnie sporo wcześniej.
Mnie się tez potwornie nie podoba to, że handlarze kombinują, oszukują itd. Całe szczęście większość z nich nie potrafi tego robić w taki sposób, żeby być wiarygodnymi.