Faktycznie niefortunnie się wyraziłem a miałem na myśli żeby trzymać się swojego przedziału rocznikowego. Masa już żeby wyjaśnić kwestię liczników przedlifowych i poliftowych ponieważ w polifcie zmienione zostało umiejscowienie Check engine (marchewa) oraz dodano kontrolkę trakcji ten trójkąt w okręgu jak to działa po zamontowaniu u Ciebie?
Powiem Ci szczerze, że o kontrolce od kontroli trakcji wiem ze jest na srodku obrotomierza zdaje sie, widze ja , że tma cos jest jednak u mnie sie nie świeci. Reszta kontrolek normalnie działa, żadnych problemów nei mam. No i napewno bebechy licznika w sensie cała ta elektronika jest inna w tych nowszych licznikach, mimo to działa u mnie w 1999.
[C
Czyli dobra wiadomość dla kogoś kto będzie chciał kupić nowszy licznik, dodatkowa kontrolka jest po prostu nie aktywna więc nie będzie razić w oczy![]()
w poliftach kontrola trakcji to trojkat a w przedliftach była chyba inna ikonka
W przedliftach była tylko kontrola trakcji , poźniej doszło jeszcze EBD
O ile pamiętam dobrze w Alfie Romeo nie ma nazwy ESP a jest VDC? nie mam instrukcji przed sobą to zgaduję trochę![]()
tak, VDC.
Alfa Romeo - "bez serca bylibyśmy jedynie maszynami"
Faktycznie VDC , EBD jest od hamowania![]()