Witam
Jeśli ktoś by potrzebował części do Alfy 159 2.4 ze skrzynią manualna, to posiadam taki samochód po kolizji. Głownie chodzi mi o silnik, który jak wiadomo jeśli chodzi o remonty do najtańszych nie należy. Przebieg 300 tys. natomiast silnik jest w bardzo dobrej kondycji, nie pobiera oleju oraz nie było najmniejszych problemów z głowicą, regenerowane były również wtryskiwacze (220 kkm przebieg), nowe sprzęgło z aso (260 kkm), sprawdzona i czyszczona turbina, kolektor bez klapek, nowe kolo pasowe z tłumikiem drgań, jednym słowem bardzo dobrze utrzymana jednostka. Myślę ze warte uwagi jest również to ze jest to wersja ti, czyli mogły by się przydać takie smaczki jak czarna podsufitka, fotele (całe wnętrze), nakładki progowe, wszystko dość dobrze utrzymane. Oprócz tego co wymieniłem fajna rzeczą są również 4 tłoczkowe hamulce od brembo 330 mm oraz zawiesznie ti. Samochód chciałbym sprzedać w całości cena jaka mnie interesuje 7200 do negocjacji. Dane kontaktowe tel. 663279358, email mac_kris@o2.pl. Zainteresowanych proszę o kontakt. PozdrawiamKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20201202_135701.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	101.4 KB
ID:	274854