Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Stacja kontroli pojazdów - Wrocław

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Nawet nie wiedziałam, że tam jest stacja. Ja jeździłam na ul. Piękną tam jest również dla Tirów, ale ogólnie nie było wiele do zarzucenia w samochodzie (poza wiekiem) więc ciężko mi się wypowiedzieć, chociaż na pewno jak by ktoś chciał to by znalazł. Wiem, że raz mi na powstańców/krzyckiej nie przeszedł i kazali wrócić po naprawie, ale akurat usterka była.. więc też doświadczenia nie mam wielkiego

  2. #12
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Arkel
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.6 TS 16V 105 KM 2001r
    Postów
    228

    Domyślnie

    Też mogę polecić stację na Szczecińskiej.Tylko uważaj na takiego gościa w okularach na sznurku .Trochę nie miły i szczegółowy ale ogólnie nie ma tragedii
    Alfa Romeo 147 105km 1.6 16V 2001r.
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._daffodil.html

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Jak pana zobaczę to dam dyla i powiem, że niegodny jest oglądania mojego samochodu :] żyję nadzieją, że dziurę załatają i nie będę musiała dumać i uśmiechów ćwiczyć przez cały dzień..

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Arkel
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.6 TS 16V 105 KM 2001r
    Postów
    228

    Domyślnie

    Jak pana zobaczę to dam dyla i powiem, że niegodny jest oglądania mojego samochodu :]
    Po prostu z nim nie dyskutuj tylko wykonuj jego polecenia a będzie dobrze


    Alfa Romeo 147 105km 1.6 16V 2001r.
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._daffodil.html

  5. #15
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    wrocław
    Auto
    alfa romeo 156 2.4 jtd kombi
    Postów
    20

    Domyślnie

    Witam polecam PTHW Dmowskiego goście jak sprawdzą to powiedzą o co chodzi ale przegląd podbiją .Robie tam przegląd swojej Alfy i służbowych aut i nigdy nie było problemów zawsze powiedzą co poprawidz ale podbijają .

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar velandil
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 147 JTD 16v '03
    Postów
    88

    Domyślnie

    Ja robiłem ostatnio w Jetroniku na Opolskiej i muszę powiedzieć, że jeszcze nie widziałem tak skrupulatnego przeglądu Gość odesłał mnie, bo okazało się że mam zerwaną jedną linkę od ręcznego i musiałem wrócić po naprawie ale rok wcześniej byłem u niego ze sporym odpryskiem na przedniej szybie i nic się tego nie czepiał, powiedział tylko żeby jak najszybciej szybę wymienić i tyle. Swoją drogą polecam wykupić ubezpieczenie szyb i z niego zrobić wymianę. Ja tak zrobiłem, nikt nie przyjeżdżał na oględziny więc praktycznie na drugi dzień mogłem jechać na wymianę ubezpieczeniową - musiałem tylko wyłożyć 10% wkładu własnego ze względu na krótki okres trwania ubezpieczenia

  7. #17
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    chciałam kupic ubezpieczenie szyb ale niestety, że dużo rzeczy się nałożyło to szukałam najtańszego OC (które btw też mam od dziś), a takie znalazłam w AXA.. problem taki, że samochód rocznik 2002 więc AC nie ma możliwości (poza tym w tym roku kasy bym już na AC nie wyskrobała) a szyby chyba tylko przy wykupionym AC jako dodatek można wziąć. Mniejmy nadzieję, że nie będzie problemu. Na chwilę obecną czekam na telefon z warsztatu i pędzę na przeglądy... chyba na tego Dmowskiego podjadę. Jak mi powiedzą co jest do roboty (oby już nic nie było) to super ale przegląd też niech podbiją. Jakie konsekwencje przy policji jak mnie złapie z tą szybką? Dowód zabierają i 30 dni na wymianę +przegląd dodatkowy?

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar velandil
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 147 JTD 16v '03
    Postów
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglaja Zobacz post
    szyby chyba tylko przy wykupionym AC jako dodatek można wziąć
    to zalezy chyba w jakiej firmie ubezpieczeniowej. Ja w Liberty Direct kupowałem samo OC + ubezpeczenie szyb, bez AC. W tym roku mam również samo OC mDirect i również była możliwość dokupienia szyb bez AC

  9. #19
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Na pewno każdy ubzepieczyciel ma swoje zasady.. mi w Liberty jakaś straszna cena wyszła to samo w Ergo, najtaniej w AXA i w PZU, ale to już inny wątek. Ciągle czekam na tel z warsztatu. Jak człowiek czekający na skazanie.. ech..

    - - - Updated - - -

    No i przegląd podbity na Dmowskiego. Szczęścia troszkę miałam bo pogoda idealna na ukrycie dziurki po kamyku - deszcz i noc, ale myślę, że biorąc pod uwagę Pana na stacji kontroli pojazdów, to nie zwrócił uwagi szczególnie na nic. Nawet miałam przyjemność porozmawiać o motoryzacji jak tam hamulce grzecznie testy przechodziły Tak więc polecam ze swojego jednorazowego doświadczenia stację na Dmowskiego - chyba nawet trampkiem tam pojadę a dla niego to nie łatwe przeglądy.

Podobne wątki

  1. Stacja kontroli pojazdów - Warszawa - prośba o poradę
    Utworzone przez andy1980 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 04-10-2017, 11:08
  2. [Zapowiedź] 16-18.08.2013 Zlot Pojazdów Zabytkowych Motoclassic Wrocław
    Utworzone przez marwsk w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-08-2013, 13:46
  3. Stacja kontroli pojazdów w Poznaniu
    Utworzone przez maly_777 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2013, 23:25
  4. Gliwice - stacja kontroli pojazdów
    Utworzone przez SoulSucker w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-04-2013, 07:04
  5. Poznań stacja kontroli pojazdu
    Utworzone przez szefuni0 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-10-2011, 17:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory