Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie Ford Grand Tourneo Connect

Takim oto fajnym wozidłem jeżdżę na co dzień w pracy, 1.5 120KM, 8-biegowy, rewelacyjny automat, ksenony, panoramiczny dach i co jeszcze dusza zapragnie oprócz ogłupiaczy czyli np. asystenta parkowania Auto bardzo komfortowe i bardzo pojemne, jeździłem wieloma autami i przyznam że Ford zamiata konkurencję jak np. Combo, przegrywa jedynie w kategorii schowków ale prowadzenie i komfort to zupełnie inny świat, gdyby nie przestrzeń nad głową w ogóle nie czuć że to bagażówka. Problem sprawia przesiadka do zwykłego auta - jak wsiadłem do Focusa to nie dość że drzwi o 1/2 mniejsze to i w środku jakoś tak klaustrofobicznie, chyba się starzeję...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20190426-WA0017.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	94.0 KB
ID:	257862
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20190426-WA0015.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	37.3 KB
ID:	257863

› Więcej...: Ford Grand Tourneo Connect

Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 2015r., Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r.

Domyślnie

Superowy! Zawsze mi się takie auta podobały
    Brak czujników parkowania?

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

Tylko z przodu, nie wiem czemu bo zamawiałem ale w dzisiejszych czasach normą jest że auta przychodzą z innym wyposażeniem i doposażają je w ASO. Jest tam radar z przodu więc muszę się zorientować czy nie da się jego wykorzystać w jakiś sposób a przydały by się bo ciężko go na początku wyczuć - nie widać ryjka Ewentualnie zgłoszę się do ASO. Do tyłu za to są i czujki i kamera a to w sumie ważniejsze bo auto jest dosyć długie.

Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Superowy! Zawsze mi się takie auta podobały
    Mi też i wiem jedno - jak założę rodzinę to tylko takie auto. Żaden SUV czy nawet minivan nawet nie ma startu, w długiej wersji bagażnik ma 126cm do oparć, w pomiarach "dla ludzi" - ponad 1500L do linii okien, powyżej jakieś drugie tyle Pakujesz co chcesz i się nie zastanawiasz czy starczy Ci miejsca Do tego dochodzi komfort jazdy jak zwykłą osobówką i nagle się okazuje że mamy auto prawie idealne.

Mieszka w
    WL // GA
    Auto

Domyślnie

O to kicha, jak zamawiałeś to zdecydowanie się upomnij.
    No ogrom miejsca w środku robi wrażenie - nie ma rzeczy której byś nie przewiózł xd
    Jak ze zwrotnością? Ile metrów długości to ma?

Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

O to kicha, jak zamawiałeś to zdecydowanie się upomnij.
    Odbierałem w piątek o 15.30 przed majówką, tygodniowym urlopem i przeprowadzką więc to ostatnie o czym wtedy myślałem
    Jak ze zwrotnością? Ile metrów długości to ma?
    Auto ma 4.8m z groszami ale duży rozstaw osi więc prowadzi się bardzo stabilnie ale ma wg katalogu 12,2m średnicy zawracania i czuć to choć niema tragedii - tu miałem złą przesiadkę bo właśnie z Combo a tamten zawraca prawie w miejscu ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem, w garażu podziemnym ogarniam bez tych przednich czujników i bez manewrowania na dziesięć więc jest OK

Mieszka w
    WL // GA
    Auto

Domyślnie

E to rzeczywiście ostatni punkt na liście

To do przeżycia. Powodzenia w użytkowaniu!

Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

Lada dzień minie 6 miesięcy i 30 000km, jak na razie nic tylko tankuję i cieszę się jazdą Auto przestało jedynie 2 tygodnie na serwisie na wymianę szyby czołowej która przy tej wielkości niestety przyciąga kamienie jak magnes, cena nowej 4600,- masakra jakby trzeba za to płacić
    Rozważam też jakiegoś wirusa na te 140-145km bo przy jeździe autostradowej czasem brakuje mocy ale nie wiem jeszcze co to za skrzynia i jak to zniesie.

Użytkownik Znawca Avatar jersey
    Mieszka w
    Grudziądz/Rumia/Lozanna
    Auto
    KIA Ceed 1.4 T-GDI 140KM

Domyślnie

O, przegapiłem takie fajne autko. Kręcą mnie takie bagażówki, gdyby nie to że na jednego starego chłopa taka kolubryna to jednak przesada to bym sobie ufundował. Może jak się jeszcze trochę zestarzeję to jakiś minivan wpadnie dla zasady. Wóz śliczny, zazdroszczę strasznie. Chociaż fakt, przy tej wielkości i aerodynamice to 150 kunia powinno być standardem.

I nie pisz, że cieszysz się jazdą bo zlecą się różnic miłośnicy i cię zadziobią Pamiętaj - nie jeździsz Alfą to znaczy że wsiadasz smutny, wysiadasz załamany i bijesz się w pierś że nie jechałeś AR
    Jeżdżę KIĄ więc nie mogę czerpać przyjemności z jazdy. Nie i uj, bo to KIA a nie Alfa.
    Teraz jestem tu: https://oil-cub.pl

Mieszka w
    WL // GA
    Auto

Domyślnie

I jak z tymi czujnikami z przodu? ASO Ci dolozylo?

Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

Cytat Napisał jersey Zobacz post
    I nie pisz, że cieszysz się jazdą bo zlecą się różnic miłośnicy i cię zadziobią Pamiętaj - nie jeździsz Alfą to znaczy że wsiadasz smutny, wysiadasz załamany i bijesz się w pierś że nie jechałeś AR
    Haha, nie rusza mnie to już od jakiegoś czasu, za stary jestem Jak Alfa zacznie robić takie bagażówki to mogą pogadać z Fordem odnośnie zawieszenia, auto prowadzi się praktycznie jak osobówka, coś pomiędzy Focusem a Mondeo, nigdy w życiu nie powiedział bym że waży ponad 1700kg i ma 180cm wzrostu, tu przeżyłem największy szok, wiele osobówek odpuszcza jak wpadamy w zakręty
    I jak z tymi czujnikami z przodu? ASO Ci dolozylo?
    Nie pytałem jako że boję się spartolenia tej roboty Radzę już sobie bez problemu i bez nich.