Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Zenonzlasu
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR 156 1.8 TS 144 KM |Laguna II Ph II 2.0 16V

Domyślnie

Cytat Napisał jersey Zobacz post
    I Juke i ta Toyka są z tego samego gatunku urody stylistycznej co 156 i 166 swego czasu (a przedliftowa 166 nadal w sumie)
    156 się wyróżniała, ale w sensie ,,ale zajebiście wygląda". CHR się wyróżnia w stylu ,,coś mu na dach z tyłu spadło i blachę pogniotło" .

Ale spoko. Kapelusz, Zientarski, można śmigać na działeczkę .

› Więcej...: rodzinne DAJLI CHR hrc czy tam rch HSD

Użytkownik Znawca Avatar jersey
    Mieszka w
    Grudziądz/Rumia/Lozanna
    Auto
    KIA Ceed 1.4 T-GDI 140KM

Domyślnie

Nie wiem, dlaczego chcesz brać na działkę Zientarskiego i chyba wolę nie wiedzieć rodzinne DAJLI CHR hrc czy tam rch HSD

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
    Jeżdżę KIĄ więc nie mogę czerpać przyjemności z jazdy. Nie i uj, bo to KIA a nie Alfa.
    Teraz jestem tu: https://oil-cub.pl

Użytkownik Rowerzysta Avatar Jaso
    Mieszka w
    WAW
    Auto
    Brera 2.0jtdm 09' BYŁA: AR 156 1.8 T.S. 98'

Domyślnie

Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Dla mnie to auto jest po prostu brzydkie. Zupełnie nie trafia w moje gusta
    Ciężko mi mówić za forumowiczów, ale jeśli chodzi o zatwardziałych klientów Toyoty to też wielu jest bardzo zszokowanych i sa na "nie".
    Zdaje sobie sprawę, że budzi on wiele kontrowersji, bo raczej nie daje przejść obok siebie bez wzbudzenia emocji. Jak dla mnie auto w końcu wyłamujące się z nudnych wozideł jakimi zawsze były Toyoty (ok bez tej najwspanialszej Supry i równie fajnej MR2 czy Celiki). Reszta to były po prostu auto służące do bezawaryjnego przemieszczania się. CHR troszkę zmienił podejście do designu jeśli chodzi o Toyote.
    Bo jeśli chodzi o desing to np. mi bardzo nie podobają się nowe AR z zewnątrz Giulia i Stelvio są jak dla mnie zbyt obłe jakby nijakie, stały się mega zachowawcze. Wnętrze to moim zdaniem już zupełnie inny temat bo jak dla mnie wzór.
    Brera Team Warsaw

Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Auto
    Kotek XE

Domyślnie

wycie tej skrzyni jest dla mnie nie do przeskoczenia, dramat
    byłes tym w jakiejś trasie?
    miałem nieprzyjemnośc Aurisem... powiem tak, LS600h którym tez czasami jeżdżę to nie jest
    wygląd - dla mnie nie akceptowalny, nie moja stylistyka
    W opozycji do głupoty.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO

Domyślnie

Zrobiłem tym autem 28 tyś km, jeśli się wie jak korzystać z pedału gazu, "wycie" można ograniczyć do minimum.
    Kiedyś miałem 147 Selespeed i tam też trzeba było się nauczyć operowania gazem.

Użytkownik Rowerzysta Avatar strzelec
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4JTD, Alfa Romeo 159 2.0 170KM.

Domyślnie

Dla mnie to auto z przodu i linia boczna to arcydzieło motoryzacji aż nie do uwierzenia że właśnie Toyota wypuściła takie auto. Tylko no właśnie ten tył trochę nie pasuję do reszty. Japończycy powinni wypuścić jakąś sportową wersję z porządnym silnikiem, to wtedy była by petarda, choć zdaję sobie sprawę że raczej już nie w tych czasach.

Użytkownik Świeżak Avatar luckie
    Auto
    916 Spider 2.0 TS

Domyślnie

Fajne auto, odważnie stylizowane, nie moglem uwierzyć ze Toyota miała jaja to wypuścić na rynek.
    Ja akurat to lubię w motoryzacji, mogli zrobić kolejnego aurisa albo corolle (w kwestii designu) ale mieli odwage pojsc inna droga. Gdybym sam kupowal auto tej klasy, mysle ze ta toyota byla by jedna z niewielu opcji.

Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio

Domyślnie

Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Zaznaczam, że to tylko moja opinia, aczkolwiek wyrażam ją tutaj bo jestem ciekaw, czy ktoś ją jeszcze podzieli.
    Przeczytałem post autora, obejrzałem zdjęcia i stwierdziłem, że nie będę się wypowiadał, bo głupio tak "krytykować" wybór . Ale skoro już napisałeś swoje zdanie to muszę przyznać, że z wyglądu to auto też jest dla mnie mega brzydkie i chyba już bym wolał Nissana Juke . Jeśli chodzi o wycie silnika to tego akurat bym się nie czepiał. Jeździłem Mitsubishi Outlander ze skrzynią CVT i tam też podczas przyspieszania auto wydawało dźwięk jak tramwaj, ale idzie się do tego przyzwyczaić i nauczyć operowania gazem tak, aby nie było to uciążliwe.

Użytkownik Rowerzysta Avatar Jaso
    Mieszka w
    WAW
    Auto
    Brera 2.0jtdm 09' BYŁA: AR 156 1.8 T.S. 98'

Domyślnie

Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    wycie tej skrzyni jest dla mnie nie do przeskoczenia, dramat
    byłes tym w jakiejś trasie?
    od przejechania CHRem (nie moim) 1000 km z wawy na Słowację i powrót. wtedy się w tym aucie zakochałem i zdecydowałem na zakup swojego. tydzień po odbiorze przejechałem ponad 1600km wzdłuż Polskiego i niemieckiego wybrzeża.

Hybrydą trzeba nauczyć się jeździć i to serio pisze. Mega dużo osób zaczyna mi cisnąć, że gadam głupoty bo co to za róznica. a jest spora. MI osobiście przesiadka na hybryde Toyoty z Brery zajęła ok 4 miesiące.
    co do Aurisa przyjemnością, jeśli chodzi o jazde nim, bym tego nie nazwał
    Brera Team Warsaw