Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: AR 147 1.9JTD 16v

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Tarnow
    Auto
    AR 159 2,4 JTDM
    Postów
    148

    Domyślnie

    Kupilem. Udalo mi sie ja wyjac za 21k. Lakier oryginalny, jedynie tylny blotnik tam gdzie widac przycierke cos byl malowany. auto myte na myjniach automatycznych oraz posiadajace sporo rys nabytych na parkingu od uderzenia drzwiami. Zrobi sie polerke i bedzie ladnie. Tylne amorki nadaja sie do natychmiastowej wymiany oraz przednie wahacze i ogranicznik drzwi kierowcy. Srodek w dobrym stanie- wymaga wyczyszczenia tapicerki bo widac brud. Dwumas nie dawal oznak zuzycia, sprzeglo juz twardawo chodzi i mysle ze bedzie do wymiany w niedalekiej przyszlosci. Nie zwrocilem uwagi na kolektor ssacy czy listwa sie trzyma na sowim miejscu. Ostatnia rzecz to w srodku gdy auto pracuje ciagle slychac jakby chodzil jakis wentylator non stop bez przerw, moj mechanik powiedzial ze tak moze halasowac pompa paliwa (troche to denerwujace) ??? Czy to to? Autko zbiera sie bardzo ladnie. Jak ogarne autko to powklejam zdjecia

  2. #12
    Singeros
    Gość

    Domyślnie

    Witam pozwólcie że podepnę się do tematu który także mnie dotyczy,

    koledzy i koleżanki pomóżcie proszę w dokonaniu wyboru i podpowiedzcie na co patrzeć czemu się przyjrzeć. Poniżej wklejam linki z interesującymi mnie egzemplarzami. Pytanie czy warto iść w kierunku wbudowanej navi, która mi się podoba bo jest kolorowa i się świeci czy może od razu sobie odpuścić bo podstawki do kubeczków bardziej sie przydadzą. Czy da się w ogóle korzystać z aktualnych polskich map? No i jak widzicie podróżowanie takim autem z dzieckiem(3 lata) w foteliku? czy nie będzie z tyłu kopało po fotelu? Jak to wygląda z boxem dachowym? Posiadam takowy który przy wyjazdach wakacyjnych chętnie bym założył.

    1.
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-C26986676.html

    2.
    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-14...800978485.html

    3.
    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-14...816267007.html

    4.
    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-14...816296758.html

    Może ktoś zna to miejsce z którego chce kupić auto? Wiecie coś na temat samochodów sprowadzanych przez tego Jegomościa? Jak wygląda zużycie kierownicy i innych zauważonych przez Was elementów w porównaniu do podanego przez sprzedającego przebiegu? Wiem, że to tylko ocena za pomocą zdjęć i tylko o taką proszę No chyba, że ktoś ma blisko i może podejść żeby zerknąć? Gdzie w Olkuszu można sprawdzić dobrze alfę?

    Panie i Panowie, z góry baaaardzo Wam dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

    P.S.
    Jeśli się uda to już nie mogę się doczekać spotkania na zlocie - gdziekolwiek

    - - - Updated - - -

    Ehhhh, pokićkałem trochę, bo w końcu udało mi się w tym dziale założyć swój temat. Przepraszam za zamieszanie

Podobne wątki

  1. AR 156 1.9jtd
    Utworzone przez Filippo w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-06-2015, 16:37
  2. Co kupić Alfa 147 1.9jtd albo 156 1.9jtd
    Utworzone przez konik890 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 00:13
  3. AR 147 1.9JTD 16v
    Utworzone przez pajak83 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-10-2012, 17:37
  4. 156 1,9JTD czy 1.6 16v
    Utworzone przez rwww w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-08-2007, 21:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory