Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Crossfire

Użytkownik Rowerzysta Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Na pewno jest to auto niebanalne o ciekawej, wyjątkowej stylistyce. Czy się komuś podoba - rzecz gustu. Jak dla mnie, jest ciekawsze niż SLK.

› Więcej...: Crossfire

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    AR166 3.0V6 4HP20 i nie tylko

Domyślnie

Cytat Napisał matber1 Zobacz post
    przyznam szczerze, że chyba się forum zmienia powoli....oczekiwałem od 1 postu gromów i krytyki a tu proszę....ale nie ma chyba co popadać w skrajny optymizm.
    gusta są różne , jednemu pasuje slk innemu nie....mi się akurat nie podoba...z racji nikajości..i tyle...poza tym dużo łatwiej kupić crossa zadbanego niz slk...czemu nie mam pojęcia...
    tak jak do zdania o stylistycznym koszmarze się nie odniosę bo to sprawa indywidualnej oceny tak ciekawi mnie stwierdzenie o mechanicznym koszmarze....
    WIesz, generalnie TT było jeszcze bardziej nijakie niż SLK a gromy by leciały jakbyś vw kupił. Albo coś popularnego jak... audi? a tu tak troszkę oryginalnie jest. Jestem w stanie zrozumieć chęć oryginalności kosztem nie koniecznie najlepszej stylistki czy innych walorów. Sam niedawno popełniłem zakup nie najpiękniejszy ale za to oryginalny co poniekąd rekompensuje wady.

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Cytat Napisał matber1 Zobacz post
    tak jak do zdania o stylistycznym koszmarze się nie odniosę bo to sprawa indywidualnej oceny tak ciekawi mnie stwierdzenie o mechanicznym koszmarze....
    Są jakieś podstawowe zasady designu, i to auto jest po prostu stylistycznie spaprane. Wiadomo, że komuś tam może się podobać, każda potwora znajdzie swego amatora
    A mechanicznie, bo to po prostu powstało z części, które zostały na składzie Przecież to jest technologia z 1996 roku, skrzynia biegów z 1990 roku, bezpieczeństwo pewnie też, i jak patrze, to trzeba za takie auto 30k zapłacić? No sorry, ale w życiu za pół tego by było to wozidło do przełknięcia, bo jednak mało tego jeździ.
    Ostatnio edytowane przez Tomtrz ; 02-01-2019 o 22:10
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Stylistyka tego auta nawiązuje do Jaguara E-Type pierwszej generacji, kultowego samochodu o oszałamiających osiągach i stylistyce w tamtych czasach. Ten model Jaguara znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu stu najpiękniejszych aut wszechczasów zorganizowanym przez The Daily Telegraph. Enzo Ferrari powiedział że to najładniejszy samochód jaki kiedykolwiek powstał. Do grona miłośników tego modelu należeli miedzy innymi: m.im. Brigitte Bardot, Tony Curties, Roy Orbison oraz John i Michelle Philips, twórcy popularnego do dziś przeboju „California Dreamin'”, a także Steve McQueen,
    https://www.autocentrum.pl/publikacj.../#lg=1&slide=2
    Ostatnio edytowane przez alfist ; 03-01-2019 o 22:33

Użytkownik Znawca Avatar Wujek
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS

Domyślnie

Kto twierdzi, że to stylistyczny gniot tzn. że nie ma pojęcia o motoryzacji.
    Alfa Romeo rządzi i wymiata na ulicach świata. Gniecie diesle i auta D.
    Alfa Romeo 155 2.0 16V TS '97 - była
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS '98 - była
    Renault Laguna III 2.0 T '08 - jest
    Dodge Caliber 2.0 CVT '07 - jest

Użytkownik Świeżak Avatar luckie
    Auto
    916 Spider 2.0 TS

Domyślnie

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Stylistyka tego auta nawiązuje do Jaguara E-Type pierwszej generacji, kultowego samochodu o oszałamiających osiągach i stylistyce w tamtych czasach. Ten model Jaguara znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu stu najpiękniejszych aut wszechczasów zorganizowanym przez The Daily Telegraph. Enzo Ferrari powiedział że to najładniejszy samochód jaki kiedykolwiek powstał. Do grona miłośników tego modelu należeli miedzy innymi: m.im. Brigitte Bardot, Tony Curties, Roy Orbison oraz John i Michelle Philips, twórcy popularnego do dziś przeboju „California Dreamin'”, a także Steve McQueen,
    https://www.autocentrum.pl/publikacj.../#lg=1&slide=2
    W którym miejscu przepraszam Crossfire ma cokolwiek wspólnego z E- Typem??? Nie przeginajmy.

Tak czy owak mi sie crossfire zawsze podobal, czytalem ze jakosciowo szalu nie ma, ale czyz nie to samo mozna powiedziec o wielu alfach?

Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Crossfire ma podobne kształty do E-type, chodzi tu szczególnie o kontrowersyjną, tylna część auta, - są one w obydwu autach podobne, przedni fragment karoserii wygląda "klasycznie" i tu raczej nikt nie będzie zarzucał że jest brzydki i wygląda dziwacznie. A rozmawiamy o stylistyce.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia