Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte

Domyślnie

Cytat Napisał ANN Zobacz post
    Coś pięknego. Jak ja kocham te auta.
    Gratulacje Grzegorz, niech się spisuje: cieszy kierowcę jak i cała rodzinkę.
    Jeśli mam być szczera, jakoś nie bardzo widziałam Cię w innym aucie. One są piękne, budzą emocje, szacunek jak i jeżozwierza na całym ciele po przekręceniu stacyjki.

Kiedyś, kiedyś na pewno kiedyś...ludzie bez marzeń są nijacy...
    Dziękuje Ci pięknie, wiesz że nie mogło być inaczej

Dobrze wiesz, że w końcu sama trafisz na swoje Maserati - kwestia czasu.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Moniq Zobacz post
    Gratulacje! Małe zazdro
    Oj tam, nie musisz :-)

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Artih Zobacz post
    Gratuluję.

Piękny polift w idealnym kolorze i wnętrzu

Ja właśnie też kupiłem - ale przedlifta z ZF'em (czarnego)
    To taki naturalny krok po Alfach, chyba
    Super, gratuluje

Jeżeli możesz daj znać czy z Polski czy zagranica bo czy przed czy po fl ze skrzynią ZF znam 99% procent egzemplarzy wystawianych przez ostatni rok

- - - Updated - - -

Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Ale wysyp wyjątkowo drogie środowisko naturalne
    No co Ty, taka jest kolej rzeczy jak naród się bogaci

› Więcej...: Maserati Quattroporte - Greciu
    Jest:
    Maserati Quattroporte

Były:
    Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99

Domyślnie

Piękne autko moje marzenie jak i wielu utaj. Co do dubaju to podejrzewam , że komus musiało sie opłacic to sprowadzic stamtąd biorac pod uwage ze w europie tych aut tez nei brakuje. Pytanie dlaczego. Ale autko samo w sobie piekne i magiczne.
    @marek230482 Ty nie zazdrośc bo postawiłeś dom i jako iz ja tez stawiam wiem, że zamiast to robić mógłbyś iść do salonu maserati i kupić nówke Najwyżej byś mieszkał w M3 Ale każdy ma swoje priorytety QP piekne przecudne autko... magia
    Ostatnio edytowane przez Masa625 ; 03-06-2019 o 06:22
    166 JTD

Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte

Domyślnie

Cytat Napisał Masa625 Zobacz post
    Piękne autko moje marzenie jak i wielu utaj. Co do dubaju to podejrzewam , że komus musiało sie opłacic to sprowadzic stamtąd biorac pod uwage ze w europie tych aut tez nei brakuje. Pytanie dlaczego. Ale autko samo w sobie piekne i magiczne.
    @marek230482 Ty nie zazdrośc bo postawiłeś dom i jako iz ja tez stawiam wiem, że zamiast to robić mógłbyś iść do salonu maserati i kupić nówke Najwyżej byś mieszkał w M3 Ale każdy ma swoje priorytety QP piekne przecudne autko... magia
    Dziękuje, co do Dubaju to mi opłacało się sprowadzić, ponieważ stan techniczny był o niebo lepszy od tych z europy a cena przystępna (jeżeli można tak to określić) i zmiana pojazdów w garażu poprzedniego właściciela przyspieszyła zakup.
    Połączenie zakupu QP z budową domu też nie jest problemem
    Jest:
    Maserati Quattroporte

Były:
    Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99

Domyślnie

Cytat Napisał Greciu Zobacz post
    Dziękuje, co do Dubaju to mi opłacało się sprowadzić, ponieważ stan techniczny był o niebo lepszy od tych z europy a cena przystępna (jeżeli można tak to określić) i zmiana pojazdów w garażu poprzedniego właściciela przyspieszyła zakup.
    Połączenie zakupu QP z budową domu też nie jest problemem
    co do budowy domu to może i masz racje ale jak ktoś jest zwykłym parobem i nie ma bogatej mamy to będzie ciężko No i wez tym podjedz co castoramy po cement
    Autko miazga. Jako fetysz 166 od zawsze widze w nim cos ze 166 przedliftowego. Ta kreska jakies detale. Wiadomo poórwnywac te dwa auta to jak porównywac 8 ligowy TARTAK WYSZYNA z MANCHESTER UNITED ale zawsze cos.
    Niech sie sprawuje tym bardziej, że to Twój drugi widelec...
    Każdy z nas ma jakieś moo marzenia i mega szacun ze Ty je realizujesz a my siedzimy cicho Z Konina do Jarocina nie daleko może kiedyś Cie spotkam bo takiego widelca raczej ciężko nie zauwazyć
    166 JTD

Użytkownik Znawca Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Jeździłbym

mega auto, mega kolor, mega środek, ale z małym minusem za drewnianą kierę

QP od zawsze moje marzenie, kiedyś nawet się powaznie zastanawiałem, ale szkoda by mi było jako codzienne auto użytkować. Koszty i częstotliwość wizyt w serwisie podobno dramat A szkoda, bo nowe QP już nie ma tego czegoś w sobie, a ten model coraz trudniej będzie dostać.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte

Domyślnie

Cytat Napisał Masa625 Zobacz post
    co do budowy domu to może i masz racje ale jak ktoś jest zwykłym parobem i nie ma bogatej mamy to będzie ciężko No i wez tym podjedz co castoramy po cement
    Autko miazga. Jako fetysz 166 od zawsze widze w nim cos ze 166 przedliftowego. Ta kreska jakies detale. Wiadomo poórwnywac te dwa auta to jak porównywac 8 ligowy TARTAK WYSZYNA z MANCHESTER UNITED ale zawsze cos.
    Niech sie sprawuje tym bardziej, że to Twój drugi widelec...
    Każdy z nas ma jakieś moo marzenia i mega szacun ze Ty je realizujesz a my siedzimy cicho Z Konina do Jarocina nie daleko może kiedyś Cie spotkam bo takiego widelca raczej ciężko nie zauwazyć
    Oj tam bogatych to nie mam rodziców, tylko całe życie małymi kroczkami do przodu
    Kilka elementów jest ze 166 więc porównanie dobre.
    W Koninie na pewno będę w okolicach u znajomych więc będzie możliwość się spotkać.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Jeździłbym

mega auto, mega kolor, mega środek, ale z małym minusem za drewnianą kierę

QP od zawsze moje marzenie, kiedyś nawet się powaznie zastanawiałem, ale szkoda by mi było jako codzienne auto użytkować. Koszty i częstotliwość wizyt w serwisie podobno dramat A szkoda, bo nowe QP już nie ma tego czegoś w sobie, a ten model coraz trudniej będzie dostać.
    Takie konfiguracji szukałem prawie rok, kierownica nie mogła być inna niż drewniana aby w pełni się to zgrywało
    Zawsze zastanawiam się skąd to przekonanie, że serwisowanie Maserati to dramat ?? Czy to 3200 czy QP ? Jak dla porównania wybierzesz auto tej klasy tj 911 lub Mercedes S z tego rocznika to jakieś wielkie różnicy w kosztach nie zauważysz. Tanio nie jest bo marka raczej droższa ale wszystko jest do opanowania tylko racjonalne podejście podczas zakupu i sprawdzenie kosztów podstawowych przed zakupem i podsumowanie czy mnie stać
    Nawet jeżeli wychodzi, że nie hmmm trzeba czasami zaryzykować
    Jest:
    Maserati Quattroporte

Były:

Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

Takie konfiguracji szukałem prawie rok, kierownica nie mogła być inna niż drewniana aby w pełni się to zgrywało
    wiem wiem, po prostu drewniana kiera jest straszna od strony użytkowej

Zawsze zastanawiam się skąd to przekonanie, że serwisowanie Maserati to dramat ??
    a ile Ty robisz kilometrów rocznie tym 3200? Bo ja mówię o codziennym użytkowaniu.
    Jaguar S-type 4.2 V8

Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte

Domyślnie

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    wiem wiem, po prostu drewniana kiera jest straszna od strony użytkowej

a ile Ty robisz kilometrów rocznie tym 3200? Bo ja mówię o codziennym użytkowaniu.
    No co Ty a dlaczego jest straszna świetnie leży w dłoni, nie ślizga się itd.

3200 już sprzedałem ale on był traktowany jakoś inaczej zrobiłem nim coś ok 5000 km przez prawie 4 lata ale dogłębnie wiem co ile kosztuje i co jest zamienne z innymi markami jak AR, Lancia, Fiat, Citroen, BMW itd.
    Jest:
    Maserati Quattroporte

Były:

Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

No co Ty a dlaczego jest straszna świetnie leży w dłoni, nie ślizga się itd.
    jak komuś się wiecznie pocą dłonie, to można sobie zrobić krzywdę albo w rękawiczkach jeździć, ale nope, bez przesady mam przecież drewnianą, i to jeszcze ze żłobieniami na palce od strony deski, i po prostu kompletnie to do mnie nie przemawia. Zmieniam już od 2 lat na skórzaną, ale prokastrynacja...

zrobiłem nim coś ok 5000 km przez prawie 4 lata
    o o no własnie o tym mówię robiąc te minimum 3 razy tyle rocznie jednak po kieszeni dać może. A jak się trafi coś nietypowego, to już w ogóle kaplica. Ja wiem ile utrzymanie jaguara kosztuje przy takim trybie użytkowania, i to nadal jest inna skala niż widelec.
    Jaguar S-type 4.2 V8

Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso

Domyślnie

Greciu... GRATULUJE!!!
    Też moje marzenie... Marzenia spełniam, ale niestety ilość km którą pokonuje rocznie wskazuje na jedno, że takie auto nie dla mnie a na dwa samochody nie mogę sobie pozwolić... i nie chodzi o finanse..., bo to drugorzędna kwestia.... raczej chodzi o status społeczny...
    Niech dobrze się Tobie spisuje...!!!
    Będę obserwował wątek...
    Pozdrawiam...
    BYŁY:
    Fiat 126 p, 1986;
    VW POLO II, 1.0, 1988;
    Seat Ibiza 1.2 system Porsche, 1991;
    Audi A4 1.9 TDI, 1996;
    Renault Megane 1.9 DCi, 2002;
    Ford Focus I 1.8 TDCi, 2003;
    Alfa Romeo 147 FL 1.9 JTDm, 2007
    Alfa Romeo 147 FL 1.6 TS + LPG, 2007 Rubino