Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Temat: 156 '00r 2.0 20V R5 Turbo by Teddy

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Piotrek1
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Warszawa-Grochów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2x 3.0 V6 24V & Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V & Grande Punto Sport 1.4 16V
    Postów
    84

    Domyślnie

    Kamil mam nadzieję że w tym roku w końcu zobaczę wóz

  2. #22
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie


    Jestem GTXem dzieki Perun Turbo gr3071r stalo sie gtx3071r moze troche nizej turbo bedzie sie budzic

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  3. #23
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Noooo to szykujemy się do sezonu. Jeszcze raz dzieki Piotrek za namiar na deske jest kozak. Alfa zaliczyla gruby serwis, tuleje na górnych wahaczach mooga. Prawy dolny trw poddał sie wpadł nowy takze trw. Tuleje srodkowe na dolny wahaczach poddawaly sie u mnie regularnie wpadl wiec PU(i nigdzie indziej) turbo zaraz zawisnie zostanie wtrysk metanolu i kosmetyka. A no i chyba juz jestem alfisti wymienilem zbiornik wyrownawczy na nowy. [emoji7]
    PS. Deska wg poprzedniego właściela obszywana była w Javie nie znam się ale wygląda naprawdę na świetnie uszytą.




    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 18-03-2016 o 06:12

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Piotrek1
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Warszawa-Grochów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2x 3.0 V6 24V & Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V & Grande Punto Sport 1.4 16V
    Postów
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    Noooo to szykujemy się do sezonu. Jeszcze raz dzieki Piotrek za namiar na deske jest kozak. Alfa zaliczyla gruby serwis, tuleje na górnych wahaczach mooga. Prawy dolny trw poddał sie wpadł nowy takze trw. Tuleje srodkowe na dolny wahaczach poddawaly sie u mnie regularnie wpadl wiec PU(i nigdzie indziej) turbo zaraz zawisnie zostanie wtrysk metanolu i kosmetyka. A no i chyba juz jestem alfisti wymienilem zbiornik wyrownawczy na nowy. [emoji7]
    PS. Deska wg poprzedniego właściela obszywana była w Javie nie znam się ale wygląda naprawdę na świetnie uszytą.




    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Spoko niech dobrze leży na aucie i czekam na dalsze mody
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 18-03-2016 o 10:51

  5. #25
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Teddy - a mógłbyś zważyć tak z grubsza, ile taka deska waży jak już masz ją na wierzchu (skóra na niej chyba niedużo).

    - - - Updated - - -

    Teddy - a mógłbyś zważyć tak z grubsza, ile taka deska waży jak już masz ją na wierzchu (skóra na niej chyba niedużo).

  6. #26
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Sprawdze moge sprawdzic tez ile wazy przedliftowka jak swoja sciagac bede. Ale to pare kg raptem tak na oko

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Ile takie obszycie kosztuje jak to nie tajemnica??????????

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Ja za alcantarę zapłaciłem 2100 zł po świętach będzie montowana

    Piękny projekt!!!Gratulacje za pełen profesjonalizm.
    Ostatnio edytowane przez GTBodek ; 17-03-2016 o 21:13

  9. #29
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Też mi się zdaje że za ciężka to nie jest, ale mechanik coś przebąkiwał że to by odchudziło cośtam zawsze autko, ale tak extremalnie to jeszcze nie jestem gotów postępować, chyba żeby to nie wiem, 20kg było

    A po tych zdejmowaniach i mocowaniach to wszystko się trzyma później ładnie, nie skrzeczy i trzeszczy ? (bo to skora ociera o miejsca gdzie przylega. Fotel skórzany jak ociera o boczek tunelu to wkurza czasem, ja przekładki porobiłem właśnie z pseudo-alcantary (a z prawdziwej "mebelek środkowy" - taki plastik który w 4ro osobowych 156sw występował w PL) . Ten mebelek to 200zł to całą deska może faktycznie ze 2tys.

    No ogólnie stylistycznie to teraz do deski właśnie tunel środkowy i boczki tam gdzie plastik jeszcze oj...
    No, jak gotowa to ok i taniej i już zrobione masz. Ale jakby ktoś chciał robić od zera to chyba alcantara jednak .

  10. #30
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Też mi się zdaje że za ciężka to nie jest, ale mechanik coś przebąkiwał że to by odchudziło cośtam zawsze autko, ale tak extremalnie to jeszcze nie jestem gotów postępować, chyba żeby to nie wiem, 20kg było

    A po tych zdejmowaniach i mocowaniach to wszystko się trzyma później ładnie, nie skrzeczy i trzeszczy ? (bo to skora ociera o miejsca gdzie przylega. Fotel skórzany jak ociera o boczek tunelu to wkurza czasem, ja przekładki porobiłem właśnie z pseudo-alcantary (a z prawdziwej "mebelek środkowy" - taki plastik który w 4ro osobowych 156sw występował w PL) . Ten mebelek to 200zł to całą deska może faktycznie ze 2tys.

    No ogólnie stylistycznie to teraz do deski właśnie tunel środkowy i boczki tam gdzie plastik jeszcze oj...
    No, jak gotowa to ok i taniej i już zrobione masz. Ale jakby ktoś chciał robić od zera to chyba alcantara jednak .
    Wiesz co u mnie jest względnie cicho aktualnie a ściagałem deske dwukrotnie. Dam znać jak pozakładam ale już chyba po świętach.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Też mi się zdaje że za ciężka to nie jest, ale mechanik coś przebąkiwał że to by odchudziło cośtam zawsze autko, ale tak extremalnie to jeszcze nie jestem gotów postępować, chyba żeby to nie wiem, 20kg było

    A po tych zdejmowaniach i mocowaniach to wszystko się trzyma później ładnie, nie skrzeczy i trzeszczy ? (bo to skora ociera o miejsca gdzie przylega. Fotel skórzany jak ociera o boczek tunelu to wkurza czasem, ja przekładki porobiłem właśnie z pseudo-alcantary (a z prawdziwej "mebelek środkowy" - taki plastik który w 4ro osobowych 156sw występował w PL) . Ten mebelek to 200zł to całą deska może faktycznie ze 2tys.

    No ogólnie stylistycznie to teraz do deski właśnie tunel środkowy i boczki tam gdzie plastik jeszcze oj...
    No, jak gotowa to ok i taniej i już zrobione masz. Ale jakby ktoś chciał robić od zera to chyba alcantara jednak .
    Wiesz co u mnie jest względnie cicho aktualnie a ściagałem deske dwukrotnie. Dam znać jak pozakładam ale już chyba po świętach.

Podobne wątki

  1. Bi-turbo :) Czyli problem z turbo w 2.4 JTD
    Utworzone przez djkubas w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-08-2012, 20:02
  2. Swap z 2.0 V6 turbo na 2.5 V6 turbo
    Utworzone przez Fred w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-03-2011, 17:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory