Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Ale mega fun!
    Szkoda tylko, że ster przed pasażerem, ale nie można mieć wszystkiego
    Jaką to się legitymuje mocą?
    Zapodaj jakieś parametry, choćby książkowe.
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    W serii 280 koni, 2.5 litra r6, parametrów nie znam bo w sumie nigdy mnie nie interesowały Jak się obrobię, to pojadę na hamownię sprawdzić co tam w trawie piszczy. Wydech przelot chyba ze 3 cale, podniesione ciśnienie doładowania, elektroniczny wyłącznik kontroli trakcji, ogólnie sporo kiedyś Japoniec musiał doinwestować. Nawet grube stabilizatory ma założone (to jest wielki sedan rozmiaru e39 dla przypomnienia ) no i jakiś gwint. Wczoraj zacząłem naprawiać maskę, jest w stanie dość opłakanym - tona szpachli, połamane wszystko, płacz i dramat.

› Więcej...: Poganiacz ex-driftcar

http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Przód zaraz będzie złożony. Niestety, laminatowe błotniki nijak nie chcą się dać spasować z resztą przodu, więc jest lekko kulawo (trzeba będzie je lekko przerobić w punktach mocowań - przesunąć uchwyty, żeby lampy pasowały jak należy). Na ITD będzie straszydłem, ale przynajmniej jeżdżącym ;-)

http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Przestanie straszyć jak silnik odpalisz
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Jasło
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A

Domyślnie

Cały czas Ci powtarzam. Kup TY sobie wreszcie samochód a nie ciągle trupami się wozisz! Porządna skoda stoi obok a nie jakieś spróchniałe barachło japońskie.

Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Cały czas Ci powtarzam. Kup TY sobie wreszcie samochód a nie ciągle trupami się wozisz! Porządna skoda stoi obok a nie jakieś spróchniałe barachło japońskie.
    Ech, zartowniś

ITD w połowie objechane, były małe problemy techniczne, ale ostatecznie udało się je przezwyciężyć. Nie mam żadnych fotek, bo przez pierwszy bieg walczyłem z zapłonem, a przez drugi nie było czasu wysiąść z samochodu ;-) Nagrać też za wiele się nie udało, sprzęt się zbuntował i właściwie udało mi się uchwycić jeden przejazd.

Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Jedyny nagrany przejazd mierzony podczas ITD 2019 (padła bateria w kamerce):

Jak widać, wóz żyje, czasem nawet swoim życiem ;-) Technicznie jeszcze długa droga przede mną, ale powoli się ogarnie. Priorytetem są hamulce i geometria zawieszenia (dlatego kierownica jest krzywo - przednia zbieżność w cały świat, tylna nie lepiej), ale żeby się za to zabrać chciałbym trochę poprawić wygląd, co by nie musieć się obawiać kilkukilometrowego przejazdu po drodze publicznej ;-) Więc i wydech wypadałoby uciszyć... Takie małe zamknięte koło się robi

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V 140 km 2003r 3D

Domyślnie

Nie wiem czy wewnątrz również jest takie wrażenie, ale na filmie nieźle to zapierdziela...

Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    Nie wiem czy wewnątrz również jest takie wrażenie, ale na filmie nieźle to zapierdziela...
    No jakby nie patrzeć, mechanicznie ma wiele wspólnego z toyotą suprą, więc nie może być jakimś słabiakiem Muszę tylko pomyśleć nad jakimś zewnętrznym mikrofonem do kamerki, bo ten wbudowany zupełnie nie ogarnia.

Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Mam 'nowe' felgi na przód

18x9 cali zrobione z 18x8. Przydałby się jeszcze z jeden cal, ale dopasuję to dystansem do przedniego błotnika i powinno zacząć wyglądać.

Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

Bimski ale to fajnie ryczy
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

Lancia Delta 1.8 TBI 269KM -jest

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia