Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Alpine ILX702 i Bose

  1. #31
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,068

    Domyślnie

    OK, dzięki. a z kamerą miałeś długi przewód w zestawie od Alpine czy dorabiałeś jakiś aftermarket?
    Tak, opcji nie ma, ale Alpine w instrukcji pisał jakby miała być taka wiazka - sądziłem że fabryka przygotowała pod Alpina wcześniej i ją dawali (choć powiedziałem kumplowi że nawet jeśli coś takiego sugerują, to niekoniecznie jest w jego aucie, szczególnie że to 2014 może sprzed wprowadzenia tego radia jako akcesoryjnej opcji)

    A co do proxi żeby wszystko tip-top działało PDC itp - coś robiłeś? Tylko przepuszczenie żeby wymazał radio ori, czy jeszcze jakieś zmiany ustawień? MES ma co potrzeba, czy trzeba rzeźbić ręcznie w hex albo użyć AlfaOBD z całą listą ustawień?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku przedlift z nav i polift z nav).

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Wodzisław Śl.
    Auto
    Giulietta Veloce 1.75 TCT
    Postów
    493

    Domyślnie

    Ja nie wymieniałem radia... mam rocznik 2016 i uconnect 6,5 gdzie po modyfikacji softu przez kolegę krapio uwolniła się opcja kamery, kupiłem kamerę z allegro i dołożyłem, więc w kwestii radia nie pomogę, ale wiem że wtyczki nie było. Alpine wychodziło dopiero od 2017roku, sprawdzałem cenniki kiedyś, więc w 2014 na pewno nie będzie wiązki, po coś, czego co najmniej 3 lata nawet nie zamierzali montowac

  3. #33
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,068

    Domyślnie

    OK, dzięki za wyjaśnienie. Pewni kolega w proxi włączył i można było dodać u Ciebie. Tak jak piszesz zapewne - Alpine był opcją dla znacznie późniejszych wypustów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku przedlift z nav i polift z nav).

  4. #34
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Wodzisław Śl.
    Auto
    Giulietta Veloce 1.75 TCT
    Postów
    493

    Domyślnie

    Radio mam fabryczne, proxi nie ruszane, tylko wgrany soft do radia przez USB aktywujący obraz z kamery po włączeniu wstecznego biegu. Bo okazało się że radio ma nawet wejście na kamerę i jest to ten sam model co np w jeepach i innych fiatach pod nazwa uconnect które ta kamerę fabrycznie mialy

    Wszystko w tym temacie: https://www.forum.alfaholicy.org/mit...cie_video.html
    Ostatnio edytowane przez DieselJTD ; 27-05-2024 o 12:48

Podobne wątki

  1. Alpine UTE-72BT, BOSE, Kierownica z przyciskami, Alfa 156
    Utworzone przez Absentee w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-07-2016, 07:17
  2. Niefabryczne radio Alpine i BOSE - kilka pytań
    Utworzone przez Kamiel w dziale GT
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2015, 20:50
  3. Niefabryczne radio Alpine i BOSE - kilka pytań
    Utworzone przez Kamiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 16:45
  4. Alpine 932 +AUX
    Utworzone przez derebere w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 14:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory