Zacznijmy od tego czy chcesz kupić diesla czy benzyniaka oraz jakim budżetem dysponujesz.
Zacznijmy od tego czy chcesz kupić diesla czy benzyniaka oraz jakim budżetem dysponujesz.
benzyniakanie musi najlepiej ekonomicznego tzn, żadnego potwora z silnikiem 2.4
tak do 30 tysi...
1.8 MPI? silnik GM, rozne są na jego temat opinie. Ja nie wiem, co doradzić, Paliwa zje mniej jak JTS, to na pewno, Tanszy w serwisowaniu...ale czy dobrze jezdzi?
Panowie, szukam już pół roku, jak nie więcej i teraz chyba pojawił się idealny dla mnie model. Zobaczcie, czy na pierwszy rzut oka nie wydaje Wam się coś podejrzane / uszkodzone / naprawiane.
LINK: http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-alf...C31380373.html
http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-alf...C31380373.html[/QUOTE]
No zderzak malowany w tym przypadkuCo ja mam, ze to mi sie zawsze w oczy rzuca
Send by Tapatalk 4 S4
Ostatnio edytowane przez gavu ; 30-11-2013 o 14:36
Bo to się od razu w oczy rzuca więc w oryginale jest na czarno a że nasi partacze robia jak robią to inna sprawa
Proszę o ocenę tej Alfy: http://deft.otomoto.pl/alfa-romeo-15...C30974917.html
Specyficzna wersja, jeszcze takiej nie widziałem.
To po prostu sportpack,na genialnych felgach ( które mi się marzą) A co do samochodu.. Stoi u TomkaKRK w Autka.pl.. Chyba nie muszę Ci mówić jaką AR od Tomka mają opinię na tym forum?? Jeśli muszę to powiem.. BARDZO DOBRĄ,Więc ja na twoim miejscu pojechał bym obejrzeć
![]()